Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rajono moksleivių pasiekimai konkursuose

Rajono moksleivių pasiekimai konkursuose (0)

2022-04-25

Kovo mėnesį nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, kuriame dalyvavo 2 mokiniai iš Jurbarko rajono: Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro 7 klasės mokinė Meda Kazlauskaitė ir Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos 10 klasės mokinys Aurimas Grigonis.

Meda Kazlauskaitė konkurse skaitė Vytauto V. Landzbergio „Pasaka apie tinginį“ ir 5–8 klasių mokinių grupėje laimėjo III vietą. Mergaitę konkursui parengė mokytoja Daiva Milkintienė. Aurimas Grigonis konkurse skaitė ištrauką iš Ievos Simonaitytės romano „Aukštujų Šimonių likimas“ ir 9–12 klasių mokinių grupėje taip pat laimėjo III vietą. Konkursui jį parengė mokytoja Laura Kuncaitienė.
 
5–8 klasių grupėje II vietą laimėjo ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu buvo apdovanota Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos 8 klasės mokinė Liucija Lukošiūtė (mokytoja Loreta Songailienė). Šio konkurso šalies etape dalyvavo 47 skaitovai ir 8 meninės kompozicijos iš 5 regionų ir 3 didžiųjų miestų (Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos) I-ųjų ir II-ųjų vietų laimėtojai.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook