Čempionatas po atviru dangumi

Čempionatas po atviru dangumi (0)

2018-06-18

Didžiausias sportininkų būrys buvo iš sporto klubo „Pantera“, tačiau nemažai pradedančiųjų sportininkų atvyko ir iš kitų klubų: Šakiai „Ošimo“, Prienų KKSC, Vilniaus „Udar“, „Greicicho fight team“ ir „Valetudo MMA akademijos“, Kauno „Dainralfo“, Klaipėdos „Team Lion MMA“ ir Jonavos „Sporto Legionas“. 

Daugeliui dalyvių, o ypač patiems jauniausiems sportininkams ir mergaitėms, kovojusiems pagal kikbokso taisykles, tai buvo pačios pirmos varžybos, tad prireikė labai daug drąsos. Vaikai ir vyresnės mergaitės kovodami dėvėjo specialias apsaugančias liemenes ir galvą apsaugančius šalmus.

Varžybos buvo suskirstytos į du etapus: pirmame etape sportininkai varžėsi pagal kikbokso taisykles, antrame – pagal MMA taisykles. Kovos prasidėjo nuo jauniausių kovotojų ir baigėsi suaugusiųjų dvikovomis.

Jaunieji jurbarkiečiai nuskynė ne vieną pergalę. Pagal kikbokso taisykles kovojusios trylikametė Gerda Židulytė ir šešiolkmetė Sandra Stankutė, besimokanti Šimkaičiuose, savo svorio kategorijose užėmė pirmąsias vietas. Sandra pirmąją vieta džiaugėsi ir MMA imtynių kategorijoje. Pirmas K1 varžybose buvo ir dvylikametis Justas Vyturys, o Karolis Petrauskas liko trečias.

Kaip visada puikiai pasirodė šešiolikmetis Milnas Majauskas. Jis kikbokso kovoje užėmė pirmą vietą. Milano brolis Pavelas rungėsi mišrių kovos menų kategorijoje ir taip pat buvo pirmas. MMA kovose save išbandė ir pirmą vietą savo amžiaus ir svorio kategorijoje užėmė Ignas Račas, o Arijus Lužeckas ir Karolis Petrauskas iš Šimkaičių liko antri.

MMA imtynėse sėkmė šypsojosi mergaitėms. Veliuoniškės Kornelija Jarmolajevaitė ir Agnė Morkeliūnaitė užėmė prizines vietas: Kornelija – pirmą, o Agnė – antrą. Dar kelias prizines vietas užėmė „Panteros“ sportininkai iš Raseinių.

Tiek berniukai, tiek ir mergaitės džiugino gražiomis kovomis ir ryžtu siekti pergalės, visi įgavo naudingos patirties. „ Pirmą kartą turnyrą darėme lauke ir jis pavyko, nes oras buvo palankus, o sportininkams patiko kovoti po atviru dangumi. Planuojame varžybas lauke surengti ir kitais metais, tik vietoje tatamių pastatysime MMA narvą“, – žada čempionato organizatorius, sporto klubo „Pantera“ treneris Mindaugas Smirnovas.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook