Ignas atstovaus Lietuvai

Ignas atstovaus Lietuvai (0)

2019-04-12

Balandžio 6 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunimo (U20) čempionatas. Per 300 sportininkų kovojo ne tik dėl čempiono vardo, bet ir dėl kelialapio į Europos čempionatą. 

Pirmas dvi vietas iškovoję sportininkai, patekę į Lietuvos rinktinę, vyksta į Europos čempionatą, kuris šiemet rengiamas birželio mėnesį Čekijoje, Prahos mieste. Lietuvos čempionate visose amžiaus grupėse kasmet didėjant sportininkų pajėgumui iškovoti prizines vietas ypač sunku. Jaunučių amžiaus grupėje skirtingose svorio kategorijose kovoja po 20-30 sportininkų, tad norint tapti čempionu būtina įveikti 5 varžovus. Jaunių amžiaus grupėje vidutiniškai kiekvienoje svorio kategorijoje kovoja po 10-12 sportininkų.

Šiemet į Kėdainius „Kumite“ klubas kartu su Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centru delegavo 8 sportininkus, treniruojamus trenerio Artūro Enčerio. Geriausiai šįkart sekėsi Ignui Taurazevičiui. Jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje 75-80 kg Ignas įveikė tris varžovus iš Kretingos, Klaipėdos, Naujosios Akmenės ir tapo čempionu.

Pergalė jam atvėrė kelią į Lietuvos jaunių rinktinę, kurios nariai atstovaus Lietuvai Europos kyokushin karatė jaunių čempionate Čekijoje. Ignui linkime gerų kovų Prahoje garsinant ne tik Lietuvos, bet ir Jurbarko vardą!

Klubo „Kumite“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook