Baigėsi salės futbolo reguliarusis sezonas

Baigėsi salės futbolo reguliarusis sezonas (0)

2018-02-27

Vasario 24 d. buvo sužaistos paskutinės tradicinių salės futbolo pirmenybių reguliariojo sezono rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad pusfinalyje kovos Jurbarko „Imsrė“ ir Kauno „Antakalnio parkas“. Likusios komandos žais ketvirtfinalyje.

Šiemet pirmenybėse žaidė šešios ekipos iš Jurbarko, Tauragės ir Kauno. Tai – dviem komandomis mažiau, nei pernai.

Po penkių turų aukščiausią pirmenybių lentelės vietą užima „Imsrė“, kuri keturias rungtynes laimėjo ir vienas pralaimėjo. Antrojoje vietoje – kauniečiai „Antakalnio parkas“. Ekipa turi tris pergales, vieną pralaimėjimą ir vienas lygiąsias. Trečioje lentelės vietoje – Jurbarko „Ąžuolas“ su dviem pergalėmis, tiek pat pralaimėjimų ir vienomis lygiosiomis. Ketvirti – dvi pergales ir tris pralaimėjimus turintys „LDK Kęstučio MPB“. Penkti – „Tauragės PRC“, kurie iškovojo vieną pergalę ir du kartus pralaimėjo bei dukart rungtynes baigė lygiosiomis. Sąrašo gale – vieną pergalę iškovojusi ir keturis kartus pralaimėjusi „Skirsnemunė“.

Ketvirtfinalio rungtynės vyks kovo 3 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje. 11 val. susitiks „LDK Kęstučio MPB“ su „Tauragės PRC“. 12 val. rungtyniaus „Ąžuolas“ su „Skirsnemune“.,

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook