Ekipa – per žingsnį nuo rekordo (video)

Ekipa – per žingsnį nuo rekordo (video) (0)

2018-12-03

Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžianti Jurbarko komanda „Jurbarkas“ lapkričio 30-ąją svečiuose įveikė Kėdainių „SC-Balticum“. Kėdainiškiai nusileido rezultatu 80:88 (17:19, 22:16, 22:29, 19:24).

Tai – septintoji „Jurbarko“ pergalė šį sezoną, kuri užtikrino ekipai vienvaldės sezono lyderės vardą.

 Komanda kol kas nepralaimėjo nė vieno susitikimo. Jei jurbarkiečiai iškovos dar vieną pergalę iš eilės, tai bus – lygos rekordas. Kol kas septynias pergales iš eilės yra iškovojusi tik A divizione žaidžianti Vilniaus ekipa „Stekas-Rivilė“.

Būtent Kėdainių „SC-Balticum“ buvo artimiausi turnyrinės lentelės konkurentai jurbarkiečiams. Tačiau priešininkai dabar turi šešias pergales ir du pralaimėjimus.

Trečiojoje lentelės vietoje - Šiaulių „KA Saulė - SG-ASKA“ su penkiomis pergalėmis ir trimis pralaimėjimais.

Ar jurbarkiečiams pavyks perrašyti RKL storiją, iškovoti aštuntą pergalę iš eilės ir patekti tarp lygos rekordininkų, parodys gruodžio 7-osios rungtynės svečiuose su Klaipėdos „VKKM-Neptūnas“.

Dvikovoje su Kėdainių „SC-Balticum“ prie jurbarkiečių pergalės ženkliai prisidėjo penkis tolimus metimus pataikęs Ričardas Verbickas.

„Varžybos buvo sunkios, bet pergalę lėmė dvasia. Neseniai buvo „cementovkė“, tai vyrai susicementavę, visi, kaip kumštis dirbom ir taip pasiekėme pergalę. Smarkiai padėjo ir ant suoliuko buvę žaidėjai, kurie puikiai žino, kam reikia daugiau palaikymo ir tai daro. Kalbant apie tolimus metimus, tai pataikiau penkis iš aštuonių ir pataikiau todėl, kad komandos draugai suteikė galimybę tuos metimus realizuoti“, - sakė R. Verbickas.

Rungtynes rezultatyviausiai sužaidė 23 taškus pelnęs Lukas Žukauskas, 19 – R. Verbickas, 15 – Vladislovas Razumnovas.

„SC-Balticum“ gretose rezultatyviausi buvo 21 tašką pelnęs Nedas Kuprijanovas, 19 – Dominykas Mikalajūnas, 14 – Einoras Stankus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo 33 naudingumo balus surinkęs N. Kuprijanovas. Krepšininkas taip pat atkovojo daugiausia kamuolių – 13.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook