Iš rekordininkės – priekaištai Jurbarkui

Iš rekordininkės – priekaištai Jurbarkui (7)

2019-01-18

Šūsnimi Lietuvos rekordų galinti pasigirti sportininkė Simona Bakšytė negaili priekaištų Jurbarkui. Karčių žodžių savo miestui rekordininkė nepagailėjo po vakar Šakiuose vykusių apdovanojimų. Čia mergina ir jos treneris Rimantas Simokaitis buvo pagerbti, kaip geriausi kaimyninio rajono sportininkai.

„Kaip gaila, kad Jurbarko miestui nereikalingi sportininkai. Treji metai jėgos trikovėje – rekordai, pirmos vietos, absoliuti nugalėtoja  ir nei karto nesulaukiau paskatinimo iš savo gimto miesto Jurbarko, ko negalėčiau pasakyti apie Šakių miestą. Kuris skatina sportininkus. Norėčiau padėkoti Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centro kolektyvui – jūs nuostabūs! Ačiū treneri Rimantai Simokaiti, tik Jūsų dėka žmonės nesuvokia, kaip smulki mergina gali tokius svorius kilnoti ir už buvimą nuolatos šalia, o buvo šilto ir šalto“, - savo paskyroje „Facebook“ rašė S. Bakšytė.

Apie S. Bakšytės pasiekimus „Šviesa“ rašė ne kartą. Vos metus sportavusi, dar 2017-aisiais, mergina jau buvo penkis kartus tapusi Lietuvos rekordininke jėgos trikovės varžybose. Šiandien sportininkės sąskaitoje – gerokai daugiau įvairių laimėjimų.

S. Bakšytė ne vienintelė rekordų laužytoja, kuriai Jurbarkas neskiria dėmesio. Apdovanojimų ar paprasčiausio pagerbimo nėra sulaukęs ir daugkartinis bekelės čempionatų prizininkas ir legendinių Ladogos lenktynių nugalėtojas verslininkas Nerijus Gurklys. Rusijoje vykstantis Ladogos bekelės maratonas pagal savo sudėtingumą yra lyginamas su Dakaro lenktynėmis.
Daugiau skaitykite laikraštyje.
Taip pat skaitykite:

Rekordų laužytojai patinka būti stipriai

Iš bekelės pragaro – su aukso medaliu 

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook