Prasideda Lietuvių kalbos dienos

Prasideda Lietuvių kalbos dienos

Valstybinė lietuvių kalbos komisija kviečia bendruomenes, įstaigas ir organizacijas 2021 m. vasario-gegužės mėn. surengti Lietuvių kalbos dienas. Tai jau šeštą kartą vyksianti akcija, kurios vienas pagrindinių tikslų – didinti lietuvių kalbos prestižą ir sklaidą.

Jurbarko rajono savivaldybės administracija kviečia pritarti Valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyvai ir pagal galimybes vienokia ar kitokia forma organizuoti renginius, skirtus lietuvių kalbai, ją puoselėjusioms asmenybėms, Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtiems Archyvų metams.

Vasario viduryje Valstybinės lietuvių kalbos komisijos interneto svetainėje www.vlkk.lt bus paskelbtas visos šalies renginių planas, o Jurbarko rajono savivaldybės Lietuvių kalbos dienų renginių planą taip pat bus galima rasti savivaldybės interneto svetainėje www.jurbarkas.lt.

Įstaigos, organizacijos, bendruomenės ar klubai, ketinantys rengti lietuvių kalbos populiarinimo renginį (ar renginius) ir pageidau jantys registruotis, turėtų iki 2021 m. vasario 9 d. savivaldybei pateikti (atsiųsti el. paštu antanas.gvildys@ jurbarkas.lt) informaciją, kurioje būtų nurodyta: įstaigos pavadinimas ir adresas, lietuvių kalbai skirtų renginių pavadinimai ir datos.

Lietuvių kalba yra mūsų tapatybės savastis, todėl organizuoti Lietuvių kalbos dienų renginius ir dalyvauti juose yra garbė bei pareiga.

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas GVILDYS.

Komentarai

Prašome prisijungti Logan arba registrieren norėdami komentuoti.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook