Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Reikalinga pagalba Ukrainos žemės ūkiui

Reikalinga pagalba Ukrainos žemės ūkiui (0)

2022-05-11

Tarptautinė Ekonomikos bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (toliau – EBPO) prašo padėti Ukrainai. Patirdama neišprovokuotą didelio masto Rusijos agresiją Ukraina siekia išsaugoti savo žemės ir maisto ūkio gamybos apimtis, todėl jai labai reikalinga parama žemės ūkio technika, sėklomis, trąšomis ir pesticidais, kuru ir logistine pagalba.

Ukrainai sėkmingai stabdant Rusijos invaziją, atsiranda galimybės išdirbti žemę ir pasodinti javų ir kitų augalų, kurie turėtų milžinišką įtaką apsirūpinimui maistu tiek Ukrainoje, tiek ir kitose pasaulio šalyse. Pasaulio šalys turėtų imtis skubių veiksmų paremdamas Ukrainos ūkininkus.

 
EBPO kviečia prisidėti prie pagalbos Ukrainai tiesiogiai bendradarbiaujant su vienu ar keletu gamintojų. Pagalbos prašyme nurodoma, kad įmonės ir socialiniai partneriai, norintys aukoti Ukrainai žemės ūkio technikos arba piniginių lėšų šiai technikai įsigyti, turėtų kreiptis vienu iš šių adresų:

  • Į ES šalių paramos koordinavimą atliekantį centrą Emergency Relief Coordination Centre (ERCC), el. p. ECHO-private-donations@ec.europa.eu;
  • tiesiogiai susisiekti su paramą koordinuojančiu Ukrainos žemės ūkio ministerijos ekspertu Yuriy Zmiy, el. p. ymzmiy@gmail.com .

Siunčiant savo užklausas ar pasiūlymus, rekomenduojama prie laiško kopijos gavėjų pridėti ir EBPO sekretoriato atstovų, kuruojančių su Ukraina susijusius klausimus, adresus (el. p.: Gabriela.MIRANDA@oecd.orgWilliam.TOMPSON@oecd.org) ir Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos atstovės el. p. Asta.Kaune@zum.lt .
 
Turint klausimų prašoma kreiptis ir į Lietuvos Respublikos nuolatinės atstovybės prie EBPO pirmąją sekretorę Dovilę Paužaitę el. p. Dovile.Pauzaite@urm.lt (kopiją taip pat siųsti el. p. Asta.Kaune@zum.lt) .

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook