Iš Panevėžio parvežė auksą ir bronzą

Iš Panevėžio parvežė auksą ir bronzą (0)

2014-04-25

Miglė Petrevičiūtė (kairėje) įveikusi keturias varžoves tapo turnyro nugalėtoja

Balandžio 19  dieną, šeštadienį,  keturi jungtinės Jurbarko Kūno kultūros ir sporto centro atsovai: Ernestas Škudzinskas, Miglė Petrevičiūtė, Pijus Videika ir Lukas Lažauninkas ir Gabija Girdžiūtė dalyvavo Panevėžyje surengtame tarptautiniame jaunučių dziudo turnyre G. Maskoliūnui ir D. Kvietkauskaitei atminti. Iš varžybų jurbarkiečiai parsivežė du medalius – aukso ir bronzos.

Kovas pradėjo mergaitės iki 17 metų amžiaus grupėje. Svorio kategorijoje iki 52 kg Miglė Petrevičiūtė, įveikusi keturias varžoves tapo turnyro nugalėtoja. Mergina įveikė abi jos grupėje buvusias Lietuvos rinktinės nares ir į Jurbarką parvežė turnyro taurę.

Po merginų startavo vaikai, o po to ir jaunučiai iki 16 metų, kur dalyvavo visi trys mūsų atstovai.

Ernestas Škudzinskas (iki 42 kg) pirmą kovą laimėjo gryna pergale ir pateko į pusfinalį, kur tik paskutinę minutę nusileido būsimam čempionui. Kovoje dėl bronzos medalio vaikinas nusileido Kauno atstovui, užimdamas penktąją vietą. 

 Svorio kategorijoje iki 66 kg dalyvavęs Pijus Videika įveikė du varžovus ir dukart nusileido, užimdamas penktąją vietą.  

Svorio kategorijoje iki 81 kg Lukas Lažauninkas užėmė trečiąją vietą, laimėdamas bronzos medalį.

Ernestas Škudzinskas, Miglė Petrevičiūtė, Pijus Videika ir Lukas Lažauninkas yra “Sfinkso” trenerių V. Paukščio ir D. Arlauskaitės auklėtiniai.

„Šviesos“ inf.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook