Sportas

Sportas

Po chuliganų antpuolio "Euros" krepšininkai atsidūrė ligoninėje (19)

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda "Eura" Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų "Savaitgalio" lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais - "Angry birds" ir juos sutriuškino rezultatu 92:65. Tačiau džiaugsmą dėl pergalės komandai apkartino krepšininkus užpuolę chuliganai. Maždaug 20 jaunuolių naktį stovėjusių prie restorano iš pradžių užkabino ir ėmė įžeidinėti jurbarkiečių merginas, o šiems sudrausminus - puolė mušti. Krepšininkai nuo užpuolikų gaujos nukentėjo stipriai - ligoninėje teko ne tik siūti žaizdas, bet ir tvarstyti sulaužytą žandikaulį.

(Plačiau...)

Sandra Žievytė ir Gabija Girdžiūtė - Lietuvos sambo čempionės (1)

Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Lietuvos sambo čempionate jurbarkietė, klubo "Sfinksas" sportininkė, Sandra Žievytė iškovojo čempionės vardą ir įgijo teisę dalyvauti Europos ir Pasaulio čempionatuose. Dėl aukso svorio kategorijoje iki 60 kg kovojusiai merginai teko įveikti dvi varžoves - klubietę Moniką Girdžiūtę ir sportininkę iš Telšių. Lygiai tokią pačią teisę kovoti Europos ir Pasaulio čempionatuose iškovojo nugalėtoja tapusi Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė Gabija Girdžiūtė. Mergina rungėsi svorio kategorijoje iki 70 kg.

(Plačiau...)

"Eura" tapo Kauno krepšinio mėgėjų "Savaitgalio" lygos čempionais (1)

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda "Eura" Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų "Savaitgalio" lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais - "Angry birds" ir juos sutriuškino rezultatu 92:65.

(Plačiau...)

Paaiškėjo JKL ketvirtfinalio poros (video) (1)

Sekmadienį sužaistas paskutinis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynių turas prieš kovo 1 d. vyksiantį ketvirtfinalį, kuriame kovos „Eura“, „jurbarkiškis.lt“, „Smalininkai“, „Raudonė“, „Jungtinės pajėgos“, „Vilkas“ ir „ZTS“. „Girdžiai“ ir „Poleris“ rungtyniaus dėl devintos ir dešimtos vietų.

(Plačiau...)

"Vilko" jėga tai, kad komanda - sava gauja (video) (0)

Vienas didžiausių Jurbarko krepšinio lygos (JKL) netikėtumų šį sezoną - iš pelenų pakilusi "Vilko" komanda. Pernai turnyrinės lentelės apačioje buksavusi ekipa, šiemet nerimo įvaro ir kaip lygi su lygiais kovoja su stipriausiomis lygos komandomis.

(Plačiau...)

„Kibirkšties-VIČI“ žaidėja Daugilė Šarauskaitė: man patinka varžoves bausti blokais (0)

Aštuoniolikmetė 195 cm ūgio krepšininkė iš Jurbarko, Daugilė Šarauskaitė, apie save priminė prieš porą mėnesių, kai krepšinio bendruomenę apskriejo vaizdo įrašas, kuriame vidurio puolėja deda į krepšį. Daugelis svarstė, ar Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ krepšininkė įdėjo su „normaliu“ kamuoliu, ar nebuvo nuleistas krepšys. Tiesa tokia, kad D.Šarauskaitė įdėjo į 3,05 m nuo žemės pakeltą krepšį su moterišku kamuoliu, kuriuo žaidžiama Lietuvos krepšinio lygoje (LMKL).

(Plačiau...)

„Eura“ kovos Kauno krepšinio lygos finale (1)

Sekmadienį Kaune sužaidus atsakomąsias pusfinalių rungtynes „Savaitgalio“ lyga išsiaiškino finalo dalyves. Paskutinėse čempionato rungtynėse išvysime praeito sezono finalo pakartojimą – iš jurbarkiečių sudaryta „Eura“ sieks revanšo prieš "Angry birds" krepšininkus!

(Plačiau...)

„Smalininkų“ komandai pritrūko tik vieno metimo (3)

Sekmadienį Jurbarko krepšinio lygoje kovojančios komandos sužaidė dar vieną rungtynių ratą. Po varžybų turnyrinės lentelės viršuje rikiuojasi „jurbarkiskis.lt“, „Eura“ ir „Raudonė“, kuriems ant kulnų lipa pernai autsaideriu buvęs „Vilkas“. Į sąrašo pabaigą priešininkų dėl buksuojančio žaidimo nutrenkti praėjusį sezoną gerai rungtyniavę „Girdžiai“ ir šiemet lygoje debiutavusi „ZTS-2“ komanda.

(Plačiau...)

Kviečia į kovos menų treniruotes (video) (0)

Klubas "Pantera" kviečia į maišytų kovos menų ir savigynos treniruotes.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai mindo varžovus Kaune (0)

„Savaitgalio“ lyga finišo tiesiojoje įgauna pagreitį. Po ketvirtfinalio mačų išaiškėjo keturios šio čempionato stipriausios komandos – "Angry birds", BC „Spurtas“, „Perkūno“ veteranai ir jurbarkiečių „Eura“.

(Plačiau...)

Į krepšinio aikštelę sugrįžo JKL komandos (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje po kalėdinių atostogų sužaistos pirmosios 2015-ųjų Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės.

(Plačiau...)

Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai jau tiesia pergalių kelią (0)

Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.

(Plačiau...)

Kviečia į kalanetikos treniruotes (video) (0)

Nuo sausio 5 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos salėje vyks mokamos kalanetikos treniruotės. Į užsiėmimus jurbarkiečiai kviečiami pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. 

(Plačiau...)

"Panteros" svečiams nenusileido (nuotraukos, video) (0)

Gruodžio 20 d. sporto klubas „Pantera“ organizavo atviro ringo varžybas, kuriose 64 sportininkai kovojo pagal džiudžitsu, kikbokso ir MMA taisykles. Turnyre dalyvavo Šakių „Ošimas“, Kauno BJJ "Legionas", Šakių „Audra“ ir Jurbarko „Pantera“ klubai.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurė atiteko „Jungtinėms pajėgoms“ (nuotraukos, video) (0)

Finalinės „Šviesos“ taurės krepšinio rungtynės gruodžio 20 d. tarp „Jungtinių pajėgų“ ir „jurbarkiškis.lt“ ekipų tapo tikru išbandymu komandoms. Taškas į tašką kovoję varžovai tik pačioje rungtynių pabaigoje išsiaiškino nugalėtoją. „Jungtinės pajėgos“ priešininkus įveikė rezultatu 71:67 ir savo trofėjų kolekciją papuošė jubiliejinio, 45-ojo, „Šviesos“ turnyro taure.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurės bronza – „Girdžius“ įveikusiai „ZTS“ ekipai (nuotraukos, video) (2)

Šeštadienį, 13 val., į aikštelę kovoti dėl jubiliejinės, 45-osios, „Šviesos“ taurės bronzos išbėgo „ZTS“ ir „Girdžiai“. Pergalę ir bronzos medalius po triuškinančios kovos laimėjo „ZTS“ ekipa.

(Plačiau...)

„Eura“ atkeršijo už „Šviesos“ taurę (0)

Gruodžio 14 d. sužaistos paskutinės šiemet Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Komandos aikštelėje susitiks jau kitais metais – sausio 4-ąją. Prieš neilgas atostogas ekipos krepšinio gerbėjams sukūrė tikrą šventę, pažerdamos netikėtų pralaimėjimų ir kovų iki paskutinės akimirkos.

(Plačiau...)

Nuoširdžiai ačiū – geriausiems (nuotraukos) (0)

Gruodžio 10 d. vakarą Jurbarko viešojoje bibliotekoje pagerbti labiausiai nusipelnę rajono sportininkai, treneriai, sporto klubai ir sportiškiausios bendrojo ugdymo mokyklos. Apdovanojant geriausius rajono sportininkus šiemet didesnis dėmesys skirtas suaugusiųjų pasiekimams.

(Plačiau...)

„Panteros“ sportininkai – Lietuvos kikbokso vicečempionai (nuotraukos) (0)

Ukmergėje pasibaigė atviras Lietuvos K1 kikbokso jaunučių čempionatas. Dalyvavo 84 jaunieji sportininkai, kurie atstovavo 11 klubų iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos. Tiek sportininkų Lietuvos jaunimo čempionate kovojo pirmą kartą. Sporto klubą „Pantera“ atstovavo 4 jaunieji kovotojai ir visi iškovojo prizininkų vardus.

(Plačiau...)

Kalėdiniame turnyre varžėsi tenisininkai (video) (0)

Praėjusį šeštadienį kalėdinį komandinį stalo teniso turnyrą Smalininkų TVM sporto salėje surengė sporto klubas „LK Olimpus“. Jurbarko rajonui turnyre atstovavo net keturios komandos, bet visas prizines vietas išsidalijo svečiai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook