Eiti užkrėtė programėlė

Eiti užkrėtė programėlė (0)

2019-04-19

„#walk15“ – taip vadinasi programėlė, kuri pastarąjį mėnesį eiti daugiau paskatino ne vieną jurbarkietį. Telefoninė programėlė tapo ėjimo entuziastų hitu, kai paaiškėjo, kad ji – puiki platforma varžytuvėms tarp miestų.

Idėja patiko būriui jurbarkiečių, kurie vakar jau buvo nutrepsėję beveik 6 milijonus žingsnių. Viena pirmųjų parsisiuntusių programėlę – Sigita Glazauskaitė-Kiudienė.

Nors moteris yra pėsčiųjų žygių entuziastė, programėlė paskatino daugiau vaikščioti visą jos šeimą.

žygyje. Kadangi esu azartiškas žmogus, tai mėgstu varžytis. Deja, bet anksčiau tai dažniau tekdavo daryti pačiai su savimi. Kai pamačiau programėlėje galimybę, tai prijungiau mūsų miestą. Tuomet buvome 28 pozicijoje. Tačiau pradėjome sparčiai kilti. Paskui parodžiau programėlę dukrai, dukra draugams ir prasidėjo...“, – juokėsi jurbarkietė.

Moteris tikina, kad nuo prisijungimo dienos dukrų į mokyklą nebeveža. Merginos nori pačios eiti ir kaupti žingsnius už Jurbarką.

„Visur eina ir tai yra šaunu. Visa šeima vakarais garbės ratą aplink Jurbarką apsukame. Vaikai tiek įsiazartino, kad net mokytojas įtraukė. Dabar jau viskas, kai valdo azartas – turime eiti pėsčiomis – negi važiuosi“, – pasakojo S. Glazauskaitė-Kiudienė.

Moteris taip pat tikina, kad atsiradus programėlei, atsirado ir galimybė smarkiai pareklamuoti Jurbarko kraštą.

„walk15“ kūrėjai įvedinėja į programėlę ir specialias trasas. Tas trasas jau turi daug miestų. Gaila, kad kol kas mes to neturime, nes Jurbarke yra milijonas vietų, kur galima pasivaikščioti su šeimomis“, – sakė moteris.

S. Glazauskaitė-Kiudienė tikina, kad prisijungti ir vaikščioti daugiau skatina ne tik azartas ir sveikatos gerinimas, bet ir tai, kad garsinamas krašto vardas.

„Turime parodyti, kad nesame Dievo užmirštas kraštas. Mūsų nedaug, bet mes nerealūs ir pas mus smagu“, – įsitikinusi ėjimo entuziastė.

Tiesa, trasų, kurios ėjimo entuziastus viliotų aplankyti Jurbarko kraštą, programėlėje dar nėra. Įvesti šiuos duomenis gali projekto iniciatorė ir kūrėja, profesionali bėgikė Vlada Musvydaitė. Kada garsi sportininkė ir sveikatingumo motyvatorė V. Musvydaitė apsilankys Jurbarke – priklausys ir nuo pačių jurbarkiečių iniciatyvos.

Lukas PILECKAS« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook