Sportas

Sportas

Jurbarko krepšinio lyga startuos dvyliktą kartą (0)

Jurbarko krepšinio lyga praneša, jog startuoja registracija į Jurbarko krepšinio lygos 2021-2022 m. čempionato sezoną. Šis sezonas Jurbarko krepšinio lygos organizatoriams ir dalyviams bus jau 12-asis. 

(Plačiau...)

Plungėje kovojo dziudo sportininkai (0)

Spalio 16 d. Plungėje vyko vaikų ir jaunučių dziudo atviras Plungės miesto čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos.

(Plačiau...)

„Jurbarko karys“ pirmosiose sezono rungtynėse iškovojo pergalę (rungtynių įrašas, trenerių ir žaidėjų komentarai) (0)

Penktadienio vakarą Jurbarko sporto arena sprogo krepšinio emocijomis. Čia prasidėjo Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonas, kurį atidarė pirmą kartą istorijoje lygos A divizione žaidžianti Jurbarko komanda. Jurbarkiškiai susigrūmė su Tauragės „Taurage“.

(Plačiau...)

Pasaulio „IGF GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATE“ – sėkmingi sporto klubo „Pantera“ kovotojų startai (0)

„IGF GRAPPLING IMTYNIŲ ČEMPIONATE“  dalyvavo trys sporto klubo „Pantera“ atstovai“: Lijana Lipinskaitė, Kornelijus Bruno ir Mindaugas Smirnovas. Varžybos vyko spalio 9 d. Panevėžyje.

(Plačiau...)

Sporto klubas „Pantera“ Šiauliuose iškovojo medalių (0)

Šį sezoną sporto klubas „Pantera“ pradėjo Šiauliuose vykusiame „OPEN SUNCITY MMA TOURNAMENT 2021“. Kai kuriems sporto klubo „Pantera“ auklėtiniams tai buvo pirmosios varžybos, o turnyre dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir Estijos klubai.

(Plačiau...)

„Žvejo tribūna“ tapo čempione (1)

Rugsėjo 19 d. Jurbarkų užtvankoje vyko trečiasis ir paskutinis aukšlių greito gaudymo čempionato etapas. Lietuvos plūdinės žūklės sporto asociacijos organizuotas varžybas po įtemptos kovos laimėjo jurbarkiečių komanda „Žvejo tribūna“ – Martynas Ganusauskas ir Tadas Jocaitis. Pastarasis dar tapo ir Lietuvos čempionu.

(Plačiau...)

Regionų krepšinio lyga padėkojo savivaldybei (1)

Rugsėjo 3 d. Savivaldybėje lankėsi Regionų krepšinio lygos (RKL) ir krepšinio klubo „Jurbarkas“ vadovai, kurie išreiškė nuoširdžią padėką Jurbarko rajono savivaldybei ir merui Skirmantui Mockevičiui už glaudų bendradarbiavimą, krepšinio puoselėjimą Jurbarko rajone ir pagalbą ugdant jaunimą.

(Plačiau...)

„Imsrė“ kovos dėl mažojo futbolo čempionų titulo (0)

Praėjusį šeštadienį Prienuose buvo sužaistas priešpaskutinis 2021 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas.

(Plačiau...)

Olimpietis Karolis Bauža tapo Marijampolės sporto centro vadovu (7)

Rugpjūčio 20-ąją įvyko konkursas Marijampolės sporto centro direktoriaus pareigoms užimti. Jį laimėjo jurbarkietis Karolis Bauža. Vyras - žinomas dziudo sportininkas, olimpietis.

(Plačiau...)

Vaikai kovojo teniso turnyre (0)

2021m. rugpjūčio 20-21 dienomis įvyko vaikų teniso turnyras Jurbarko krašto miesto šventės taurei laimėti. Į turnyrą susirinko 32 dalyviai nuo 6 metų iki 15 metų amžiaus. Jie buvo suskirstyti pagal amžių ir pajėgumą į keturias grupes.

(Plačiau...)

Tenisininkai kovojo Remigijaus Brazaičio vardo turnyre (0)

2021 dieną Rugpjūčio 14-ą dieną įvyko 13-asis Remigijaus Brazaičio vardo teniso taurės vyrų dvejetų turnyras. Jame dalyvavo 13 vyrų dvejetų porų, kurios buvo paskirstytos du pajėgumo pogrupius. 

(Plačiau...)

Rankinio čempiones treneriai suviliojo šventu melu (0)

Liepos 26-ąją Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centre buvo pagerbtos rankininkės Meda Osipovaitė ir Ugnė Mozūraitytė. Abi sportininkės žaidė Lietuvos merginų rinktinėje ir Europos čempionato B divizione iškovojo sidabrą.

(Plačiau...)

Smalininkuose griaudėjo kartingų kovos (0)

Savaitgalį, Jurbarko rajone, Smalininkų kartodrome vyko „Rotax Max Challenge powered by Spark Energy“ trečiojo etapo kovos. Varžyboms užsiregistravo 65 sportininkai, 49 iš Lietuvos ir 16 iš kaimyninės Latvijos, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

(Plačiau...)

Startavo futbolo kovos (1)

Gegužės 29-ąją Prienų miesto stadione prasidėjo jubiliejinis, penktasis, Lietuvos mažojo futbolo čempionatas. Jame kovoja ir pernai čempionato bronzą iškovojusi Jurbarko „Imsrė“.

(Plačiau...)

Sezoną pradėjo rekordinis lenktynininkų skaičius (0)

Gegužės 23-ąją startavo šių metų automobilių sporto klubo „Jurbarkas“ varžybų sezonas. Į pirmąjį greituminį slalomą susirinko rekordinis lenktynininkų skaičius – 111 dalyvių. Tarp jų ir matyti veidai, ir naujokai, ir itin pajėgūs svečiai.

(Plačiau...)

Pagerbė krepšinio klubo „Jurbarkas“ vadovus (0)

Balandžio 16 d. krepšinio klubo „Jurbarkas“ vadovams, treneriams ir aptarnaujantiems specialistams Povilui Valaičiui, Vaidui Greičiui,  Vladislovui Razumnovui ir Eglei Matulaitytei įteiktos Savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus padėkos už Jurbarko vardo garsinimą iškovojus „Top sport“ taurę ir laimėjus Regionų krepšinio lygos B diviziono čempionatą.

(Plačiau...)

Istorinė pergalė! „Jurbarkas“ – „TOPsport–RKL“ B diviziono čempionas! (video) (0)

Regionų krepšinio lygos („TOPsport–RKL“) B diviziono taurė atiteko „Jurbarko“ krepšininkams. Povilo Valaičio auklėtiniai Prienuose vykusiame finale 76:62 (21:12, 22:25, 20:11, 13:14) palaužė Kazlų Rūdos SC „Ataką“.

(Plačiau...)

„TOPsport“ taurė – „Jurbarko“ rankose! (3 video) (1)

Jurbarko miestas triumfuoja. Povilo Valaičio treniruojami „Jurbarko“ krepšininkai Regionų krepšinio lygos (RKL) „TOPsport“ taurės finale 78:57 (20:18, 25:16, 19:13, 14:10) užtikrintai įveikė Radviliškio ŠSPC ir džiaugėsi pirmuoju sezono trofėjumi.

(Plačiau...)

Nuo tikslo skiria vienerios runtynės. „Jurbarkas“ nugalėjo „Žalgiris-3“ ir pateko į finalą (video, nuotraukos) (0)

Ketvirtadienį Jurbarke sužaistos Regionų krepšinio lygos (RKL) „TOPsport“ taurės finalo ketverto rungtynės. Krepšinio klubas „Jurbarkas“ įveikė Kauno „Žalgiris-3“ ekipą ir užsitikrino dvikovą taurės finale. Dėl čempionų vardo ir bilieto į RKL A divizioną „Jurbarkas“ kovos kovo 13-ąją, kai susitiks su „Radviliškis-ŠSPC“ ekipa.

(Plačiau...)

„Jurbarkas“ iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2 video) (0)

Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaisti net 23 reguliaraus sezono ir 3 taurės susitikimai. Tai – kol kas didžiausias skaičius šiame sezone. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook