Sportas

Sportas

Sporto naujienų šiandienos dienraščiuose apžvalga (0)

Europos čempionato auksą į Lietuvą parvežusi Rūta Meilutytė pripažino, kad po skrydžio iš Kinijos į Vokietiją buvo nelengva. Visgi plaukikė nesigaili, kad dalyvavo ir jaunimo olimpinėse žaidynėse, ir žemyno pirmenybėse. Net tris medalius iškovojęs Giedrius Titenis teigė, kad sėkmę nulėmė pasikeitimai treniruotėse. Vilniaus oro uostą Lietuvos plaukikų komanda pasiekė tokiu metu, kai daugelis padorių piliečių jau miega, maždaug pirmą valandą nakties. Skrydis iš Berlyno R.Meilutytei anaiptol nebuvo pats ilgiausias per pastarąją savaitę.

(Plačiau...)

Regbio aikštelėje sportininkė ašarų nesigėdija (0)

Įspūdingą pasirodymą praėjusį šeštadienį Vilniuje vykusiame Europos moterų regbio (septyni žaidėjai) čempionato B diviziono turnyre surengusi Lietuvos rinktinė iškovojo tris pergales ir pelnė sidabro medalius. Tarp dvylikos medalius iškovojusių merginų buvo ir jurbarkietė Areta Einikytė.

(Plačiau...)

Regbis paklūsta tik stipriems (0)

Savaitgalį Kauno Dariaus ir Girėno stadione susirinkę regbio aistruoliai  išvydo tikrą spektaklį, pasibaigusį Lietuvos rinktinės triumfu. Šešias pergales iš šešių galimų iškovoję lietuviai pelnė ne tik taurę, bet ir kelialapį į elitinį „Grand Prix“ divizioną. Tarp finale lenkus nugalėjusių regbininkų žaidė ir jurbarkietis Justinas Urbonas. Sportininkas neslepia, kad apie kerštą lenkams regbio aikštelėje svajojo ne vienus metus.

(Plačiau...)

Seniūnijos varžėsi sporto aikštelėse (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Vytauto Didžioje pagrindinės mokyklos stadione ir sporto salėje būriavosi pustrečio šimto sportininkų. Čia vyko tradicinės seniūnijų žaidynės, kurių dalyviai varžėsi krepšinio, tinklinio, futbolo, teniso, smiginio, virvės traukimo rungtyse bei prie šaškių ir šachmatų lentų. Šiemet prie rajono sportininkų pirmą kartą prisijungė svečių iš Rusijos bei Lenkijos ir savivaldybės administracijos komandos.

(Plačiau...)

Kovotojai kaitino baikerių kraują (nuotraukos) (0)

Per vieną didžiausių šalies motociklininkų renginių „Baikerių naktys“ vykusį tarptautinį turnyrą „Panteros“ klubo sportininkai pasipuošė pergalėmis. Varžybose, kurias organizavo Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija kartu su Kauno sporto klubu „BJJ Legion Lithuania“, žiūrovai galėjo stebėti vienuolika aukšto lygio ir įvairaus stiliaus kovų. Po atviru dangumi vykęs turnyras tapo „Baikerių naktų“ atidarymo svarbiausiu akcentu.

(Plačiau...)

„Lūšis“ išsiveržė į Baltijos lygą (5)

Sekmadienį Jurbarko regbio žaidėjai ir gerbėjai šventė svarbią pergalę. „Lūšies“ klubas Panevėžyje sutriuškino priešininkus ir pateko į Baltijos lygą. O atkrintamosiose varžybose rungtyniavusios didmiesčių Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ir Šiaulių komandos turės tenkintis Lietuvos taurės varžybomis.

(Plačiau...)

Iš šaudymo varžybų – su pagrindiniu prizu (0)

Tauragės rajone praėjusį penktadienį akies taiklumą šaudymo varžybose išbandė Lietuvos kariai, Tauragės apskrities vidaus tarnybos sistemos padalinių pareigūnai. Iš viso dalyvavo 19 komandų, tarp kurių buvo ir Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento  Jurbarko rajono agentūros komanda. Jurbarkiečiai iškovojo pagrindinį svečio teisėmis dalyvavusių komandų prizą – pereinamąją taurę.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai dukart įkrėtė JAV specialiosioms pajėgoms (nuotraukos) (3)

Praėjusį Jurbarko krepšinio lygos sezoną viesulu į krepšinio aikštelę įsiveržusi ir gerokai pasinervinti lygos senbuvių ekipas privertusi  „Euros“ komanda ir toliau nerimsta. Ji susirėmė su į Lietuvą atvykusiais JAV specialiųjų pajėgų kariais. Krepšinio aikštelėje „Euros“ žaidėjai savo pranašumą įrodė dukart.

(Plačiau...)

Geriausio patrulio konkurse teko prisiminti dviratį (3)

Gegužės 15 d. Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko geriausio 2014 m. viešosios policijos patrulio ir geriausio apylinkės inspektoriaus konkurso pirmasis etapas, kuriame jurbarkietė vyresnioji patrulė Lina Augustaitytė iškovojo bronzą.

(Plačiau...)

Iš Pakruojo - su bronza (0)

Gegužės 17 d. Pakruojyje vyko atviras Pakruojo greplingo čempionatas. Varžybose dalyvavęs Jurbarko sporto klubo "Pantera" auklėtinis Eimantas Sabataitis iškovojo bronzą.

(Plačiau...)

Imtynininkai grįžo su apdovanojimais (nuotraukos) (1)

Gegužės 10 d. Paluobių k. (Šakių r.) vyko atviro Šakių rajono džiudžitsu varžybos, kurias organizavo sporto klubas "Ošimas".

(Plačiau...)

Prie gimnazijos - „Flashmob“ šokiai (nuotraukos, 2 video) (0)

Antradienio rytą prie Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos skambėjo muzika. Gimnazistai čia surengė „Flashmob“ šokių akciją.

(Plačiau...)

Geriausiu kultūristu išrinktas Linas Račas (nuotraukos) (10)

Atvirose Jurbarko kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse Jurbarko rajono mero Ričardo Juškos taurei laimėti šeštadienį pagrindinį prizą iškovojo kraštietis Linas Račas. Pirmąją vietą bikini kategorijoje užėmė taip pat jurbarkietė Rasa Selemonavičiūtė.

(Plačiau...)

Iš Panevėžio parvežė auksą ir bronzą (0)

Balandžio 19  dieną, šeštadienį,  keturi jungtinės Jurbarko Kūno kultūros ir sporto centro atsovai: Ernestas Škudzinskas, Miglė Petrevičiūtė, Pijus Videika ir Lukas Lažauninkas ir Gabija Girdžiūtė dalyvavo Panevėžyje surengtame tarptautiniame jaunučių dziudo turnyre G. Maskoliūnui ir D. Kvietkauskaitei atminti. Iš varžybų jurbarkiečiai parsivežė du medalius – aukso ir bronzos.

(Plačiau...)

Ispanijoje iškovojo sidabrą (0)

Balandžio 11-13 dienomis Ispanijoje, Caceres mieste, vyko Europos jaunių ir jaunimo sambo pirmenybės, kuriuose jurbarkietė Sandra Žievytė iškovojo sidabrą.

(Plačiau...)

Policininkė parsivežė sambo pirmenybių bronzą (0)

Kaune vykusiose Lietuvos policijos sambo pirmenybėse Jurbarko rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausioji tyrėja Laura Strimaitienė iškovojo bronzos medalį.

(Plačiau...)

Sambo maratonas Kaune - sėkmingas (0)

Tris dienas Kaune kovėsi sambo meistrai. Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionatas pritraukė daug garsių sportininkų. Jurbarkui šiose varžybose atstovavo dziudo klubo „Sfinksas“, Kūno kultūros ir sporto centro jaunieji sambistai, rajono policijos komisariato garbę gynė Kriminalinės policijos skyriaus vyriausioji tyrėja Laura Strimaitienė.‏

(Plačiau...)

Futbolo finalas virto politiniu pareiškimu (video, nuotraukos) (18)

Sekmadienį turėjusį vykti Jurbarko rajono salės futbolo pirmenybių finalą nutraukė „Vulkano“ klubo prezidento Gedimino Eizos pareiškimas. Prieš pat varžybas, kuriose dėl aukso turėjo kovoti dvi „Vulkano“ komandos – pirmoji ir veteranų, į salės vidurį išėjęs prezidentas pareiškė, kad rajono savivaldybė futbolui teskyrė du tūkstančius litų ir dėl tokio požiūrio į šią sporto šaką žaisti neverta. Abi komandos plojimais sutiko G. Eizos žodžius ir paliko salę.

(Plačiau...)

JKL taurę iškovojo "Raudonė" (nuotraukos, video) (0)

Kovo 29-ąją sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) finalinės varžybos. Dėl lygos aukso susigrūmė „Raudonė“ ir „Jungtinės pajėgos“. Nors pernai „Jungtinės pajėgos“ raudoniškius nugalėjo poros dešimčių taškų skirtumu ir privertė tenkintis sidabru, šį kartą „Raudonė“ buvo stipresnė. Pernykščiai lygos čempionai „Jungtinės pajėgos“ pripažino pralaimėjimą rezultatu 69:92.

(Plačiau...)

Kovotojai grūmėsi narve (video, papildyta nuotraukomis ir rezultatais) (3)

Penktadienio vakarą Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos salėje vyko tradicinis tarptautinis kovos menų turnyras "Lietuva prieš Kaliningradą".

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook