Geriausias klubas – „Pantera“

Geriausias klubas – „Pantera“ (0)

2019-02-22

Šventinę vasario 16-ąją Jonavos sporto arenoje vyko atviras Baltijos šalių MMA čempionatas. Mišrių kovos menų čempionatas Lietuvoje rengiamas jau antrą kartą. Antrąkart jame dalyvavo ir „Panteros“ sporto klubo kovotojai.

Čempionate varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos MMA klubų sportininkai. Pergalių siekė 157 dalyviai iš 24 klubų. Kovos vyko pagal du lygius: C – mėgėjų ir B – pažengusiųjų MMA mėgėjų (MMA Semi pro). Pagrindinis skirtumas tarp šių lygių yra toks, kad mėgėjams parteryje neleidžiama smūgiuoti į veidą, o pažengusiųjų kovose to daryti nedraudžiama.

Varžybose, kurias atidarė sporto klubo „Faiteris“ prezidentas Arnoldas Lukošiūnas, Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas ir Jonavos r. meras Eugenijus Sabutis, kovos vyko specialiuose MMA narvuose. Čempionate labiausiai nustebino jauniausiųjų MMA kovotojų ryžtas ir noras siekti pergalės. Jie savo meistriškumu nenusileido suaugusiųjų kovoms.

Puikiai pasirodė „Panteros“ mergaitės – trylikametė Lijana Lipinskaitė svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojo pirmą, o jos bendraamžė Greta Židulytė trečią vietą. Pirma vieta džiaugėsi pačių jauniausių sportininkų kategorijoje kovojęs dešimtmetis Domantas Lebeckas. Dvylikametis Eimantas Stonkus svorio kategorijoje iki 52 kg užėmė trečią vietą. Šiek tiek sunkesnis taip pat 12 metų Neilas Narkun iškovojo pirmą vietą.

Trylikamečiai Edvinas Kvieska ir Tautvydas Lebeckas klubo pergalių kraitį papildė sidabrinėmis pergalėmis. Kad „Panteroje“ auga talentingų sportininkų karta įrodė ir trylikametis Pavelas Majauskas. 52 kg sveriantis sportininkas savo svorio kategorijoje buvo geriausias.

Sekėsi ir vyresniems sportininkams. Šešiolikmetis Mantvydas Šulcas svorio kategorijoje per 77 kg užėmė pirmą vietą. Jaunimo grupėje kovojo vienas perspektyviausių klubo „Pantera“ sportininkų – Milanas Majauskas. Septyniolikmetis užėmė antrą vietą. Nemažai pergalių pelnė ir kituose miestuose besitreniruojantys sporto klubo „Pantera“ sportininkai.

Kovos vyko ne tik tarp sportininkų, bet ir tarp klubų – buvo skaičiuojami ir sumuojami klubų atstovų iškovoti taškai. Čempionate geriausiai pasirodė ir nemaža taškų persvara pergalę iškovojo bei geriausiu klubu tapo sporto klubas „Pantera“, kurio sportininkus treniruoja treneris M. Smirnovas, antrąją vietą pelnė Vilniaus „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin), trečioji atiteko svečiams iš Latvijos – Rygos sporto klubui „Sev Arch“ (treneris Manvel Isadzhanjan). Papildomas prizas buvo skirtas aktyviausiai ir daugiausia sportininkų atvežusiai komandai iš Vilniaus – sporto kubui „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin).

Aukšti jurbarkiečių sportininkų pasiekimai – geriausia dovana gimtadienį šventusiai Lietuvai.

 „Panteros“, „ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook