Sportas

Sportas

„Vilkas“ įveikė „Girdžius“ (nuotraukos) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Pirmosiose rungtynėse dėl 7-8 vietos kovojo „Vilkas“ ir „Girdžiai“. „Vilkai“ priešininkus įveikė rezultatu 100:68.

(Plačiau...)

Čempionams – unikalūs nugalėtojų žiedai (0)

Šeštadienį Antano Giedraičio-Giedriaus sporto salėje bus sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Po jų paaiškės, kad atiteks čempionų žiedai – titulą ginančiai „Raudonei“, ar „jurbarkiskis.lt“ ekipai. Šiemet stipriausiems krepšininkams bus įteikti ypatingi suvenyrai.

(Plačiau...)

„Panteros“ sportininkams – septyniolika medalių (0)

Kovo 26 d. Jurbarke vyko atviros džiudžitsu ir „K-1“ pirmenybės, kurias organizavo klubas „Pantera“. Su Šakių, Kauno ir Raseinių klubų sportininkais kovoję jurbarkiečiai pelnė 17 medalių.

(Plačiau...)

Dėl futbolo aukso kovos „Imsrė ir kariai (0)

Šeštadienį sužaistos rajono salės futbolo pirmenybių pusfinalio rungtynės. Po šių susitikimų paaiškėjo dėl čempionų vardo ir bronzos kovosiančių komandų poros. Dėl turnyro aukso balandžio 3 d. susitiks „Imsrė“ ir LDK Kęstučio mechanizuotojo bataliono komandos, dėl bronzos žais „Skirsnemunė“ ir „Vulkanas“.

(Plačiau...)

Dėl čempionų vardo kovos „Raudonė“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Po mačų paaiškėjo dėl medalių ir čempionų žiedų balandžio 2 d. kovosiančių komandų poros. Dėl bronzos susitiks „Eura“ ir „ZTS“, dėl aukso grumsis dabartiniai čempionai – „Raudonė“ ir „jurbarkiskis.lt“.

(Plačiau...)

„Žvaigždžių dieną“ – rinktinės ir „Vyčio“ dvikova (0)

Sekmadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje praūžė tradicinė Jurbarko krepšinio lygos (JKL) „Žvaigždžių diena“. Sirgaliai galėjo pasimėgauti ne tik trejomis rungtynėmis, bet ir tritaškių bei oro karaliaus konkursais ir „Žalgirio“ šokėjų pasirodymu.

(Plačiau...)

Užsitikrino kelialapį į Europos ir pasaulio čempionatus (0)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko Lietuvos jaunių sambo pirmenybės. Šios rungtynės kartu buvo ir atranka į Europos ir pasaulio čempionatus. Kelialapį į aukščiausio lygio varžybas šiemet užsitikrino Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro sambistė Miglė Petrevičiūtė.

(Plačiau...)

Iškovojo kikbokso čempiono vardą (papildyta video) (0)

Vasario 27 d. Vilniuje Lietuvos kikbokso čempionatas. Amžiaus grupėje iki 18 m., svorio kategorijoje iki 79 kg., pirmąją vietą iškovojo Jurbarko sporto klubo „Pantera“ atstovas Mindaugas Paulauskas.

(Plačiau...)

Iš Kauno grįžo su medaliais (0)

Vasario 19-20 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo U21 jaunimo čempionatas. Varžybose dalyvavo ne mažesnį nei mėlyną diržą turintys ir ne vyresni nei 21-erių metų sportininkai. Jurbarkiečiai iš šio čempionato parsivežė du sidabro ir tiek pat bronzos medalių.

(Plačiau...)

Komandos apsistumdė dėl vietos lentelėje (0)

Sekmadienį sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Nors susitikimai komandoms nieko itin svarbaus, be vietos turnyrinėje lentelėje, nelėmė, kai kurios dvikovos žiūrovams padovanojo įspūdingų akimirkų.

(Plačiau...)

Raudonės tinklininkės šluoja priešininkus (0)

Raudonės pagrindinės mokyklos tinklinio komandoms šie mokslo metai labai sėkmingi. Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynėse Veliuonos zonoje ir merginos, ir vaikinai laimėjo pirmas vietas. Finalinėse rajono varžybose Girdžių pagrindinėje mokykloje merginos buvo pirmos, o vaikinai, labai mažu skirtumu atsilikę, liko antri.

(Plačiau...)

Traumų išretinta „Eura“ ieško išeities (8)

Sekmadienį Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynėse sirgaliai didelių staigmenų nesulaukė. Didžiausiu nusivylimu greičiausiai tapo faktas, kad paprastai tarp stipriausiųjų kovojanti „Eura“ negalėjo rimčiau pasipriešinti „Smalininkams“. Panašu, kad rimtų traumų išretintai komandai reikės ieškoti greitų sprendimų arba pripažinti, kad kovos dėl pirmųjų vietų baigėsi.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurę iškovojo „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos) (1)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus sporto salėje tvyrojo sportinė įtampa – vyko lemiamos 46-osios „Šviesos“ krepšinio taurės turnyro kovos. Taurę ir čempionų vardą iškovojo „jurbarkiskis.lt“, sidabras atiteko „Eurai“, o bronza – „Jungtinėms pajėgoms“, kurios įveikė „ZTS“ krepšininkus ir pelnė trečiąją vietą.

(Plačiau...)

Geros žinios stalo teniso klube (0)

Stalo teniso klubo „Pirmasis setas“ komandos ne tik sėkmingai dalyvauja įvairaus lygio turnyruose, bet ir turi rimtų užmojų populiarinti Jurbarke šią olimpinę sporto šaką.

(Plačiau...)

Tarptautiniame sambo turnyre Vilniuje – auksu žibantys pasirodymai (video) (0)

Šeštadienį Vilniuje baigėsi visą dieną trukęs IX Pranciškaus Eigmino atminimo sambo turnyras, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 sportininkų iš 10 valstybių. Daugiausiai aukso medalių varžybose sostinėje iškovojo Lietuvos sambo imtynininkai.

(Plačiau...)

Kaune apdovanotas motociklininkas Giedrius Kažemėkas (1)

Gruodžio 5 d. Kaune vyko Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) apdovanojimų vakaras, kuriame buvo įteikta apie 200 taurių ir medalių, apdovanoti visų motociklų sporto šakų čempionai ir prizininkai, žmonės prisidedantys prie sporto populiarinimo, rėmėjai. Per ceremoniją apdovanotas ir jurbarkietis Giedrius Kažemėkas, galutinėje įskaitoje laimėjęs pirmą vietą Lietuvos Enduro čempionato pradedančiųjų klasėje.

(Plačiau...)

Tradicija tęsiasi - „MMA Jiu-Jitsu Fight 9“ (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis „MMA Jiu-Jitsu Fight“ turnyras. Tarptautinės varžybos, kuriose kovojo sportininkai iš Lietuvos, Rusijos ir Latvijos surengtas devintą kartą.

(Plačiau...)

Apdovanoti Europos vicečempionai (nuotraukos) (0)

Iš Lenkijoje lapkričio 27-28 d. vykusio Europos kyokushin karatė jaunučių (U16) ir jaunimo (U22) čempionato Jurbarko sporto klubo „Kumitė“ ir Kūno kultūros ir sporto centro atstovai grįžo su dviem sidabro apdovanojimais. Europos vicečempionais tapo Marius Lukšys ir Sandra Kringelytė. Penktadienį sportininkai už pasiekimus pagerbti Jurbarko r. savivaldybėje. Meras Skirmantas Mockevičius duetui įteikė po padėką, o S. Kringelytė iš anksto apdovanota ir specialiu prizu už patekimą į geriausių rajono sportininkų dešimtuką. Prizas įteiktas šiandien, nes karatistė negalės dalyvauti lapkričio 15 d. vyksiančiuose 2015 m. geriausių sportininkų, žaidimų komandos, sporto klubų ir BUM geriausių sportininkų apdovanojimuose.

(Plačiau...)

Šiauliuose skynė pergales (nuotraukos) (5)

Gruodžio 5 d. atvirame Šiaulių čempionate dalyvavę Jurbarko imtynininkai grįžo su 14 medalių. Saulės mieste kovojo ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Latvijos bei Baltarusijos sportininkai

(Plačiau...)

Dėl „Šviesos“ taurės kovos „Eura“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos, video) (0)

Sekmadienį sužaistos „Šviesos“ taurės pusfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad dėl trečios vietos finale kovos „Jungtinės pajėgos“ ir „ZTS“, o dėl tradicinio turnyro taurės aikštelėje susitiks „Euros“ ir „jurbarkiskis.lt“ ekipos.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook