Gražią pergalę iškovojo Rygoje

Gražią pergalę iškovojo Rygoje (0)

2017-09-07

Rugpjūčio pabaigoje sporto klubo „Pantera“ sportininkai Rytis Kveselys ir  Neilas Strakšys iš Raseinių bei jurbarkiškiai Deivydas Zambacevičius ir Milanas Majauskas dalyvavo tarptautiniame MMA turnyre Latvijoje „GHETTO FIGHT“. Rygoje vykusiose varžybose rungėsi geriausi kovotojai iš Latvijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos, Armėnijos, Lietuvos, Vokietijos ir kitų šalių.

Geriausiai sekėsi jauniausiems klubo kovotojams. Penkiolikmetis D. Zambacevičius kovėsi su  Latvijos ir Baltijos šalių pankrationo čempionu Maksimu Danilovu iš Rygos klubo „Sev Arch“. Treneris Mindaugas Smirnovas sako, kad kovą Deivydas pradėjo užtikrintai ir jau dešimtą sekundę po efektingos smūginės kombinacijos Latvijos čempionas krito ant žemės. D. Zambacevičius atliko dar keletą smūgių parteryje, po kurių kova buvo sustabdyta. Pergalę pasiekęs jurbarkietis gavo apdovanojimą ir už gražiausią ir greičiausiai pasiektą pergalę.

Rygoje D. Zambacevičius, kaip ir kiti „Panteros“ sportininkai, kovojo MMA mišriu stiliumi. Šis kovotojas dažniausiai varžosi MMA, kikbokso, džiudžitsu stiliais. „Deivydas pastaruoju metu daug pergalių pasiekia tarptautinėse varžybose, turnyruose. Sportininkas nuolat tobulėja“, – sakė sporto klubo vadovas M. Smirnovas. D. Zambacevičius yra Lietuvos MMA ir džiudžitsu čempionas, puikiai žinomas Latvijoje, nes jau keletą metų iš eilės skina pergales ten vykstančiuose tarptautiniuose turnyruose. MMA federacija Deivydą atrinko kovoti dėl Baltijos šalių čempiono diržo tarptautinėse varžybose, kurios gruodžio 9 d. vyks Jurbarke. Jo varžovas bus paskelbtas netrukus.

Gražią pergalę Rygoje iškovojo ir klubo „Pantera“ sportininkas N. Strakšys. Jo priešininkas – Georgij Vaivods iš „Sev Arch“ klubo pralaimėjimą patyrė taškais, tačiau teisėjams dėl laimėtojo abejonių nekilo visą kovą tiek smūgiuodamas, tiek imtynėse pirmavo Neilas. Raseiniškis gavo papildomą apdovanojimą už gražią kovos techniką.

M. Majauskas ir R. Kveselys kovojo visą skirtą laiką, ir nors kovos vyko lygiai, teisėjai pergales skyrė – latviams. „Milano kova sukėlė daug diskusijų. Jo varžovas buvo vienas geriausių Latvijos sportininkų. Aš manau, kad jis kovą laimėjo, tačiau latvių teisėjai minimaliu vieno taško skirtumu pergalę skyrė saviškiui“, – sako jurbarkiečio pranašumu neabejojantis treneris.

„Pantera“ Rygos turnyre gavo stipriausios komandos iš užsienio apdovanojimą. „Komandos nariai atidavė visas jėgas siekdami pergalių, o sporte taip jau yra – laimi tie, kurie tuo metu būna stipresni. Mūsų sportininkai – šaunuoliai“, – tikina M. Smirnovas.

Jau spalio 21 d. Jurbarke vyks MMA varžybos, į kurias atvyks ir sportininkai iš Latvijos, vėliau laukia MMA čempionatas Raseiniuose, o į tarptautinį turnyrą gruodį atvyks stipriausi MMA sportininkai iš Lietuvos ir užsienio. Tarp jų bus ir Jurbarko „Panteros“ kovotojai Dargirdas Šimkus, Eimantas Sabataitis, M. Majauskas ir D. Zambacevičius.

Jūratė STANAITIENĖ« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook