Ištraukti „Šviesos“ taurės burtai

Ištraukti „Šviesos“ taurės burtai (0)

2017-10-30

Sekmadienį paaiškėjo, kokiomis poromis į aikštelę išbėgs 48-ajame „Šviesos“ turnyre dalyvaujančios komandos. Per susirinkimą krepšinio komandų vadovai aptarė vieno seniausių rajono sporto turnyrų aktualijas ir ištraukė burtus.

Atsitiktinumas lėmė, kad pirmąsias rungtynes lapkričio 5 d. 11 val. žais „ZTS“ ir „Sparta“. 12.30 val. susitiks „Ugneka“ ir „Viesulas“. 14 val. – „Eržvilkas“ ir „Girdžiai“. 15.30 val. – „Sporto centras“ ir „Eura“.

Prieš traukiant burtus bendru sutarimu buvo nuspręsta, kad pernai į pirmąjį ketvertuką patekusios ekipos iškart patenka į antrą etapą. Todėl sirgaliai „Raudonę“, „Vilką“, „Smalininkus“ ir „jurbarkiskis.lt“ išvys lapkričio 19 d.

Finalinės turnyro rungtynės numatomos gruodžio 16 d.

Ilgametė istorija

1967 m. rugsėjo 7 d. laikraštyje buvo išspausdinta žinutė, kurioje paskelbta, kad 15 – 30 d. vyks vyrų ir moterų krepšinio bei tinklinio varžybos „Šviesos“ taurei laimėti. Varžybose norinčių dalyvauti komandų skaičius buvo neribotas, o rungtynės vyko minuso sistema.

Priimančioji komanda pagal taurės įstatus buvo įpareigota paruošti rungtynių vietą, pasirūpinti reklama bei medicinos personalu.

Pirmaisiais metais krepšinio aikštelėje kovojo 16 vyrų ir 11 moterų krepšinio komandų. Finalinėse rungtynėse moterų grupėje susitiko Raudonės vidurinės mokyklos ekipa ir raikoopsąjungos komanda. Pergalę 30:21 iškovojo raikoopsąjungos atstovės.

Vyrų grupės finale susitiko Gamybinės valdybos ir Raudonės vidurinės mokyklos komandos. Taurę iškovojo rezultatu 89:38 raudoniškius įveikę žemės ūkio specialistai.

„Šviesos“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook