Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Savivaldybė darys viską, kad pašto paslaugos Girdžiuose būtų t...

Savivaldybė darys viską, kad pašto paslaugos Girdžiuose būtų teikiamos

Jurbarko rajono savivaldybė, siekdama užtikrinti gyventojams būtiną pašto paslaugų teikimą bei atsižvelgdama į gautą Girdžių seniūnijos gyventojų prašymą, gruodžio 3 d. Jurbarko kultūros centro Girdžių skyriaus salėje surengė susitikimą su gyventojais ir AB „Lietuvos paštas“ atstovais, kurie buvo pakviesti paaiškinti, kaip toliau bus teikiamos pašto paslaugos po gruodžio 4 d.

Susitikime AB „Lietuvos paštas“ atstovai informavo, kad kaip ir anksčiau laiškininkas teiks visas pašto paslaugas, tik bus dar arčiau žmonių: šiems išsikvietus, aptarnaus kliento namuose patogiu metu. Dauguma gyventojų išsakė savo nuomonę, kad pašto paslaugos jiems yra reikalingos, tačiau didesnė jų dalis paslaugas norėtų gauti ne namuose, o Girdžių miestelyje.

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius paaiškino gyventojams, kad Savivaldybė nėra pašto steigėja ir dalininkė, tačiau darys viską, kad taip reikalingas pašto paslaugas gyventojai gautų jiems patogioje vietoje.

Savivaldybės vadovas pasiūlė AB „Lietuvos paštas“ išsinuomoti patalpas Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos Girdžių skyriaus pastate, kuriame šiuo metu savo veiklą vykdo seniūnija, biblioteka, o artimiausiu metu įsikurs ir pirminės sveikatos priežiūros centras. Jo nuomone, šios patalpos yra tinkamos Girdžių pašto skyriaus veiklai, nes yra pritaikytos gyventojams. Iki nuomos sutarties sudarymo jis pasiūlė AB „Lietuvos paštas“ įsikurti minėtame pastate ir įvertinti, kuri iš siūlomų patalpų jiems būtų patogesnė.

Gruodžio 4 d. meras raštu kreipėsi į AB „Lietuvos paštas“ ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministeriją, prašydamas užtikrinti, kad pašto paslaugos gyventojams Girdžių miestelyje toliau būtų teikiamos ir pasiūlė nuomotis patalpas Savivaldybei priklausančiame pastate. Pasiūlymas teikti prašymą Savivaldybei dėl patalpų nuomos išsiųstas ir AB „Lietuvos paštas“ Klaipėdos regionui.

Tarybos ir mero sekretoriatas

Komentarai

Prašome prisijungti Logan arba registrieren norėdami komentuoti.

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook