Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Viceministras Martynas Šiurkus susipažino su ukrainiečių integ...

Viceministras Martynas Šiurkus susipažino su ukrainiečių integracija Jurbarko r. (0)

2022-04-22

Jurbarko rajono savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus kvietimu, balandžio 21 d. pasitarime su Jurbarko rajone ukrainiečių karo pabėgėlių priėmimą ir integraciją koordinuojančiais Savivaldybės administracijos skyrių vedėjais ir specialistais, seniūnais dalyvavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo viceministras Martynas Šiurkus.

Nuotoliniame pasitarime kalbėta apie ukrainiečių apgyvendinimą Jurbarko rajone, apžvelgta bendra situacija jų apgyvendinimo vietose, pasidalinta gerąją savanorystės patirtimi sprendžiant šių asmenų integracijos klausimus. Didelis dėmesys skirtas vaikų ir suaugusiųjų švietimui – kalbėta apie Lietuvos ir Ukrainos mokymo sistemas bei jų skirtumus, specialiuosius ukrainiečių vaikų ugdymosi poreikius, pasirengimą kitų mokslo metų ugdymo procesui, galimybę vaikams ir suaugusiems mokytis lietuvių kalbos.   

 
Viceministras Martynas Šiurkus padėkoju merui už kvietimą dalyvauti pasitarime, pasidžiaugė Savivaldybės komanda bei stipria Jurbarko rajono bendruomene, kurios dėka ukrainiečių integracijos procesas Jurbarko krašte vyksta sklandžiai. „Tikiuosi, kad ir kitos savivaldybės paseks tokiu Jūsų ukrainiečių integracijos praktikos pavyzdžiu, kuris reiškia daug daugiau nei šių asmenų apgyvendinimas ar būtinųjų paslaugų suteikimas“, – mintimis dalinosi viceministras.
 
„Sutarėme, kad viceministras Martynas Šiurkus dalyvaus ir kitos savaitės pasitarime. Kalbėsime apie sėkmingai ukrainiečių integracijai svarbias neformaliojo švietimo veiklas, įdarbinimo galimybes. Artimiausiu metu planuosime ir Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės vizitą Jurbarke“, – apibendrindamas įvykusį pasitarimą kalbėjo Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

jurbarkas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook