Iš Lenkijos – su medaliais

Iš Lenkijos – su medaliais (0)

2019-10-28

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro dziudo kovotojai vyko į Lenkijos Lapy miestą. Čia spalio 26 d. vyko  vykome 16-asis tarptautinis A.Laszuka garbei skirtas dziudo turnyras. Jame dalyvavo Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos kovotojai.

Jurbarko KKSC atstovavo trenerio Viliaus Paukščio 6 sportininkai: Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis, Vitoldas Čekaitis, Kostas Kvietkus, Miglė Medelytė (visi 2008-2009 metų amžiaus grupėje) ir Nojus Pratusevičius (2010 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti puikiais medaliais. Už pirmą vietą organizatoriai padovanojo išmaniuosius laikrodžius, už antrąją- dziudo treniruotėms skirtus krepšius, už trečiąją - arbatos puodelius su dziudo simbolika.

Pirmąją vietą 33 kg svorio kategorijos grupėje (11 dalyvių), įveikęs 2 lenkus, baltarusį, o finale po pratęsimo savo treniruočių partnerį Lauryną Brigadierių (2 pergalės, 2 vieta), laimėjo Deividas Barzdaitis.

Svorio kategorijoje iki 40 kg (7 dalyviai) kovęsis Vitoldas Čekaitis pogrupyje nugalėjo lenką ir baltarusį, bet pralaimėjo Lenkijos kovotojui iš Baltstogės.

Vėliau pusfinalyje įveiktas Baltarusijos kovotojas ir atsirevanšuota lenkui. Tad Vitoldas - šio turnyro nugalėtojas.
 
Svorio kategorijoje iki 45 kg (10 dalyvių), įveikęs du Lenkijos kovotojus,Kostas Kvietkus  laimėjo bronzos medalį. 
Toje pačioje 2008-2009 metų amžiaus grupėje kovojusi Miglė Medelytė, įveikusi Lenkijos sportininkę su oranžiniu diržu ir pralaimėjusi dvi kovas lietuvėms, užėmė trečiąją vietą 6 dalyvių grupėje.

Vienintelis iš mūsų komandos Nojus Pratusevičius (8 dalyviai), kovęsis 2010 m. ir jaunesnių amžiaus grupėje, įveikęs 2 lenkus, taip pat pelnė bronzos apdovanojimą.
 
„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook