Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pasirašyta pirmoji žemės sklypo nuomos sutartis – naujų invest...

Pasirašyta pirmoji žemės sklypo nuomos sutartis – naujų investicijų pradžia Jurbarke

Gegužės 3 d. Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė pasirašė žemės nuomos sutartį su aukciono laimėtoja UAB „Naujos mintys“, kuriai atstovavo direktorius Evaldas Gražys. Pasirašymo procedūroje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Saulius Lapėnas ir įmonės specialistai.

Žemės sklypo nuomos aukciono, kurį organizavo ir vykdė VĮ Valstybės žemės fondas, laimėtojas supažindino savivaldybės vadovus su įmonės artimiausiais planais apie investicijas, kurių kryptis susijusi su medicinos priemonių gamyba.

„Šiuo metu vyksta gamybinių patalpų projektavimo darbai, numatomi inovatyvūs sprendimai. Tikimės maždaug po dviejų mėnesių tai pristatyti viešai“, – patikino UAB „Naujos mintys“ interesams atstovaujantis direktorius Evaldas Gražys.

„Papildomos žemės sklypo nuomos 99 metams sąlygos numato nemažai saugiklių – tai ne tik labai konkrečiai įvardintos sąlygos dėl inžinerinių komunikacijų tinklų įrengimo. Nuomininkas įsipareigojo per 18 mėnesių nuo valstybinės žemės sklypo nuomos sutarties pasirašymo dienos gauti statybą leidžiantį dokumentą statyti pastatus, statinius ar įrenginius, o per 24 mėnesius pradėti statybos darbus žemės sklype. Ne vėliau kaip po 48 mėnesių nuo valstybinės žemės sklypo nuomos sutarties pasirašymo pastatai ir statiniai turi būti pripažinti tinkamais naudoti ir įregistruoti VĮ Registrų centre“ – pastebi Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir tikisi, kad įmonė šiuos įsipareigojimus sėkmingai įvykdys, pradiniame vystymosi etape sukurdama apie 20 darbo vietų.

Tarybos ir mero sekretoriatas

Komentarai

Prašome prisijungti Logan arba registrieren norėdami komentuoti.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook