„Imsrė“ iškovojo čempionų taurę

„Imsrė“ iškovojo čempionų taurę (0)

2019-06-26

Savaitgalį Jurbarke vyko atkaklios futbolo kovos. Dešimtajame turnyre, skirtame buvusiam ilgamečiui Jurbarko rajono vadovui Aloyzui Zairiui atminti dalyvavo aštuonios komandos iš Jurbarko r. ir kitų miestų. Susitikimai aikštėje išgrynino stipriausius – čempionais tapo „Imsrės“ komanda. Jurbarkiečiai nugalėtojų titulą apgynė trečius metus iš eilės.

Pirmąją vietą „Imsrė“ iškovojo įveikusi svečius iš Gelgaudiškio. Miestelio vardu pavadintą kaimyninio Šakių rajono komandą jurbarkiečiai įveikė rezultatu 2:1 ir paliko ją antroje vietoje.

Kovoje dėl trečiosios vietos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Kauno r. „Vilkija“ ir Vilkaviškio „Širvinta“ įmušė po du įvarčius. Nugalėtojai paaiškėjo po baudinių serijos, kurią 3:2 laimėjo „Vilkija“. Komandos priešininkė – Vilkaviškio „Širvinta“ liko ketvirta.

Penktą rezultatą iškovojo „Seredžius“, šeštojoje vietoje – Raseinių „FK Danspin“, septinta buvo „Skirsnemunė, aštunti – Kauno „Nadruvis“.

Per iškilmingą turnyro uždarymą ypatingai pagerbti trečią kartą čempionais tapę „Imsrės“ futbolininkai. Pergalė garantavo, kad pereinamoji nugalėtojų taurė visam laikui lieka komandos rankose.

Specialus prizas buvo įteiktas ir Vilkaviškio „Širvintos“ komandai. Ekipai padėkota už tai, kad ji iš visų komandų daugiausia metų dalyvauja šiame turnyre.

Rezultatyviausiu varžybų žaidėju pripažintas „Vilkijos“ futbolininkas Karolis Rašetniakas, įmušęs penkis įvarčius.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook