Finišavo Žemaitijos lyga

Finišavo Žemaitijos lyga (0)

2017-04-08

Šeštadienį Vadžgirio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko finalinės šių metų Jurbarko r. Žemaitijos krašto krepšinio lygos varžybos. Pirmą vietą ir pereinamąją taurę iškovojo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro komanda „SC-1“.

Sausio pabaigoje startavusioje lygoje žaidė aštuonios komandos. Galutinėje įskaitoje antri liko Pašaltuonio krepšininkai, „SC-1“ pralaimėję rezultatu 74:46. Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė J. Valtys – 25 ir G. Pilipauskas – 16, o tarp pašaltuoniškių rezultatyviausi buvo A. Jackis, pelnęs 16 taškų ir po 8 taškus surinkę N. Gaidamavičius bei T. Jackis.
Trečią vietą iškovojo girdžiškių ir pavidaujiškių komanda „G/P“, rezultatu 47:42 įveikusi „Olimpo (O/V)“ komandą. „G/P“ komandai daugiausia taškų pelnė H. Budrius (18 taškų) ir Edvinas Šlyteris (14 taškų). 14 taškų „Olimpo“ komandai pelnė D. Matusevičius, 11 – E. Kalinskas.
Dėl penktos vietos kovojo Šimkaičių ir Vadžgirio komandos. Nugalėjo 63 taškus surinkę šimkaitiškiai, kuriems 17 taškų pelnė M. Vasiljevas ir 13 – A. Valuckis. Dvylika taškų mažiau surinkusiems vadžgiriškiams daugiausia jų pelnė K. Giedraitis (17) ir L. Giedraitis (9).
Paskutines vietas išsidalijo Jurbarko „SC-2“ ir „Paskynų“ komandos. Septinti likę jurbarkiečiai priešininkus sutriuškino rezultatu 60:29. Sporto centro komandoje rezultatyviausi buvo 13 taškų surinkęs B. Petraitis ir 11 taškų pelnęs – G. Gotautas. Tarp paskyniškių pasižymėjo 19 taškų surinkęs T. Stanaitis ir 6 – K. Stanaitis.
Mažojo ketverto finalo geriausiu žaidėju tapo Mantvydas Vasiljevas iš Šimkaičių komandos, o Didžiojo ketverto finalo – Justas Valtys iš „SC-1“.
2017 m. sezono lygos geriausiu žaidėju išrinktas Edvinas Šlyteris iš „G/P“ komandos.
Išrinktas ir geriausių lygos žaidėjų simbolinis penketas, į kurį pateko E. Šlyteri, Deividas Matusevičius, Arūnas Jackis, Gelmantas Pilipauskas ir Justas Valtys.
Varžybų metu vyko Pašaltuonio sporto klubo „Šaltuona“ suorganizuotos tritaškių metimo varžybos, kurias laimėjo Haroldas Budrius, surinkęs 24 taškus. Antras liko Vaidas Greičius, trečias – Arūnas Valuckis. 
Varžybų vyr. teisėjas buvo Linas Klijūnas. Pertraukėlių metu dalyvius džiugino Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šokėjos. 
Jurbarko rajono Žemaitijos krašto krepšinio lygos organizacinis komitetas už varžybų vedimą dėkoja Linui Klijūnui, Gintarui Kaspučiui, Dariui Kalinauskui, Vaidui Greičiui, Kęstučiui Giedraičiui, Laimonui Giedraičiui, Edvinui Aleksai, už šokius – studijai „Era“ ir jų vadovei Redai Žemelienei, už teisėjavimą – lygos teisėjams.Už sporto salę – Vadžgirio pagrindinei mokyklai ir jos direktoriui Sigitui Vaitiekūnui, už prizus – SK „Šaltuona“ ir jo pirmininkui Dariui Zinkevičiui, už įsteigtus lygos nugalėtojų apdovanojimus – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Jurbarko rajono skyriui ir pirmininkui Donatui Jackiui.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook