Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Dvi raketės“ – smagus turnyras

„Dvi raketės“ – smagus turnyras (0)

2019-02-08

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos salėje sausio 30 d. vyko viduržiemio stalo teniso žaidynės, kuriose dalyvavo šios mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, Smalininkų Lidijos Meškaitytės ir Viešvilės pagrindinių mokyklų stalo tenisininkai, lankantys užsiėmimus stalo teniso klube „Pirmasis setas“.

Tradicinės žaidynės kasmet paįvairinamos naujovėmis – šiemet susitiko komandos, kurias sudarė po vieną specialiojo ugdymo skyriaus ir pagrindinės mokyklos moksleivį. Toks komandinis sąstatas skatina tarpmokyklinį bendradarbiavimą ir specialiųjų poreikių vaikų integraciją.

Komandos rungtyniavo penkiuose etapuose, kuriuos sudarė estafetės, oro teniso, taikliosios rankos, roboto liūto ir stalo teniso žaidynės. Visos rungtys vyko bendradarbiaujant porininkams ir bendrai renkant taškus. Estafetėse pačios greičiausios buvo „Gražuolytės“ – Rima Petkūnaitė ir Meda Kvietkutė; oro tenise daugiausia kartų kamuoliuką atmušė „Laukinės katės“ – Viktorija Petkūnaitė ir Viltė Kazlauskaitė; su robotu kautis geriausiai sekėsi „Skrajūnams“ – Dovydui Krasauskui ir Pauliui Kolyčiui; taikliausios rankos buvo „Rakečių“ komandos žaidėjų – Vyganto Jaso ir Povilo Pauliko; kamuolį ant stalo geriausiai suvaldė „Konfu“ komanda – Kęstutis Navickas ir Alanas Margelis. Visas rungtis įveikti ir vienodą taškų skaičių surinkti pavyko „Dronų“ bei „Bosų“ komandoms – Gintarui Mėčiui, Pauliui Margeliui, Gyčiui Kontrimui ir Arminui Naujokui.

Taikant olimpinį taškų skaičiavimo būdą, pirmąją vietą žaidynėse laimėjo „Skrajūnų“ komanda. Tačiau nors nugalėtojas ir vienas, šiose varžybose laimėtojai yra visi – tai stalo teniso užsiėmimus lankantys Smalininkų ir Viešvilės mokyklų moksleiviai, kuriuos suvienija žalias stalas ir dvi raketės.

Varžybų organizatoriai Jolita ir Arūnas Štrimai« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook