Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

„Panteros“ sportininkai sezoną pradėjo Klaipėdoje (0)

Rugsėjo 17 d. vyko atviras MMA/K-1 Klaipėdos čempionatas, kuriame dalyvavo ir sporto klubo „Pantera“ nariai. Daugumai jų tai buvo pirmosios MMA varžybos. Klubo sportininkams pavyko laimėti pirmas kovas ir patekti į finalą, nors patirties šįkart padarė savo - pergalės atiteko varžovams.

(Plačiau...)

Lietuvos pasirodymas pasaulio čempionate užbaigtas sugadinus pasaulio vicečempionams sausų vartų statistiką (video) (0)

Penktadienį ryte Lietuvos mažojo futbolo rinktinė žaidė savo paskutines Socca mažojo futbolo pasaulio čempionato rungtynes grupių etape. Rinktinėje šiemet kovojo keturi Jurbarko futbolo klubo „Imsrė“ žaidėjai. O komandos vadovas Matas Venslauskas buvo rinktinės vicekapitonas.

(Plačiau...)

A divizione su trenksmu debiutavęs Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ – sėkmingas krepšinio entuziastų projektas (2)

Prieš šešetą metų didžiausi Jurbarko krepšinio mylėtojai įkūrė komandą. Praėjusiame sezone ji užlipo ant Nostra.lt-RKL A diviziono apdovanojimų pakylos. Kviečiame pasinerti į Jurbarko „Jurbarkas-Karys“ sėkmės istoriją.

(Plačiau...)

Lietuvos mažojo futbolo rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą pasaulio čempionate (0)

Trečiadienį dieną Lietuvos mažojo futbolo rinktinė Vengrijos sostinėje Budapešte žaidė trečiąsias Socca mažojo futbolo (6 prieš 6) pasaulio čempionato rungtynes. Rinktinėje šiemet kovoja keturi Jurbarko futbolo klubo „Imsrė“ žaidėjai. O komandos vadovas Matas Venslauskas yra rinktinės vicekapitonas.

(Plačiau...)

Pasaulio čempionate – antroji Lietuvos mažojo futbolo rinktinės pergalė (0)

Rugsėjo 13-ąją Budapešte (Vengrija) Lietuvos mažojo futbolo rinktinė sužaidė savo antrąsias Socca mažojo futbolo pasaulio čempionato rungtynes. Rinktinėje šiemet kovoja keturi Jurbarko futbolo klubo „Imsrė“ žaidėjai. O komandos vadovas Matas Venslauskas yra rinktinės vicekapitonas.

(Plačiau...)

Mažojo futbolo pasaulio čempionato starte – devyni įvarčiai Marokui ir rekordinė Lietuvos pergalė (video) (0)

Šeštadienį dieną Vengrijos sostinėje Budapešte savo žygį Socca mažojo futbolo pasaulio čempionate pradėjo Lietuvos mažojo futbolo rinktinė ir tas žygis prasidėjo rekordine pergale. C grupėje žaidžiantys lietuviai pirmose savo rungtynėse net 9:0 sutriuškino Maroko rinktinę ir užfiksavo savo didžiausią pergalę istorijoje. Šiemet mūsų šalies rinktinėje žaidžia net keturi Jurbarko futbolo klubo „Imsrė“.

(Plačiau...)

Lietuvos rinktinės vicekapitonas M.Venslauskas: „Kiek toli galime žengti pasaulio čempionate – priklauso nuo mūsų pačių“ (5)

Vakar vakare iš Lietuvos sostinės į Vengrijos sostinę Budapeštą autobusu išvyko būrys geltonai apsirengusių vyrų – tai Lietuvos mažojo futbolo rinktinė.

(Plačiau...)

Kviečia į smagų pasivaikščiojimą Jurbarke (0)

Rugsėjo 17 d. nuo 10 iki 13 val. kviečiame į Judumo savaitės akciją „Judėkime kartu“. Parodykime, kad Jurbarkas juda ir keliaukime po Jurbarko miestą pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku.

(Plačiau...)

Kalnų iššūkį įveikusi Monika – pasaulyje septinta (0)

Rugpjūčio pabaigoje jurbarkietė Monika Milė su bendraminte Neringa Žemaite dalyvavo Čekijoje vykusiame pasaulio rogainingo čempionate. Moterys ne tik įveikė 24 valandų ekstremalias varžybas kalnuose, bet ir iškovojo septintąją vietą.

(Plačiau...)

Prasidėjo registracija į krepšinio turnyrą Petrui Valučiui atminti (1)

Organizatoriai skelbia registraciją į krepšinio turnyrą, skirtą ilgamečio, aktyvaus ir savo darbais didžiausios pagarbos nusipelniusio sporto bendruomenės nario, pirmininko, draugijos „Žalgiris“ viceprezidento, jurbarkiečio Petro Valučio atminimui ir, tikisi, kad taps tradiciniu. Turnyras jau vyko ir pernai.

(Plačiau...)

Sveikatingumo stovykla vaikams ir jaunimui „Sveikas ir stiprus“ Palangoje (0)

Jurbarko sporto klubas „Pantera“ rugpjūčio pabaigoje įgyvendino projektą – Sveikatingumo stovykla vaikams ir jaunimui „Sveikas ir stiprus“, kurį iš dalies  finansavo Jurbarko raj. savivaldybė. Projekto tikslas – vaikų ir jaunimo sveiko gyvenimo įgūdžių formavimas. Projekto uždaviniai: 1. Įvairių užsiėmimų metu skatinti vaikus labiau domėtis fiziškai aktyviu laisvalaikiu, kad jis taptų neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi; 2. Pagilinti vaikų ir jaunimo žinias sveikos gyvensenos srityje; 3. Skatinti domėtis sveika gyvensena ir ją propaguoti.

(Plačiau...)

„Imsrė“ – Lietuvos mažojo futbolo vicečempionai. Negailėjo kritikos teisėjui (video) (0)

Šeštadienį Varėnoje buvo sužaistas paskutinis, penktasis, Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas, po kurio visi taškai buvo padėti ant i. Intriguojantis ir kovingas paskutinis etapas pradžiugino Varėnoje susirinkusios sirgalius gražiu ir intensyviu futbolu.

(Plačiau...)

Paskutiniame vasaros turnyre – „Panteros“ sportininkų pergalės (0)

Pirmą kartą Lietuvos mišrių kovos menų federacija kartu su Šilutės sporto klubu „Elis“ rugpjūčio 6 d. surengė Rusnės festivalio MMA-K1 turnyrą mero taurei laimėti.

(Plačiau...)

Pasaulio čempionate – keturi „Imsrės“ žaidėjai (3)

Rugsėjo 10–18 dienomis Vengrijoje vyksiančiame Pasaulio mažojo futbolo čempionate už Lietuvą mūsų šalies rinktinėje kausis net keturi Jurbarko „Imsrės“ komandos žaidėjai. Tai – ekipos vadovas Matas Venslauskas, vartininkas Titas Vitkauskas, Arnas Levonauskas ir Laurynas Danielius.

(Plačiau...)

Sporto centro ugdytiniams įteikti baigimo pažymėjimai (0)

Liepos 14 d. Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadione vyko 2022 m. Jurbarko sporto centro sportinio ugdymo programos baigimo (pasiekimų) pažymėjimų įtekimo šventė. Šiais metais Jurbarko sporto centrą baigė septyniolika sportininkų. 

(Plačiau...)

Sveikas maistas – sveikatos pagrindas (0)

Jurbarko sporto centras įgyvendina projekto ,,Sportuojantys senjorai – sveiki senjorai“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-5-1-2020) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas Jurbarko rajono kaimo vietovėse gyvenantiems senjorams.

(Plačiau...)

Olimpietis KTU alumnas Karolis Bauža: pamatęs, ką sportininkai veikia baigę karjerą, nusprendžiau – vien sporto man neužteks (video) (0)

Jau nuo pat pirmųjų metų studentus kamuojantis klausimas: „Kaip derinti studijas su darbu?“ – pažįstamas daugeliui. Aktyvūs studentai studijų metu neretai užsiima keliomis veiklomis, kartais – visiškai skirtingų sričių. Taip nutiko ir olimpiečiui, Marijampolės sporto centro direktoriui ir Kauno technologijos universiteto (KTU) alumnui, jurbarkiečiui, Karoliui Baužai, kuris magistro studijų metu KTU ruošėsi olimpiadai. 

(Plačiau...)

Lengvaatlečiai baigė sezoną (0)

Birželio 16-17 d. Vilniuje vyko Lietuvos jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo 4 miestų ir 28 rajonų komandos.

(Plačiau...)

Lietuvos mažojo futbolo čempionatas įpusėjo: pirmauja „Hegelmann“, vejasi „Imsrė“, o trečioje vietoje spūstis (0)

Liepos 2 d. Jurbarke buvo sužaistas trečiasis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas, kuriame teisėjavo buvęs FIFA arbitras Gediminas Mažeika. Šis etapas pažymėjo ne tik pirmojo rato pabaigą, bet ir antrojo rato pradžią.

(Plačiau...)

Jurbarke bus peržengta čempionato pusiaukelė. Kviečia į futbolo kovas (0)

Jau šį šeštadienį (liepos 2 d.) Jurbarke bus sužaistas trečiasis 2022 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato (7 prieš 7) etapas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook