Savivaldybės mero padėka

Savivaldybės mero padėka

Daug įsimintinų ir džiaugsmingų akimirkų  suteikė  savaitgalį nuaidėję  Jurbarko krašto šventės renginiai. Daugybė jurbarkiečių ir miesto svečių panoro drauge palydėti vasarą ir nuotaikingai pasitikti artėjantį rugsėjį. Kūrybinga šventės programa, įdomios iniciatyvos, įspūdingas koncertas, pagaliau  puikus  rugpjūčio pabaigos oras sukvietė smagiam pasibuvimui kaip niekada daug jurbarkiečių ir svečių.

Visi šventės renginiai sulaukė itin didelio jurbarkiečių ir miesto svečių susidomėjimo. Šypsenos veiduose, nuoširdus tarpusavio bendrumas, pasididžiavimo savo miestu jausmas – tai didžiausias šventės kūrėjų, organizatorių, rėmėjų pasiekimas. Šventė pati nepasidaro, prie jos rengimo  savo idėjomis, siūlymais, savanorišku darbu, finansine parama prisidėjo daug įstaigų ir daugybė aktyvių savo kraštą mylinčių žmonių. Nuoširdžiai dėkoju šventės organizavimo darbo grupės nariams,  rajono kultūros įstaigų vadovams ir darbuotojams, seniūnijų bendruomenėms ir seniūnams, rajono meno saviveiklos kolektyvams ir atlikėjams, prekybininkams, finansiniams rėmėjams, visiems, kurie negailėjote laiko, asmeninių pastangų ir  energijos, kad būtų sukurta ši puiki šventė.

Už informacijos sklaidą apie mūsų krašte vykstančius kultūrinius renginius dėkoju mūsų nuolatiniams informaciniams rėmėjams ir partneriams –  Jurbarko rajono laikraščiui „Šviesa“, Jurbarko miesto ir rajono laikraščiui „Mūsų laikas“, „Balticum TV“ Jurbarko regioninei televizijai, Tauragės radijui.

Ir labai ačiū Jums, mieli jurbarkiečiai ir miesto svečiai, kurie taip aktyviai lankėte gausius renginius. Tikiuosi, kad dalyvaudami šioje šventėje patyrėte geriausius ir šilčiausius įspūdžius apie Jurbarko  kraštą ir jo  žmones.

 

 Jurbarko rajono savivaldybės meras  Skirmantas Mockevičius

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook