Sportas

Sportas

Dėl „Šviesos“ taurės kovos „Jungtinės pajėgos“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos "Šviesos" taurės pusfinalio rungtynės. Pirmosiose rungtynėse dėl teisės patekti į finalą kovojo "Jungtinės pajėgos" ir "Girdžiai". Antrosiose - "jurbarkiskis.lt" ir "ZTS".

(Plačiau...)

"Vilkas" priešininkus sudraskė paskutinę akimirką (nuotraukos, video) (0)

Sekmadienio rytą pirmąsias Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynes tarp "Girdžių" ir "Vilko" praleidę krepšinio aistruoliai tegalėjo iš apmaudo graužti nagus. Komandų dvikova iki pat paskutinės akimirkos prikaustė dėmesį, o pergalę "Vilkui" rezultatu 78:76 lėmė skambant finalinei sirenai pataikytas dvitaškis.

(Plačiau...)

Parodė kovos menų naudą (0)

Trečiadienį  VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos ir aplinkos apsaugos pareigūnai lankėsi Jurbarko rajono Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje bei Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje.

(Plačiau...)

Paaiškėjo stipriausių ketvertas (0)

Sekmadienį dėl „Šviesos“taurės kovojančios krepšinio komandos susitiko antrą kartą. Šįkart ekipų rikiuotė išsidėstė taip, kad kovos buvo itin aršios, o rezultatai skyrėsi keletu taškų. Po susitikimų iš kovos dėl taurės pasitraukė „Raudonė“, „Poleris“, „Smalininkai“ ir „Eura“.

(Plačiau...)

"Eura" siautėja Kauno mėgėjų krepšinio lygoje (0)

Kauno krepšinio mėgėjų „Savaitgalio“ lygoje (KKML) startavo antrojo etapo kovos. Antrame etape komandos varžosi grupėse dėl 1-6 vietų ir dėl 7-12 vietų. Į atkrintamųjų varžybų etapą pateks visos 12 ekipų, tačiau1-4 vietas užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o likusios komandos žais aštuntfinalio susitikimus. Pirmąją nesėkmę pirmenybėse patyrė jurbarkiečių „Euros“ gynybiniuose gniaužtuose uždusę „Perkūno veteranai“. Tik paskutiniajame ketvirtyje kiek apnuoginę savo gynybinius apkasus „Euros“ vyrai praleido vos 38 taškus, patys pelnė 53 ir iškovoję svarbią pergalę tapo vienvaldžiu „Savaitgalio“ lygos lyderiu.  Nugalėtojus į pergalę vedė 13 taškų pelnęs Mantas Uznys, o Donatas Pocevičius prie pergalės pridėjo ne tik 12 taškų, bet ir 17 po krepšiais atkovotų kamuolių. „Perkūno veteranų“ gretose išsiskyrė 17 taškų surinkęs Arijus Konovalovas, 10 taškų įmetė Aurimas Miliūnas.

(Plačiau...)

Kovotojai grūmėsi narve (nuotraukos, video) (0)

Jurbarke įvyko antrasis Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas, kuriame dalyvavo sporto klubai iš Šakių „Ošimas“ ir „Audra“, Tauragės „Taurris“, Vilniaus „Udar“, Jurbarko „Pantera“, Klaipėdos “Lutador“, Kauno „BJJ Legion“, „K-1 karys“, „Cunamis“, Vilniaus „Smauglys“, Raseinių „Pantera“.

(Plačiau...)

„Eura“ palaužė praretėjusią „Raudonę“ (0)

Sekmadienį sužaistas ketvirtasis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) varžybų ratas. Po rungtynių „Eurai“ nusileidusi „Raudonė“ turnyrinės lentelės viršūnę užleido keturias pergales turinčiai „jurbarkiskis.lt“ ekipai, o trečioje pozicijoje esantis „Vilkas“ pralaimėjo vis geresnį žaidimą demonstruojančiam „Poleriui“.

(Plačiau...)

Lietuvos mėgėjų MMA čempionatas (tiesioginė video transliacija, renginys baigėsi) (0)

Jurbarko gimnazijos sporto salėje šeštadienį vyko Lietuvos mėgėjų MMA čempionatas.

(Plačiau...)

Moksleiviams – parodomosios kovos (nuotraukos) (0)

Lapkričio 11 d.  Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje gimnazijos 9-10 klasių moksleiviai dalyvavo susitikime su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vadu Giedriumi Ranoniu, kuris visus supažindino su savo profesija, darbo priemonėmis - antrankiais, ginklais.

(Plačiau...)

„Eura“ išsiveržė į lyderius Kauno lygoje (0)

Kauno „Savaitgalio“ lygos A pogrupio lyderio statusą „Eura“ įgijo palaužusi tiesioginį varžovą - „Deimantą“. Rezultatu 80:57 priešininkus įveikusi jurbarkiečiai varžovus privertė suklupti pirmąkart, tad iškart įsitaisė pirmoje pogrupio vietoje.

(Plačiau...)

Krepšinio aikštelėje - nauji susirėmimai (nuotraukos) (0)

Sekmadienį prasidėjo ketvirtasis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynių ratas.

(Plačiau...)

Europos čempionato medaliai – dviem jurbarkiečiams (0)

Lapkričio 8-9 dienomis Kaune įvyko 2014 metų Europos kyokushin karatė čempionatas. Pirmenybėse dalyvavo kovotojai iš 28 valstybių. Lietuvai atstovavo ir 5 jurbarkiečiai, du iš jų – Jovydas Griškus ir Rūta Dobilaitė – iškovojo medalius.

(Plačiau...)

Prasidėjo jubiliejinė "Šviesos" taurė (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje prasidėjo Jurbarko r. laikraščio "Šviesa" krepšinio taurės rungtynės. Šiemet krepšinio šventė - ypatinga - vykstanti 45 kartą.

(Plačiau...)

JKL komandos susitiko trečią kartą (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistas trečiasis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynių ratas.

(Plačiau...)

Ištraukti „Šviesos“ taurės burtai (lentelė) (0)

Šiemet sukanka 45-eri metai, kai „Šviesos“ redakcija rengia rajono krepšinio turnyrus laikraščio taurei laimėti. Šiemet „Šviesos“ krepšinio varžybos prasidės lapkričio 9 d.

(Plačiau...)

Turnyro taurė atiteko „Imsrei“ (0)

Baigėsi tradicinis futbolo turnyras Kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Aikštėje dėl geriausiųjų vardo šiemet rungtyniavo šešios komandos iš Jurbarko miesto, rajono ir Kauno.

(Plačiau...)

Džiudžitsu pirmenybėse - kovotojų antplūdis (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Jurbarke vyko atviros džiudžitsu pirmenybės. Į varžybas suvažiavusių sporto klubų kovotojai ne tik aiškinosi, kuris  - stipriausias, bet ir įvertino savo jėgas prieš Lietuvos džiudžitsu čempionatą.

(Plačiau...)

Jubiliejinis, 45-asis, „Šviesos“ krepšinio turnyras!!! (0)

Sukanka 45-eri metai, kai „Šviesos“ redakcija rengia rajono krepšinio turnyrus laikraščio taurei laimėti. Šiemet „Šviesos“ krepšinio varžybos prasidės lapkričio 9 d.

(Plačiau...)

Dalyvavo MMA čempionate Lenkijoje (1)

Spalio 18 d. Lenkijoje, Bialystoke, vyko tarptautinis mišrių kovos menų (MMA) turnyras „Gala MMA Cup/PLMMA 40“, kuriame dalyvavo trys Lietuvos MMA kovotojai, kurių du – sporto klubo „Pantera“ auklėtiniai.

(Plačiau...)

Iš pasaulio sambo čempionato - su bronza (0)

Spalio 8-12 d. Pietų Korėjoje, Seule, vyko Pasaulio jaunių sambo čempionatas, kuriame dalyvavo jurbarkietė Sandra Žievytė. Mergina svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo trečiąją vietą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook