Sportas

Sportas

Šeštadienį – laukinis bėgimas Kaskalnio draustinyje (video) (0)

Spalio 12-ąją Karšuvos girioje, šalia Viešvilės, įvyks „Laukinis trail turo 2019“ devintasis etapas. Kasmet itin gražiose Lietuvos vietose vykstantys dešimt bėgimo etapų ir jų organizatoriai iš „Laukinis trail“ yra puikiai žinomi šalies bėgimo entuziastams.

(Plačiau...)

Iš Žemaitijos - su medaliais (0)

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Povilo Valaičio krepšininkai spalio 5-6 dienomis dalyvavo Kretingoje vykusiame vaikų (gim. 2006 m.) krepšinio turnyre „Rudens taurė 2019“.

(Plačiau...)

Romualdo Marcinkaus atminimo taurė - „Imsrei“ (0)

Rugsėjo 28-ąją Romualdo Marcinkaus stadione vyko futbolo 7x7 turnyras skirtas Romualdo Marcinkaus atminimo taurei laimėti.

(Plačiau...)

Nėra blogo oro, yra tik blogas pasiruošimas: ką reikia žinoti norintiems bėgioti lauke atvėsus orams? (0)

Patyrusių bėgikų bendruomenėje dvejonių dėl bėgimui tinkamo oro nekyla – jei moki pasiruošti, bėgioti lauke galima ne tik rugsėjį, bet ir viduržiemį. Kaip geriausia sportuoti lauke šaltuoju metų laikotarpiu, komentuoja daugkartinis Lietuvos bėgimo čempionas ir asmeninis treneris Artūras Janauskas. Jo teigimu, svarbu turėti ne tik tinkamą aprangą, bet ir nepamiršti stebėti savo sveikatos būklės bei nusistatyti tikslus.

(Plačiau...)

Kviečia ruoštis krepšinio kovoms (0)

Kūno kultūros ir sporto centras praneša, kad startuoja registracija į naująjį Jurbarko krepšinio lygos 2019-20120 m. čempionato sezoną.

(Plačiau...)

Kviečia į laukinį bėgimą (video) (5)

Į Girdžius Lietuvos triatlono taurės etapą rugpjūtį atvežęs keliautojas Dainius Kinderis vėl kviečia susitikti. Spalio 12-ąją šalia Viešvilės esančiame Kaskalnio geomorfologiniame draustinyje rengiamas ekstremalus bėgimas „Laukinis trail“. Planuojame, kad devintajame iš dešimties Lietuvos etapų dalyvaus apie pustrečio šimto sportininkų.

(Plačiau...)

„Imsrės“ ekipa – pergales skinantis septynetas (1)

Rugsėjo 14-ąją Jurbarke rinkosi futbolo mėgėjų elitas. Romualdo Marcinkaus stadione vyko Lietuvos mažojo futbolo finalinės rungtynės. Su stipriausiomis šalies komandomis kovojo ir Jurbarko „Imsrė“. Ekipa neslepia ambicijų vieną dieną pasipuošti šio čempionato auksu ir žengti toliau.

(Plačiau...)

Merginų turnyre - jurbarkiečių pergalė (0)

Rugsėjo 14 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko mergaičių krepšinio 3x3 turnyras ,,Jurbarkas 2019". Jame dalyvavo devynios mergaičių (gim. 2006 m. ir jaunesnės) komandos: Jurbarko rajono KKSC, Plungės SRC (2 komandos), Marijampolės ŽSM - ,,Cie LT Forge“, Alytaus SRC, Šiaulių KA ,, Saulė – ASKA“ (3 komandos).

(Plačiau...)

Pritilusiems politikams priminė pažadą. Klausimas: ar triatlonas sugrįš? (video, nuotraukos) (5)

Antradienio rytą Jurbarko r. tarybos narius pasiekė atviras laiškas. Į politikus kreipėsi Lietuvos triatlono taurės etapą šią vasarą į Girdžius atvežęs Dainius Kinderis. Savivaldybei nesilaikius pažado ir paskutinę akimirką neskyrus finansavimo, vyras organizavimo išlaidas, beveik pusketvirto tūkstančio eurų, padengė iš savų lėšų.

(Plačiau...)

Futbolo finale - pagyrimai Jurbarko stadionui (video) (5)

Šeštadienio dieną puikiai paruošta Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadiono veja priėmė visas dvylika Lietuvos mažojo futbolo čempionato komandas, kurios sužaidė po dvi paskutines 2019 m. čempionato rungtynes ir taip paaiškėjo visų ekipų galutinės pozicijos turnyrinėje lentelėje.

(Plačiau...)

Čempionato finišas Jurbarke – kokios intrigos virs čia? (0)

Jurbarkas tapo miestu, kuriame bus vainikuotas 2019 metų Lietuvos mažojo futbolo asociacijos organizuojamas Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas. 

(Plačiau...)

Rankininkai kovos 19-ąjį kartą (0)

Rugsėjo 21-ąją vyks devynioliktas Jono Stankevičiaus vardo rankinio turnyras.

(Plačiau...)

Varžysis šauliai (0)

Rugsėjo 28-ąją vyks šaudymo varžybos „Auksinis ruduo 2019“. Šauliai varžysis lygiavamzdžiais šautuvais dėl pirmų vietų ir „Žalgirio“ taurės.

(Plačiau...)

Kviečia futbolo kovos (0)

Rugsėjo 14 d. Jurbarko Romualdo Marcinkaus stadione vyks 2019 m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato V - asis finalinis etapas.

(Plačiau...)

Atidarė sporto sezoną (nuotraukos) (1)

Šeštadienį Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centras miesto bendruomenę pakvietė į sporto sezono atidarymą. Antrą kartą surengta šventė skirta susipažinti su įstaigos veikla ir patiems išbandyti čia siūlomas sporto šakas.

(Plačiau...)

Lietuvos mažojo futbolo čempionų kovos - Jurbarke (0)

Šeštadienį Visagino miesto centriniame stadione buvo sužaistas ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo (septyni prieš septynis) čempionato etapas. Pirmą kartą Lietuvos mažojo futbolo čempionatų istorijoje čempionas tapo aiškus po priešpaskutinio etapo. Pasibaigus Visagino etapui paaiškėjo, kad pirmą kartą stipriausia Lietuvos mažojo futbolo komanda tapo Vilniaus „El Dorado“.

(Plačiau...)

Kviečia Girdžių triatlonas (0)

Rugpjūčio 4 d. Girdžiuose vyks VšĮ Lietuvos triatlono taurės rengiamas Girdžių triatlonas.

(Plačiau...)

Padėkojo centrui atstovavusiems sportininkams (0)

Liepos 12-ąją viešojoje bibliotekoje pagerbti su Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centru atsisveikinantys sportininkai. Šiais metais centrą palieka mokyklas baigę penki sportininkai – keturi lengvosios atletikos skyriaus auklėtiniai ir viena dziudo sporto šakos atstovė.

(Plačiau...)

Pasveikino geriausius sportininkus ir trenerius (0)

Liepos 15-ąją savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai ir jų treneriai, per pastarąjį pusmetį pasiekę svarių rezultatų. Didelis įvertintų sportininkų būrys paskatintas ir piniginėmis premijomis.

(Plačiau...)

Sportininkų kišenes papildė premijos (0)

Liepos 15-ąją savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai ir treneriai. Tokie apdovanojimai ir paskatinimai piniginėmis premijomis paprastai vyksta kartą per ketvirtį. Šįkart – buvo išimtis. Sportininkai apdovanoti už pasiekimus per pastaruosius pusę metų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook