Sportas

Sportas

RKL "Žvaigždžių dienos" programa (0)

Didžiausias "Natural Pharmaceuticals-RKL" čempionato renginys - "Žvaigždžių diena 2017" vyks vasario 25 dieną Jurbarke. Šiemet "Žvaigždžių dienoje" svečiuosis Lietuvos Respublikos Seimo narių komanda, kuriai įššūkį mes iš RKL trenerių, vadovų, rėmėjų suburta ekipa. Jėgas tarpusavyje išmėgins RKL jaunimo iki 21 metų amžiaus ir vyresniųjų rinktinės.

(Plačiau...)

Karate čempiono tikslas – sėkmingas startas Europoje (0)

Vasario 5 d. Vilniuje vyko kiokushin karatė čempionatas, kuriame jurbarkietis Jovydas Griškus laimėjo čempiono titulą. Svorio kategorijoje iki 75 kg kovojęs sportininkas įveikė keturis priešininkus.

(Plačiau...)

Iš Kauno – su čempionių vardais (0)

Savaitgalį Kaune vyko atviras Lietuvos U21 dziudo čempionatas, kuriame kovojo trys jurbarkiečiai. Sportininkai laimėjo du aukso ir vieną sidabro medalį.

(Plačiau...)

RKL rinktinėje - Valdas Undraitis (0)

Baigėsi balsavimas už kandidatus į RKL "Vilkų" rinktinę. "Natural Pharmaceuticals-RKL Žvaigždžių dienos 2017" renginio paskyroje iš viso buvo pateikta 20 gynėjų, 20 puolėjų ir 10 vidurio puolėjų kadidatūrų. Jos buvo atrinktos pagal sezono statistikos rodiklius. Kandidatau turėjo būti 22 metų amžiaus ir vyresni.

(Plačiau...)

Eimantas Sabataitis – Lietuvos kikbokso čempionas (0)

Vasario 17-19 d. Vilniuje vyko atviras Lietuvos kikbokso čempionatas. Turnyre dalyvavo ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš devynių šalių. Čempionate dalyvavę Jurbarko klubo „Pantera“ sportininkai grįžo su auksu, sidabru ir bronza.

(Plačiau...)

Žvaigždžių dieną koncertuos Neringa Šiaudikytė (audio) (0)

Vasario 25 dieną Jurbarke vyksiančioje "Natural Pharmaceuticals-RKL Žvaigždžių dienoje 2017" žiūrovai turės galimybę pasiklausyti atlikėjos Neringos Šiaudikytės dainų.

(Plačiau...)

Tarp namų sienų – jurbarkiečių pergalės (0)

Vasario 4 d. Jurbarką užliejo baltų kimono cunamis. Į Kūno kultūros ir sporto centro bei klubo „Kario kelias“ surengtą tarptautinį dziudo turnyrą atvyko per tris šimtus sportininkų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių.

(Plačiau...)

Jauniesiems policijos rėmėjams - kovos menų treniruotė (0)

Vasario 10 d. bendruomenės pareigūnas Ramūnas Budrius su jaunaisiais policijos rėmėjais  lankėsi sporto klube „Pantera“. Apsilankymo tikslas – supažindinti jaunuosius policijos rėmėjus su veiklomis, kurios yra būtinos ruošiant policijos pareigūną.

(Plačiau...)

Į krepšinio aikštelę bėgs Ramūnas Karbauskis ir Saulius Skvernelis (video) (0)

Vasario 25 dieną Jurbarke vyks „Natural Pharmaceuticals-RKL Žvaigždžių diena 2017“.

(Plačiau...)

RKL: įveikta Sedos ekipa (statistika) (0)

Penktadienį „Jurbarkas“ namuose sužaidė Regionų krepšinio lygos mačą su Sedos „Sedula-Aibe“. Priešininkus jurbarkiečiai nesunkiai sutriuškino rezultatu 90:70 (26:16; 28:19; 17:26; 19:9).

(Plačiau...)

Miestas laukia RKL žvaigždžių desanto (0)

Jau po mėnesio prasidės svarbiausios „Natural Pharmaceuticals-RKL“ čempionato metų kovos. Lygos tvarkaraštis persirito į antrą pusę, o tai reiškia, kad komandos mes paskutinius kozirius kovoje dėl išsikeltų sezono tikslų. Prieš prasidedant žūtbūtinėms kovoms, RKL gerbėjai galės stebėti didžiausią lygos renginį „RKL Žvaigždžių diena 2017“.

(Plačiau...)

„RKL Žvaigždžių diena 2017“ vyks Jurbarke (0)

Didžiausias „Natural Pharmaceuticals-RKL“ čempionato renginys – „Žvaigždžių diena 2017“ šiemet vyks Jurbarke. Krepšinio gerbėjai į šventę kviečiami vasario 25 d.

(Plačiau...)

RKL: „Jurbarkas“ iškovojo ilgai lauktą pergalę (0)

Šeštadienį Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžiantys „Jurbarko“ krepšininkai išvykoje susitiko su Pasvalio „Melioracija-SM“. Po naujųjų metų nė vienos pergalės neturėję jurbarkiečiai savo gerbėjams įteikė ilgai lauktą dovaną – laimėjimą.

(Plačiau...)

Per plauką: pralaimėjimų serija nenutrūko (nuotraukos, statistika) (0)

Penktadienį namų salėje Regionų krepšinio lygos rungtynes su Šilalės „Lūšimi“ žaidęs „Jurbarkas“ tik per plauką nenutraukė pralaimėjimų serijos. Iš pradžių ženkliai pirmavęs krepšininkai pergalę svečiams atidavė vos trijų taškų skirtumu – 70:73 (27:15; 15:15; 12:28; 16:15).

(Plačiau...)

Federacijos atstovai nori populiarinti krepšinį rajone (balsuokite dėl aikštelės vietos) (0)

Sausio 18 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos jaunimo rinktinių vyriausiuoju treneriu Rolandu Radvila. Mero iniciatyva surengtame susitikime dalyvavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža, Jurbarko krepšinio komandos „Jurbarkas“, žaidžiančios regionų krepšinio lygoje, vadovas Darius Kalinauskas.

(Plačiau...)

Iš Latvijos - su pergale (0)

Sausio 14 d. sporto klubo „Pantera“ atstovai dalyvavo Latvijoje, Jūrmalos mieste, vykusiame tarptautiniame MMA turnyre „MMA JURMALA“.

(Plačiau...)

Turnyro taurę iškovojo svečiai (0)

Šių metų sportinį sezoną atidarė stalo teniso klubas „Pirmasis setas“, sausio 7 d. Smalininkuose surengęs naujametinį komandinį turnyrą, sukvietusį šios sporto šakos entuziastus. 

(Plačiau...)

„Jurbarkas“ nusileido tauragiškiams (nuotraukos, statistika) (3)

Sausio 13 d. „Jurbarkas“ sužaidė Regionų krepšinio lygos (RKL) rungtynes su Tauragės „Fortūna-Agava“. Namų salėje žaidę jurbarkiečiai pogrupio lyderiams nusileido tik pačioje rungtynių pabaigoje rezultatu 83:87 (23:21; 18:26; 21:16; 16:15).

(Plačiau...)

Geriausias Lietuvoje žaidžiantis regbininkas - Justinas Urbonas (2)

Geriausiu 2016 metų Lietuvoje žaidžiančiu regbininku pripažintas jurbarkietis Justinas Urbonas. Sportininkas pirmąją vietą užėmė vertinant R15 (penkiolikos žaidėjų komandoje) žaidžiančius regbininkus. Tiesa, šiuo metu J. Urbonas rungtyniauja Australijoje, o ne Lietuvoje.

(Plačiau...)

Sportuojantys vaikai mokės du eurus (4)

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centre treniruotes lankantys vaikai už jas nuo sausio 1 d. per mėnesį mokės fiksuotą dviejų eurų mokestį. Daugiau nereikės mokėti net tuo atveju, jei vaikus treniruoja ne tik įstaigoje dirbantys, bet ir savo klubus turintys treneriai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook