Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Pristatytas Smalininkų ugniagesių komandos automobilis

Pristatytas Smalininkų ugniagesių komandos automobilis (0)

2022-09-16

Jurbarko rajono ugniagesių komandų aprūpinimas naujesniais automobiliais buvo ir vis dar yra aktuali problema. Savivaldybės taryba, atsižvelgdama į esamą situaciją ir siekdama palengvinti ugniagesių darbą incidentų vietose bei paspartinti jų atvykimą į nelaimės vietą, jau antrus metus iš eilės skiria lėšų šių transporto priemonių įsigijimui. Naujesniu 1999 metų gamybos gaisriniu automobiliu „Daimler-Benz“ jau džiaugiasi ir Smalininkų ugniagesių komanda. Šį 39 990,50 Eur vertės pirkinį ugniagesiams perdavė Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba.

Rugsėjo 15 d. gaisrinį automobilį pašventino kunigas Kęstutis Pajaujis, aptarnaujantis Smalininkų  Šv. Juozapo ir Viešvilės Kristaus Atsimainymo parapijas. Apžiūrėti pirkinio kartu su Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandų skyrininkais į Smalininkus atvyko Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, jo pavaduotojas Petras Vainauskas, Savivaldybės tarybos nariai – Gražvydas Ažna, Inga Molevaitė, Genė Gudaitienė, Audronė Kurienė, Algirdas Gudaitis, kiti Savivaldybės administracijos darbuotojai. Automobilio pristatyme taip pat dalyvavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Jurbarko rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus, Smalininkų seniūnas Ramūnas Alminas, žiniasklaidos atstovai.

 
„Savivaldybės taryba, formuodama 2022 metų rajono biudžetą, gaisrinio automobilio įsigijimui skyrė 40 000 Eur. Praėjusiais metais naujesniu 1993 metų gaisriniu automobiliu „Mercedes Benz“ buvo aprūpinta ir Raudonės ugniagesių komanda. Šį automobilį Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba įsigijo už 29 799,88 Eur. Nors gaisriniai automobiliai nėra visiškai nauji, tačiau tikrai palengvina ugniagesių darbą. Savivaldybės gyventojų saugumas yra mūsų prioritetinė sritis, todėl ir toliau skirsime lėšas gaisrinių automobilių parko atnaujinimui“, – sakė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.
 
„Iki šiol į iškvietimus Smalininkų ugniagesiai vykdavo su techniškai tvarkingais, tačiau senais automobiliais – jau penktą dešimtį baigiančiu „Mersedes-Benz“ ir beveik šešiasdešimties metų senumo „MAN“. Vienas iš jų buvo naudojamas nuolat, kitas rezervinis. Įvertinę turimų automobilių būklę, nusprendėme naujai įsigytą automobilį skirti Smalininkų ugniagesių komandai“, – mintimis dalinosi Jurbarko rajono priešgaisrinės tarnybos viršininkas Vaidas Vaičiukynas. Pasak viršininko, naujai įsigyto automobilio išvaizda gera, įranga tvarkinga. Techninė apžiūra ir ekspertizė atlikta dar prieš įsigyjant. Variklis – dyzelinis, nedidelis nuvažiuotas atstumas (kiek daugiau nei 20 000 km), varomas visais keturiais ratais. Cisternoje telpa 3000 litrų vandens. Kabinoje yra 6 sėdimos vietos.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook