Sportas

Sportas

Iš šaudymo varžybų – su pagrindiniu prizu (0)

Tauragės rajone praėjusį penktadienį akies taiklumą šaudymo varžybose išbandė Lietuvos kariai, Tauragės apskrities vidaus tarnybos sistemos padalinių pareigūnai. Iš viso dalyvavo 19 komandų, tarp kurių buvo ir Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento  Jurbarko rajono agentūros komanda. Jurbarkiečiai iškovojo pagrindinį svečio teisėmis dalyvavusių komandų prizą – pereinamąją taurę.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai dukart įkrėtė JAV specialiosioms pajėgoms (nuotraukos) (3)

Praėjusį Jurbarko krepšinio lygos sezoną viesulu į krepšinio aikštelę įsiveržusi ir gerokai pasinervinti lygos senbuvių ekipas privertusi  „Euros“ komanda ir toliau nerimsta. Ji susirėmė su į Lietuvą atvykusiais JAV specialiųjų pajėgų kariais. Krepšinio aikštelėje „Euros“ žaidėjai savo pranašumą įrodė dukart.

(Plačiau...)

Geriausio patrulio konkurse teko prisiminti dviratį (3)

Gegužės 15 d. Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko geriausio 2014 m. viešosios policijos patrulio ir geriausio apylinkės inspektoriaus konkurso pirmasis etapas, kuriame jurbarkietė vyresnioji patrulė Lina Augustaitytė iškovojo bronzą.

(Plačiau...)

Iš Pakruojo - su bronza (0)

Gegužės 17 d. Pakruojyje vyko atviras Pakruojo greplingo čempionatas. Varžybose dalyvavęs Jurbarko sporto klubo "Pantera" auklėtinis Eimantas Sabataitis iškovojo bronzą.

(Plačiau...)

Imtynininkai grįžo su apdovanojimais (nuotraukos) (1)

Gegužės 10 d. Paluobių k. (Šakių r.) vyko atviro Šakių rajono džiudžitsu varžybos, kurias organizavo sporto klubas "Ošimas".

(Plačiau...)

Prie gimnazijos - „Flashmob“ šokiai (nuotraukos, 2 video) (0)

Antradienio rytą prie Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos skambėjo muzika. Gimnazistai čia surengė „Flashmob“ šokių akciją.

(Plačiau...)

Geriausiu kultūristu išrinktas Linas Račas (nuotraukos) (10)

Atvirose Jurbarko kultūrizmo ir fitneso pirmenybėse Jurbarko rajono mero Ričardo Juškos taurei laimėti šeštadienį pagrindinį prizą iškovojo kraštietis Linas Račas. Pirmąją vietą bikini kategorijoje užėmė taip pat jurbarkietė Rasa Selemonavičiūtė.

(Plačiau...)

Iš Panevėžio parvežė auksą ir bronzą (0)

Balandžio 19  dieną, šeštadienį,  keturi jungtinės Jurbarko Kūno kultūros ir sporto centro atsovai: Ernestas Škudzinskas, Miglė Petrevičiūtė, Pijus Videika ir Lukas Lažauninkas ir Gabija Girdžiūtė dalyvavo Panevėžyje surengtame tarptautiniame jaunučių dziudo turnyre G. Maskoliūnui ir D. Kvietkauskaitei atminti. Iš varžybų jurbarkiečiai parsivežė du medalius – aukso ir bronzos.

(Plačiau...)

Ispanijoje iškovojo sidabrą (0)

Balandžio 11-13 dienomis Ispanijoje, Caceres mieste, vyko Europos jaunių ir jaunimo sambo pirmenybės, kuriuose jurbarkietė Sandra Žievytė iškovojo sidabrą.

(Plačiau...)

Policininkė parsivežė sambo pirmenybių bronzą (0)

Kaune vykusiose Lietuvos policijos sambo pirmenybėse Jurbarko rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus vyriausioji tyrėja Laura Strimaitienė iškovojo bronzos medalį.

(Plačiau...)

Sambo maratonas Kaune - sėkmingas (0)

Tris dienas Kaune kovėsi sambo meistrai. Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionatas pritraukė daug garsių sportininkų. Jurbarkui šiose varžybose atstovavo dziudo klubo „Sfinksas“, Kūno kultūros ir sporto centro jaunieji sambistai, rajono policijos komisariato garbę gynė Kriminalinės policijos skyriaus vyriausioji tyrėja Laura Strimaitienė.‏

(Plačiau...)

Futbolo finalas virto politiniu pareiškimu (video, nuotraukos) (18)

Sekmadienį turėjusį vykti Jurbarko rajono salės futbolo pirmenybių finalą nutraukė „Vulkano“ klubo prezidento Gedimino Eizos pareiškimas. Prieš pat varžybas, kuriose dėl aukso turėjo kovoti dvi „Vulkano“ komandos – pirmoji ir veteranų, į salės vidurį išėjęs prezidentas pareiškė, kad rajono savivaldybė futbolui teskyrė du tūkstančius litų ir dėl tokio požiūrio į šią sporto šaką žaisti neverta. Abi komandos plojimais sutiko G. Eizos žodžius ir paliko salę.

(Plačiau...)

JKL taurę iškovojo "Raudonė" (nuotraukos, video) (0)

Kovo 29-ąją sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) finalinės varžybos. Dėl lygos aukso susigrūmė „Raudonė“ ir „Jungtinės pajėgos“. Nors pernai „Jungtinės pajėgos“ raudoniškius nugalėjo poros dešimčių taškų skirtumu ir privertė tenkintis sidabru, šį kartą „Raudonė“ buvo stipresnė. Pernykščiai lygos čempionai „Jungtinės pajėgos“ pripažino pralaimėjimą rezultatu 69:92.

(Plačiau...)

Kovotojai grūmėsi narve (video, papildyta nuotraukomis ir rezultatais) (3)

Penktadienio vakarą Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos salėje vyko tradicinis tarptautinis kovos menų turnyras "Lietuva prieš Kaliningradą".

(Plačiau...)

JKL kova dėl aukso: „Raudonė“ prieš „Jungtines pajėgas“ (0)

Sekmadienį Jurbarko krepšinio lygos (JKL) komandos „Raudonė“, „Smalininkai“, „Jungtinės pajėgos“ ir „Eura“ kovojo dėl galimybės patekti į finalą ir ant kaklo užsikabinti kuo garbingesnius medalius. Tuo tarpu „Klausučių kredito unija“, „ZTS-Viesulas“, „jurbarkiskis.lt“ ir „Girdžiai“ žaidė dėl penktų–aštuntų vietų. Po daug aistrų sukėlusių rungtynių paaiškėjo, kad dėl aukso kovos „Raudonė“ ir „Jungtinės pajėgos“, o dėl bronzos varžysis „Eura“ ir „Smalininkai“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook