Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Imsrė“ iškovojo Lietuvos futbolo bronzą

„Imsrė“ iškovojo Lietuvos futbolo bronzą (1)

2020-09-15

2020 metų Lietuvos mažojo futbolo 7x7 paskutinis, šeštasis etapas praėjusį šeštadienį buvo sužaistas Jurbarko mieste. Būtent Jurbarke paaiškėjo galutinė turnyrinė lentelė ir visos komandos prizininkės. Ketvirtojo Lietuvos mažojo futbolo čempionato nugalėtojais tapo Kauno „Arsenalo“ komanda, kuri čempionais tapo po kelių metų pertraukos. Paskutinį kartą „Arsenalas“ Lietuvos mažojo futbolo čempionais tapo 2017 metais.

Tuo metu antrąją vietą užėmė ir sidabro medalius iškovojo kita Kauno komanda – „Hegelmann Minifootball“, o trečioje vietoje liko Jurbarko „Imsrė“. Verta paminėti, kad visos prizininkės pagerino savo rezultatus, lyginant su 2019 metais, ir užėmė aukštesnes vietas.

Čempionai paaiškėjo greitai

Jurbarko mieste vykęs paskutinis čempionato etapas, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas, buvo ilgasis ir kai kurioms komandos reikėjo sužaisti po tris rungtynes per dieną. „Arsenalas“ į Jurbarką atvyko favorito pozicijoje ir, norint užsitikrinti čempionų titulą, jiems patiems reikėjo laimėti dvejas rungtynes arba sulaukti Jurbarko „Imsrės“ kluptelėjimo ir tada iškovoti tik vieną pergalę.

To kluptelėjimo „Arsenalas“ sulaukė jau pirmose rungtynėse. Namuose žaidusi „Imsrė“ pirmajame savo mače neatsilaikė prieš Kauno „Hegelmann Minifootball“ komanda ir rungtynių pabaigoje praleido tris įvarčius bei pralaimėjo 0:3. Tuo „Arsenalas“ nesunkiai pasinaudojo ir patys 3:0 nugalėjo KKSC „Prienai“ žaidėjus bei jau dienos pradžioje galėjo džiaugtis, kad vakare jie į viršų kels čempionų taurę.

„Esame labai laimingi. Šiais metais surinkome stiprią komandą, pasistiprinome Kybartų „Sveikatos“ žaidėjais ir vieningai ėjome link savo tikslo. Tapome čempionais, o dabar laikas švęsti“, - po visų sužaistų rungtynių kalbėjo „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas.

Sidabras irgi keliauja į Kauną

Kauno „Hegelmann Minifootball“ komanda, nugalėjusi „Imsrę“, juos nustūmė į trečią vietą, o patys pakilo į antrąją poziciją. Tokia eiga „Hegelmann Minifootball“ taip pat pasinaudojo, laimėjo ir likusias savo rungtynes bei užsitikrino sidabrą.

Tuo metu Jurbarko komanda po pirmų pralaimėtų rungtynių savo žaidimo neatrado ir antrose dienos rungtynėse bei su SC-FK „Akmenės“ klubu sužaidė lygiosiomis 2:2.

Tik trečiose dienos rungtynėse „Imsrė“ iš tikro parodė, ką gali ir jau pasismagino rungtynėse su FK „Šilalė-Prolain“ klubu bei juos sutriuškino rezultatu 8:2 ir tenkinosi bronzos medaliais.

Arčiausiai pirmojo trejeto liko, bet vis tiek septynių taškų deficitą turėjo, SC-FK „Akmenės“ kolektyvas. Į Jurbarką be keitimų atvykusi komanda pademonstravo savo kovotojų dvasią ir lygiosiomis sužaidė ne tik su Jurbarko komanda, bet ir su čempionais tapusiais Kauno „Arsenalo“ žaidėjais. Šios rungtynės taip pat pasibaigė rezultatu 2:2.

Apdovanojimai – iš legendų rankų

Finalinį Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapą tribūnose stebėjo ir didžiojo futbolo legendos – Stanislovas Danisevičius ir Valdas Ivanauskas. Savo kartų legendos liko sužavėtos čempionato ir komandų lygiu. Abu buvę garsūs futbolininkai tarė ir sveikinimo žodį komandoms bei įteikė prizininkams medalius ir taures.

Jie pasveikino ne tik prizininkes, bet įteikė ir individualius apdovanojimus. Ant puikios Jurbarko stadiono vejos buvo išdalinti ir keturi individualūs trofėjai. Pirmą kartą įsteigtos šauniausios komandos socialinės komunikacijos trofėjų gavo Kauno „Hegelmann Minifootball“ ekipa, o geriausiu komandos vadovu išrinktas Jurbarko „Imsrės“ vadovas Matas Venslauskas.

Geriausiu čempionato žaidėju buvo išrinktas čempionų komandos, Kauno „Arsenalo“, narys Aistis Stanaitis, o rezultatyviausio čempionato žaidėjotrofėjus atiteko „Imsrės“ puolėjui Laurynui Danieliui, kuris paskutinėse rungtynėse prieš „Šilalę“ pelnė keturis įvarčius ir pakilo į pirmąją vietą rezultatyviausių sąraše. Per 11 rungtynių L.Danielius sugebėjo įmušti net 17 įvarčių.

Lietuvos mažojo futbolo čempionato VI-ojo etapo (Jurbarkas) rezultatai:

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) 0:3 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)

FK Polivektris (Vilnius) 0:5 SC-FK Akmenė (Naujoji Akmenė) (techninė pergalė)

FK Merkys (Varėna) 1:2 FK Šilalė-Prolain (Šilalė)

KKSC Prienai (Prienai) 0:3 FK Arsenalas (Kaunas)

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) 2:2 SC-FK Akmenė (Naujoji Akmenė)

FK Polivektris (Vilnius) 0:5 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) (techninė pergalė)

FK Arsenalas (Kaunas) 3:2 FK Šilalė-Prolain (Šilalė)

KKSC Prienai (Prienai) 4:7 FK Merkys (Varėna)

KKSC Prienai (Prienai) 0:5 FK Polivektris (Vilnius) (techninė pergalė)

FK Arsenalas (Kaunas) 2:2 SC-FK Akmenė (Naujoji Akmenė)

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) 8:2 FK Šilalė-Prolain (Šilalė)

FK Merkys (Varėna) 1:5 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas).

 
  2020 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato galutinė turnyrinė lentelė:

  1. FK Arsenalas (Kaunas) – 35 tšk.

2 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) – 31 tšk.

3 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) – 28 tšk.

4 SC-FK Akmenė (Naujoji Akmenė) – 21 tšk.

5 FK Šilalė-Prolain (Šilalė) – 19 tšk.

6 FK Merkys (Varėna) – 16 tšk.

7 FK Polivektris (Vilnius) – 10tšk.

8 KKSC Prienai (Prienai) – 3 tšk.

Individualūs 2020 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato apdovanojimai:

Šauniausia komandos soc. tinklų komunikacija: FC Hegelmann Minifootball

Geriausias komandos vadovas: Matas Venslauskas (Jurbarko Imsrė)

Geriausias čempionato žaidėjas: Aistis Stanaitis (FK Arsenalas)

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas: Laurynas Danielius (Jurbarko Imsrė)

minifutbolas.lt inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook