Sportas

Sportas

Pagerbti Europos bronzininkai (nuotraukos) (0)

Pirmadienį savivaldybėje rajono meras Skirmantas Mockevičius įteikė apdovanojimus iš Europos čempionatų bronzos medalius parsivežusiems Sandrai Žievytei ir Mariui Lukšiui.

(Plačiau...)

Baltijos čempionato sidabras – jurbarkietei (0)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko atviras Baltijos šalių graplingo čempionatas. Varžybose dalyvavo 159 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Kazachstano.

(Plačiau...)

Kultūristai skina medalius (0)

Gegužės 21-22 d. Slovakijos mieste Žilinoje vykusiame tarptautiniame kultūrizmo ir fitneso turnyre „Diamond Cup 2016“ Jurbarko klubo „Progresas“ kultūristai pasipuošė auksu ir sidabru.

(Plačiau...)

Savaitgalį Jurbarke karaliaus sportas (0)

Šeštadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje įvyks 1-osios tarptautinės Baltijos šalių graplingo žaidynės, o sekmadienį toje pačioje salėje  bus surengtas Jurbarko atviras tarptautinis Dziudo čempionatas Jurbarkas 2016.

(Plačiau...)

Marius Lukšys iškovojo Europos čempionato bronzą (0)

Gegužės 13 d. Tbilisyje (Gruzija) Europos jaunių kyokushin karatė čempionate jurbarkietis Marius Lukšys užėmė trečią vietą. Bronzos medalio laimėtojui šis  čempionatas buvo debiutas jaunių amžiaus grupėje. Jurbarkietis M. Lukšys kovojo 75-80 kg svorio kategorijoje. 

(Plačiau...)

„Panteros“ sportininkai kovojo dėl Žydrūno Savicko taurės (0)

Gegužės 7 d. Molėtuose vyko atviras maišytų kovos menų mėgėjų čempionatas. Varžybose dalyvavo kovotojai iš Jurbarko, Raseinių, Vilniaus, Klaipėdos, Šakių, Švenčionių ir Latvijos bei Lenkijos.

(Plačiau...)

Tapo muai tai čempionu (0)

Balandžio 24 d. Vilniuje vykusiame muai tai čempionate nugalėjo jurbarkietis Dargirdas Šimkus ir iškovojo teisę tapti Lietuvos muai tai rinktinės nariu.

(Plačiau...)

Mero taurė iškeliavo į Kauną (0)

Gegužės 6 d. Jurbarke vyko atviros kultūrizmo ir fitneso pirmenybės rajono mero taurei laimėti. Septyniose kategorijose Jurbarko sportininkai iškovojo septynias prizines vietas.

(Plačiau...)

Krepšininkai nori grįžti į regionų lygą (6)

Geriausi Jurbarko krepšinio lygos (JKL) sportininkai buriasi ir prašo padėti žengti laipteliu aukščiau – į Regionų krepšinio lygą (RKL). Tam, kad Jurbarko komanda galėtų žaisti trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje, reikėtų bent 7800 eurų, todėl be savivaldybės ir privačių rėmėjų lėšų sportininkai savo tikslų nepasieks.

(Plačiau...)

„Eros“ šokėjos grįžo su pergale (0)

Balandžio 23 d. Vilniuje vyko respublikinis šokio festivalis - konkursas „Ant stogo 2016“. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų šokių grupė „Era“ grupėje, kurioje varžėsi 15 m. ir vyresni šokėjai iškovojo pirmąją vietą.

(Plačiau...)

Jurbarkiečių pažadas - sportuoti (video) (0)

Artėjant renginiui „Sportuoju aš – sportuoja visas miestas“ jurbarkiečiai ir netgi atlikėja Mia atvirai pasižadėjo sportuoti. Todėl gegužės 15 d. 12 val. visi laukiami dvaro parke, kur keturios trenerės - Agnė Bastienė, Ieva Pažereckienė, Aušra Smirnovienė ir Aušra Rukšnienė supažindins su įvairiomis sporto rūšimis ir ves nemokamas treniruotes.

(Plačiau...)

Baltijos šalių MMA čempiono diržas iškeliavo į Plungę (nuotraukos) (0)

Balandžio 16 d. Karpynė tapo MMA (mišrių kovos menų) sostine. Aštuonkampiame MMA narve kovojo geriausi Baltijos šalių kovotojai. Pagrindinės turnyro kovos vyko dėl Baltijos šalių čempiono iki 78 kg diržo. Baltijos šalių MMA mėgėjų čempionu tapo plungiškis Mantas Žukauskas.

(Plačiau...)

Iškovojo kelialapius į Europos čempionatą (0)

Balandžio 9 d. Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionate Kėdainiuose dalyvavo 400 sportininkų iš 40 Lietuvos klubų.

(Plačiau...)

Kvies stebėti grožio ir kovų kokteilį (1)

Mišrių kovos menų turnyre Raseiniuose žiūrovai išvys ne tik stipriausius Baltijos kovotojus, bet ir talentingas gražuoles. Renginį ves Jolanta Leonavičiūtė.

(Plačiau...)

Futbolas: kol kas lekia tik nesantaikos įvarčiai (2 video) (11)

Antradienį Jurbarke apsilankę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovai kartu su rajono meru Skirmantu Mockevičiumi apžiūrėjo miesto stadioną ir aptarė futbolo plėtros galimybes. Prieš mėnesį savivaldybėje lankėsi ir Tauragės apskrities futbolo federacijos (TAFF) prezidentas Arūnas Pukelis, pasiūlęs į šoną nustumti „Vulkano“ klubą, VšĮ „Jurbarko futbolą“ ir viską kurti nuo nulio.

(Plačiau...)

Jurbarkas – kovos menų miestas (2)

Vilnių, Pakruojį ir Klaipėdą su turnyrais šiemet jau aplankiusi Lietuvos graplingo federacija ruošiasi dar vienam iššūkiui – Baltijos šalių graplingo žaidynėms. Nepaisant to, kad iki renginio dar daugiau nei pusantro mėnesio, pasiruošimo darbai jau dabar yra įgavę didžiulį pagreitį.

(Plačiau...)

Salės futbolo čempionai – „Imsrė“ (nuotraukos) (1)

Sekmadienį sužaistos finalinės salės futbolo čempionato rungtynės. Turnyro taurę ir aukso medalius iškovojo LDK Kęstučio MPB komandą nušlavusi „Imsrės“ ekipa. Čempionato bronza atiteko „Skirsnemunę“ įveikusiam „Vulkanui“. 

(Plačiau...)

JKL čempionais tapo „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos, papildyta 2 video) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Susitikime dėl lygos aukso kovojo čempionų vardą gynusi „Raudonė“ ir „jurbarkiskis.lt“.

(Plačiau...)

Bronzą iškovojo Eura (nuotraukos) (2)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Susitikime dėl lygos bronzos kovojo „Eura“ ir „ZTS“. „Eura“ priešininkus įveikė rezultatu 90:57.

(Plačiau...)

„Jungtinės pajėgos“ įveikė „Smalininkus“ (nuotraukos) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Antrosiose rungtynėse dėl 5-6 vietos kovojo „Jungtinės pajėgos“ ir „Smalininkai“. „Jungtinės pajėgos“ priešininkus įveikė rezultatu 92:85.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook