Ignui – Europos bronza

Ignui – Europos bronza (0)

2017-11-17

Iš Europos kyokushin karatė jaunučių (U16) ir jaunimo (U22) čempionato, kuris lapkričio 11 d. vyko Kielcuose (Lenkija), jurbarkietis Ignas Taurazevičius parsivežė bronzos medalį. 

Europos kyokushin karatė čempionate dalyvavo apie 400 sportininkų iš 22 valstybių. Lietuvai atstovavo 52 sportininkai, pagal dalyvių skaičių mūsų šalies rinktinę aplenkė tik čempionato šeimininkai lenkai.

Lietuvos jaunučių rinktinėje buvo ir Jurbarko sporto klubo „Kumite“ bei rajono Kūno kultūros ir sporto centro atstovas Ignas Taurazevičius (treneris Artūras Enčeris) bei to paties klubo atstovas raseiniškis Aivaras Aleksandravičius (treneris Rolandas Kringelis).

I. Taurazevičius kovojo kumitė rungtyje. Svorio kategorijoje iki 75 kg įveikęs varžovus iš Ukrainos ir Lenkijos jurbarkietis pateko į pusfinalį, tačiau jame nusileido sportininkui iš Bulgarijos, tapusiam šios svorio kategorijos nugalėtoju. Iš viso šioje svorio kategorijoje kovojo 12 sportininkų.

Kata rungtyje startavusiam A. Aleksandravičiui jau po pirmos kovos teko pripažinti ukrainiečio, kuris tapo šios rungties vicečempionu, pranašumą.

„Kiekvienais metais sportininkų pajėgumas tik didėja, tą parodė ir šis čempionatas. Iškovoti  bet kurios spalvos apdovanojimą tampa vis sunkiau. Igno sunkus ir atkaklus darbas treniruotėse davė puikių vaisių – iškovota Europos jaunučių čempionato bronza!“ – savo auklėtinio pasiekimais džiaugiasi treneris A. Enčeris.

Europos čempionato bronzos medalio laimėtoją I. Taurazevičių penktadienį sveikins Seimo narys Ričardas Juška.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook