Ištraukti „Šviesos“ taurės burtai

Ištraukti „Šviesos“ taurės burtai (0)

2018-10-29

Sekmadienį Jurbarko r. krepšinio komandų atstovai ištraukė burtus, po kurių paaiškėjo, kaip prasidės 49-ojo krepšinio turnyro „Šviesos“ taurei laimėti kovos. Šį kartą turnyre dalyvaus dešimt ekipų, o pirmosios rungtynės bus sužaistos lapkričio 4-ąją.

Šį kartą seniausias tradicijas rajone turinčiame krepšinio turnyre dėl Jurbarko r. laikraščio „Šviesa“ taurės kovos „raudonesfazenda.lt“, „Jurbarkiskis“, „Vilkas“, „Sparta“, „Ugneka“, „Eura“, „Girdžiai“, „Sporto centras“, „Viesulas“ ir „ZTS“ ekipos.

Lapkričio 4-ąją Antano Giedraičio-Giedriaus sporto salėje į pirmąsias dvikovas išbėgs „Sparta“ ir „Sporto centras“ bei „Girdžiai“ ir „Viesulas“. Rungtynės prasidės 13 val.

Antras turas bus žaidžiamas lapkričio 18-ąją, trečias – gruodžio 2-ąją, o finalinės kovos numatomos gruodžio 15-ąją.

Ilgametė istorija

1967 m. rugsėjo 7 d. laikraštyje buvo išspausdinta žinutė, kurioje paskelbta, kad 15 – 30 d. vyks vyrų ir moterų krepšinio bei tinklinio varžybos „Šviesos“ taurei laimėti. Varžybose norinčių dalyvauti komandų skaičius buvo neribotas, o rungtynės vyko minuso sistema.

Priimančioji komanda pagal taurės įstatus buvo įpareigota paruošti rungtynių vietą, pasirūpinti reklama bei medicinos personalu.

Pirmaisiais metais krepšinio aikštelėje kovojo 16 vyrų ir 11 moterų krepšinio komandų. Finalinėse rungtynėse moterų grupėje susitiko Raudonės vidurinės mokyklos ekipa ir raikoopsąjungos komanda. Pergalę 30:21 iškovojo raikoopsąjungos atstovės.

Vyrų grupės finale susitiko Gamybinės valdybos ir Raudonės vidurinės mokyklos komandos. Taurę iškovojo rezultatu 89:38 raudoniškius įveikę žemės ūkio specialistai.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook