Į spartakiadą kvietė ir kaimynus

Į spartakiadą kvietė ir kaimynus (0)

2018-04-04

Baigėsi Viešvilės seniūnijos XXII sporto žaidynės – praėjusį šeštadienį sužaistos paskutinės varžybos, įteikti apdovanojimai, padėkota dalyviams ir organizatoriams. Tradicinis renginys kasmet sutraukia daugybę viešviliečių, pasirungti kviečiami ir kaimynai iš kitų ne tik seniūnijų, bet ir savivaldybių. 

Spartakiada, kaip jau daugiau nei dvi dešimtis metų, prasidėjo vasarį ir truko du mėnesius. Kad viskas vyktų sklandžiai, žaidynių rengėjai pasitelkia pagalbininkų. Už krepšinį, tinklinį, baudų ir tritaškių metimus atsakinga seniūnijos sportinės veiklos koordinatorė Aldona Palavinskienė. Tiesa, šiemet sporto entuziastė buvo iškritusi iš įprasto ritmo, ir seniūnui Valentinui Kucinui daug pagelbėjo Lina Degutienė.

Už stalo tenisą atsakingas verslininkas Kęstutis Kuniauskas, už šaškes, šachmatus – mokytojas Juozas Budzinauskas.

Kaip visada gražiai susikovė dvi Viešvilės moterų tinklinio komandos. Pirmąją vietą iškovojo komanda, kurioje žaidė Lina Degutienė, Toma Baljonaitė, Dovilė Gradickaitė, Eglė Gabrielaitytė. Jų varžovėms – Giedrei Kuniauskienei, Jurgai Gražulienei, Indrei Girdžiūtei ir Deimantei Petkevičiūtei irgi atiteko prizinė vieta – antroji.

Viešviliečių krepšininkų komanda šiemet nesusirinko, bet krepšinis 3x3 buvo! Žaidė dvi karių komandos iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono ir Smalininkų komanda – Nidijus Janavičius, Deividas Izokaitis ir Giedrius Grinevičius, jie ir nugalėjo.

 Vyrų šaškių varžybose pirmąją vietą užėmė J. Budzinauskas, šachmatuose laurus nuskynė jurbarkiečiai Juškaičiai – sūnus Skomantas ir tėtis Vytautas.

Baudų metimo rungties nugalėtojai – Vaidotas Žemaitis iš Žukų, Pagėgių sav., Nerijus Globys ir Marius Brigadierius, tritaškių – Mantas Leveckis, žukiškis Giedrius Kinderis ir N. Globys. Viešvilės spartakiadoje metamas ir kimštinis kamuolys – geriausių metikų pavardės kartojasi: M. Brigadierius, G. Kinderis ir V. Žemaitis.

Viena masiškiausių buvo smiginio rungtis. Už ją atsakingas seniūnas V. Kucinas šiemet sugalvojo naujovę – pasiėmęs smiginio lentą pervažiavo per įstaigas. Visiems buvo patogu, dalyvavo apie 60 žmonių. Moterų grupėje taikliausios Dainora Bendoravičienė – Jūravos girininkijos eigulė, šiuo metu mama dirbanti Renata Vizbarė ir Dovilė Gradickaitė iš UAB „Viešvė“. Vyrų grupėje nugalėjo „Viešvės“ direktorius Raimondas Jasiulis, ūkininkas Vytautas Bertašius ir seniūnijos ūkvedys Jonas Birgiolas.

Į Viešvilės seniūnijos spartakiadą jungiasi ir pagrindinė mokykla. Moksleiviai turi savo rungtis, kurioms vadovauja kūno kultūros mokytojas Vadimas Aksionovas, ir savo turnyrinę lentelę. Stalo teniso rungtyje nugalėjo Paulius Buitkus, šachmatų – Miglė Šašytė, šaškių – Justas Leveckis, prisitraukimo prie skersinio – Mangirdas Mitkus, kimštinio kamuolio metimo – Manta Bukauskaitė ir Faustas Vaičikauskas. Faustas pirmavo ir smiginio rungtyje.

Seniūnijos spartakiados programoje – ir bėgimas „Už Viešvilę ir Lietuvą“, kuris vyksta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 11-ąją. Kartu su viešviliečiais 3,6 km ilgio distanciją bėgo ir Viešvilės pasienio užkardos darbuotojai bei kariai iš Sakalinės.

„Pirmas atbėgo Ignas Šiaulinskas, antras – kultūros centro direktorius Arvydas Griškus, paskui – Renaldas Skrickus. O aštuonmetis Laurynas Brigadierius aplenkė net karius! Moterų grupėje pirma irgi buvo moksleivė – Miglė Šašytė. Antra – pašto viršininkė Rasa Grubliauskienė – juokavome, kad paštas Viešvilėje pristatomas greitai. Trečia – Goda Kolyčiūtė“, – bėgimo nugalėtojus vardijo seniūnas V. Kucinas ir pasidžiaugė, kad jo dukra Teklė irgi labai greitai įveikė distanciją.

Pats seniūnas bėgime nedalyvavo, nes jam teko organizaciniai rūpesčiai. „Dalyvavau tik smiginio rungtyje, esu net rajone laimėjęs pirmą vietą, bet šiemet iki prizinės gerokai pritrūko“, – sako V. Kucinas. Viešvilės seniūnijos komanda rajono seniūnijų spartakiadoje kasmet pasiekia gerų rezultatų.

Kasmet spartakiadoje dalyvauja labai daug žmonių, visus džiugina startai, nugalėtojus – ir medaliai. „Spartakiados biudžetas nedidelis. Dalyviai moka startinį mokestį: suaugusieji po eurą, vaikai po pusę. Medalių pagamino Sniežana Šašienė, kitus pirkome – parėmė savivaldybė. Kaštai nedideli, daugiau visiems džiaugsmo“, – sakė Viešvilės seniūnas.

Danutė Karopčikienė« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook