Apdovanoti geriausi sportininkai

Apdovanoti geriausi sportininkai (0)

2018-12-31
Gruodžio 28 d. Jurbarko r. savivaldybės vadovai bei savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai už aukštus sportinius pasiekimus pagerbė rajono sportininkus bei jų trenerius. Jiems įteikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštai bei savivaldybės piniginės premijos.

2018 m. sausio 25 d. savivaldybės taryba patvirtino Jurbarko rajono savivaldybės sportininkų ir trenerių skatinimo premijomis už aukštą meistriškumą tvarkos aprašą, o tvirtindama savivaldybės metinį biudžetą šiam tikslui numatė 12 tūkst. eurų. Šiais metais tai jau ketvirtasis sportininkų ir trenerių pagerbimas, kuriam  skirta 2 320,00 eurų. Iš viso per 2018 metus sportininkams paskatinti skirta 8 116,50 eurų.

 Už Pasaulio sambo veteranų čempionate iškovotą II vietą renginyje pagerbtas sambo sporto šakos sportininkas Aidas Paulauskas.

Už aukštus sportinius pasiekimus pagerbti šie Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai ir jų treneriai. Už Lietuvos jaunučių mergaičių šachmatų komandinėse pirmenybėse iškovotą III vietą – Augustė Pranskaitytė, Ema Pamataitytė, Meida Strokova bei jų treneris Valentinas Jankūnas. Už Lietuvos atskirų veiksmų čempionate iškovotą I vietą – Paulina Streleckaitė ir jos treneris Rimantas Slavikas.

Už Lietuvos atskirų veiksmų čempionate iškovotą III vietą – Klausučių sporto klubo „Jaunuolynas“ sportininkas Rytis Veverskis ir jo treneris Rimantas Slavikas.  

Aukštus sportinius pasiekimus pelnė ir sporto klubo „Pantera“ sportininkai. Už Lietuvos atvirame grappling imtynių čempionate pasiektus aukštus rezultatus pagerbti – Justas Vyturys (I vieta), Mantas Icikevičius (II vieta), Monika Bartulytė (II vieta). Už atvirame tarptautiniame Lietuvos kombat pankrationo čempionate iškovotą I vietą – Martynas Balšaitis. Už Lietuvos atvirame grappling imtynių čempionate iškovotą I vietą ir atvirame tarptautiniame Lietuvos kombat pankrationo čempionate iškovotą I vietą – Vakaris Šuopys. Už pasiektus aukštus šių sportininkų rezultatus padėkota ir jų treneriui Mindaugui Smirnovui.

Savivaldybės ir "Šviesos" inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook