Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Tarėsi dėl tolimesnių Jurbarko kultūros centro rekonstrucijos...

Tarėsi dėl tolimesnių Jurbarko kultūros centro rekonstrucijos darbų (0)

2022-06-23

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos frakcijų vadovų pasitarime sutarus dėl tikslingumo įvertinti rekonstrukcijos darbų Jurbarko kultūros centre eigą, savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos nariai ir atsakingi Savivaldybės administracijos specialistai, kartu dalyvaujant kultūros darbuotojams bei žiniasklaidos atstovams, birželio 21 d. apžiūrėjo rangovo UAB „Projektas KARMA“ vykdomus Jurbarko kultūros centro rekonstrukcijos darbus.

Įmonės komercijos direktorius Stasys Bružas ir projektų vadovas Mantas Čičiulka aprodė suremontuotas kultūros centro administracijos darbuotojų ir atlikėjų patalpas, šiuolaikiškai ir moderniai atnaujintą didžiąją žiūrovų salę su scena bei pristatė kitose patalpose šiuo metu vykdomus darbus.

Savivaldybės vadovai kartu su savivaldybės tarybos nariais ir rangovais aptarė tolimesnius šio pastato rekonstrukcijos etapus, aiškinosi, kiek ir kokių darbų dar reikia atlikti, kad projektas būtų įgyvendintas.

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius informavo, kad „Žiūrovų salės su scena atnaujinimui ir patalpų, skirtų atlikėjams ir administracijos darbuotojams, remontui iš šiais metais Savivaldybės biudžete numatytų 400 tūkst. eurų jau panaudota 350 tūkst.

Tam, kad būtų galima pradėti eksploatuoti žiūrovų salę su scena, būtina įrengti tris priešgaisrinei saugai užtikrinti skirtas vandens talpas, suremontuoti vestibiulį, koridorius ir pagrindinį įėjimą nuo fontano pusės, įrengti rūbinę bei sutvarkyti tualeto patalpas, esančias pirmame aukšte.

Darbams atlikti reikės kiek daugiau nei 400 tūkst. eurų, todėl tolimesnis darbų tęstinumas priklausys nuo Savivaldybės biudžeto galimybių ir Savivaldybės tarybos narių valios svarstant Savivaldybės biudžeto pakeitimą birželio 30 dienos posėdyje“.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook