Sportas

Sportas

Futbolo finale - pagyrimai Jurbarko stadionui (video) (5)

Šeštadienio dieną puikiai paruošta Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadiono veja priėmė visas dvylika Lietuvos mažojo futbolo čempionato komandas, kurios sužaidė po dvi paskutines 2019 m. čempionato rungtynes ir taip paaiškėjo visų ekipų galutinės pozicijos turnyrinėje lentelėje.

(Plačiau...)

Čempionato finišas Jurbarke – kokios intrigos virs čia? (0)

Jurbarkas tapo miestu, kuriame bus vainikuotas 2019 metų Lietuvos mažojo futbolo asociacijos organizuojamas Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas. 

(Plačiau...)

Rankininkai kovos 19-ąjį kartą (0)

Rugsėjo 21-ąją vyks devynioliktas Jono Stankevičiaus vardo rankinio turnyras.

(Plačiau...)

Varžysis šauliai (0)

Rugsėjo 28-ąją vyks šaudymo varžybos „Auksinis ruduo 2019“. Šauliai varžysis lygiavamzdžiais šautuvais dėl pirmų vietų ir „Žalgirio“ taurės.

(Plačiau...)

Kviečia futbolo kovos (0)

Rugsėjo 14 d. Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadione vyks 2019 m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato V - asis finalinis etapas.

(Plačiau...)

Atidarė sporto sezoną (nuotraukos) (1)

Šeštadienį Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centras miesto bendruomenę pakvietė į sporto sezono atidarymą. Antrą kartą surengta šventė skirta susipažinti su įstaigos veikla ir patiems išbandyti čia siūlomas sporto šakas.

(Plačiau...)

Lietuvos mažojo futbolo čempionų kovos - Jurbarke (0)

Šeštadienį Visagino miesto centriniame stadione buvo sužaistas ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo (septyni prieš septynis) čempionato etapas. Pirmą kartą Lietuvos mažojo futbolo čempionatų istorijoje čempionas tapo aiškus po priešpaskutinio etapo. Pasibaigus Visagino etapui paaiškėjo, kad pirmą kartą stipriausia Lietuvos mažojo futbolo komanda tapo Vilniaus „El Dorado“.

(Plačiau...)

Kviečia Girdžių triatlonas (0)

Rugpjūčio 4 d. Girdžiuose vyks VšĮ Lietuvos triatlono taurės rengiamas Girdžių triatlonas.

(Plačiau...)

Padėkojo centrui atstovavusiems sportininkams (0)

Liepos 12-ąją viešojoje bibliotekoje pagerbti su Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centru atsisveikinantys sportininkai. Šiais metais centrą palieka mokyklas baigę penki sportininkai – keturi lengvosios atletikos skyriaus auklėtiniai ir viena dziudo sporto šakos atstovė.

(Plačiau...)

Pasveikino geriausius sportininkus ir trenerius (0)

Liepos 15-ąją savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai ir jų treneriai, per pastarąjį pusmetį pasiekę svarių rezultatų. Didelis įvertintų sportininkų būrys paskatintas ir piniginėmis premijomis.

(Plačiau...)

Sportininkų kišenes papildė premijos (0)

Liepos 15-ąją savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai ir treneriai. Tokie apdovanojimai ir paskatinimai piniginėmis premijomis paprastai vyksta kartą per ketvirtį. Šįkart – buvo išimtis. Sportininkai apdovanoti už pasiekimus per pastaruosius pusę metų.

(Plačiau...)

Jogos dieną – praktika ir prasmingi pokalbiai (0)

Birželio 21 d. minima Tarptautinė jogos diena sporto klubo „Pantera“ jogos trenerės Aušros Smirnovienės iniciatyva jau ketvirtą kartą paminėta ir Jurbarke. Kasmet ši šventė sulaukia didesnio dėmesio, nes vis daugiau žmonių ima rūpintis savo fizine ir dvasine sveikata, o joga tam labai tinka.

(Plačiau...)

„Imsrė“ iškovojo čempionų taurę (0)

Savaitgalį Jurbarke vyko atkaklios futbolo kovos. Dešimtajame turnyre, skirtame buvusiam ilgamečiui Jurbarko rajono vadovui Aloyzui Zairiui atminti dalyvavo aštuonios komandos iš Jurbarko r. ir kitų miestų. Susitikimai aikštėje išgrynino stipriausius – čempionais tapo „Imsrės“ komanda. Jurbarkiečiai nugalėtojų titulą apgynė trečius metus iš eilės.

(Plačiau...)

Iš Čekijos - su bronza (0)

Ostravos mieste vykusiose kultūrizmo ir kūno rengybos varžyvose sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai.

(Plačiau...)

Miestą išjudino energingi žingsnių „rinkėjai“ (video, nuotraukos) (0)

Šeštadienį Jurbarke trepsėjo šimtai batų. Daugiau nei trys šimtai žygeivių, tarp kurių daugiausia – šeimos, pasipylė po miestą ieškodami spalvingų personažų. Tačiau žingsnius ėjikai skaičiavo ne šiaip sau – jie krito į telefoninės programėlės sąskaitą, o rezultatas buvo džiuginantis: Jurbarkas įsitvirtino kaip daugiausia vaikštantis miestas Lietuvoje.

(Plačiau...)

Debiutiniame renginyje jurbarkiečių pergalės (1)

Gegužės 19 d.  vyko „Atviras Vilniaus MMA mėgėjų čempionatas“. Pirmą kartą Vilniuje surengtos varžybos  pritraukė didelį būrį sportininkų, į varžybas vyko ir Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkai.

(Plačiau...)

Debiutinis bėgimas Pagėgiuose – galimybė pažinti ir neatrastą Lietuvos kraštą (0)

Pažinti nuošalų Lietuvos kampelį ir sudalyvauti pusmaratonio iššūkyje Pagėgiuose gegužės 19 dieną kviečia debiutinio „Mažosios Lietuvos pusmaratonio“ organizatoriai. Šis renginys taip pat yra aštuntasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai – Europos kikbokso čempionai (0)

Balandžio 27 d. Jonavos sporto arenoje vykusiame „Europos kikbokso klubų taurė“ čempionate dalyvavo ir sporto klubo „Pantera“ komanda. Tradiciškai jurbarkiečiai čempionate skynė pergales ir į namus parvežė puokštę medalių.

(Plačiau...)

Eiti užkrėtė programėlė (0)

„#walk15“ – taip vadinasi programėlė, kuri pastarąjį mėnesį eiti daugiau paskatino ne vieną jurbarkietį. Telefoninė programėlė tapo ėjimo entuziastų hitu, kai paaiškėjo, kad ji – puiki platforma varžytuvėms tarp miestų.

(Plačiau...)

Iš konkurso – su didžiuoju prizu (0)

Balandžio 14 d. šokių studijos „Ader“ šokėjos dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse „Space“. Kaune vykusiame konkurse 7-11 metų šokėjų pasirodymą teisėjai įvertino aukščiausiu prizu – „Gran prix“ taure.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook