Dėl čempionų vardo kovos „vilkai“ ir raudoniškiai (nuotraukos)

Dėl čempionų vardo kovos „vilkai“ ir raudoniškiai (nuotraukos) (0)

2018-03-20

Kovo 18-ąją Jurbarko krepšinio lygos (JKL) komandos sužaidė lemiamas rungtynes prieš finalą. Po šių dvikovų paaiškėjo, kad dėl čempionų žiedų kovos „Vilkas“ ir „raudonesfazenda.lt“. Dėl sidabro – „jurbarkiskis.lt“ ir „ZTS“.

Sekmadienį vykusi pusfinalių kova dėl patekimo į finalą žiūrovams dovanojo itin gražių rungtynių. Mačai vyko taškas į tašką, o rezultatą persverdavo tai viena, tai kita komanda. Dėl teisės kovoti už auksą žaidė „raudonesfazenda.lt“ ir „ZTS“. Raudoniškiai priešininkus įveikė rezultatu 84:74 (16:24, 26:17, 19:19, 18:14).

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė 25 taškus pelnęs Valdas Undraitis. 21 tašką įmetė Mindaugas Jonušauskas, 14 – Giedrius Jevstignejevas.

Geriausi „ZTS“ krepšininkai: Artūras Karapetian – 21 taškas, Andrius Gedminas – 15 taškų, Mindaugas Daraškevičius – 10 taškų.

„Pasiekėme septintą iš eilės lygos finalą. Tai unikalus komandos rezultatas. Puikios pusfinalio rungtynės tikrai turėjo patikti žiūrovams. Nors mūsų gretos buvo praretėjusios, tačiau penkiese žaidę vyrai atidavė visas jėgas ir sugebėjo iškovoti pergalę. Sunkiai pradėjome susitikimą, tačiau žaidėjų patirtis ir atsidavimas lėmė, kad pavyko perlaužti varžybas savo naudai. Finale laukia trofėjų alkani „vilkai“, todėl numatomas labai įdomus susitikimas. „Vilko“ komanda jau subrendo JKL čempionų titului ir antra vieta jų tikrai netenkins. Bet mes savo pozicijų lengvai neužleisime“, – po rungtynių sakė „raudonesfazenda.lt“ treneris Nerijus Štulas.

Kitose rungtynėse dėl kelialapio į finalą kovojo „jurbarkiskis.lt“ ir „Vilkas“. Nuo finalinėse rungtynėse dažnai pasirodančios „jurbarkiskis.lt“ ekipos fortūna šį kartą nusisuko. Be keleto pagrindinių žaidėjų kovojusi ekipa turėjo pripažinti priešininkų pergalę rezultatu 80:88 (23:19, 19:24, 20:31, 18:14).

„Vilko“ gretose daugiausia taškų pelnė Vladislovas Razumnovas – 20, Elonas Pokanevič – 16, Karolis Jonušas – 14.

Rezultatyviausi „jurbarkiskis.lt“ krepšininkai – 26 taškus įmetęs Artūras Lencevičius, 19 taškų pelnęs Mangirdas Milmontas, 16 – Juozas Andriuška.

„Mūsų komanda suprato rungtynių svarbą ir išlaikė koncentraciją daugelyje situacijų. Rungtynės buvo sunkios. Priešininkai, net ir žaisdami nepilna sudėtimi, yra viena stipriausių lygos komandų. Pirmoje rungtynių dalyje nesisekė pulti, nepataikėme metimų. Tačiau susikaupimas ir kova dėl kamuolių padėjo išlikti rungtynėse ir jas perlaužti. Džiaugiuosi, kad pavyko išnaudoti šansą ir po trejų metų pertraukos grįžti į kovą dėl čempionų žiedų. Finalas bus sunkus, nes raudoniškiai – sunkus varžovas, kuris žaidžia protingą komandinį žaidimą“, – sakė „Vilko“ treneris Martynas Kursevičius.

Kitose rungtynėse paaiškėjo, kokios komandų poros kovos dėl likusių vietų. „Smalininkai“ rezultatu 69:78 nusileido „Eurai“, „Eržvilkas“ nugalėjo „Viesulą“ – 84:79.

Lygos turnyrinės lentelės apačioje atsidūrusių komandų ketvertas šiemet turėjo galimybę kovoti dėl garbės taurės. Ją iškovojo „Girdžiai“, rezultatu 87:79 įveikę „Spartą“. Vienuoliktoje vietoje liko „Ugneka“, kuri 100:52 nugalėjo Sporto centro jaunimo komandą.

Finalines JKL rungtynes komandos žais šeštadienį, kovo 24-ąją. 11 val. dėl 7-8 vietos kovos „Viesulas“ ir „Smalininkai“. 12.30 val. dėl 5-6 vietų susitiks „Eura“ ir „Eržvilkas“. 14 val. dėl bronzos kovos „jurbarkiskis.lt“ ir „ZTS“. 15.30 val. – lygos finalas, kuriame dėl čempionų žiedų susikibs „raudonesfazenda.lt“ ir „Vilkas“.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook