JKL čempionai - raudoniškius įveikęs „Vilkas“ (rungtynių įraša...

JKL čempionai - raudoniškius įveikęs „Vilkas“ (rungtynių įrašas, nuotraukos) (0)

2018-03-24

Šeštadienį triuškinančia „Vilko“ ekipos pergale baigėsi Jurbarko krepšinio lygos (JKL) sezonas. Kovoje dėl lygos čempionų žiedų ir aukso „vilkai“ net 29 taškais įveikė „raudonesfazenda.lt“. Dėl JKL bronzos kovojo „jurbarkiskis.lt“ ir „ZTS“.

„Vilko“ komanda pergalę šventė rezultatu 99:70 (22:14, 29:16, 23:15, 25:25).

Nugalėtojai priešininkus triuškinte triuškino. Buvo akimirkų, kai „Vilkas“ raudoniškius spaudė net 40 taškų persvara. Užtikrintai tris mačo ketvirčius laimėję „vilkai“ atsikvėpė tik paskutiniajame, kurį baigė lygiosiomis – 25:25.

„Prieš trejus metus finale žaidėme su ta pačia Raudone. Tada pralaimėjome, tad laukėme galimybės parodyti, kad galime sužaisti geriau. Apie statistiką nesinori kalbėti – sportinis pyktis užkūrė visą komandą“, – sakė „Vilko“ treneris Martynas Kursevičius.

„Nepamirškim ir susirinkusių fanų, kurie tikrai puikiai susiorganizavo ir turbūt pirmą kartą istorijoje taip triukšmingai mus palaikė. Noriu padėkoti visiems, kas buvo su komanda“, – po finalo sakė „Vilko“ treneris Martynas Kursevičius.

Čempionų titulą „vilkams“ perleidusios „raudonesfazenda.lt“ treneris Nerijus Štulas tikino, kad priešininkai pelnytai tapo čempionais. „Galima sakyti, kad Jurbarko krepšinio padangėje sužibo nauja žvaigždė. Finale nesugebėjome mobilizuotis, komandai trūko lyderių ir dar dviejų svarbių žaidėjų. Reikia pripažinti – šansų neturėjome, tačiau tikėjomės rimtai pasipriešinti. „Vilkas“ žaidė lyg ant sparnų, o vienas po kito skrieję taiklūs tritaškiai galutinai mus sugniuždė. Įdomus pasirodė „Vilko“ pasirinkimas pirmaujant 40 taškų spausti mus per visą aikštelę, kaip sakoma – gulinčio niekas nemuša. Bet, matyt, „vilkai“ jautė apmaudą dėl ankstesnių pralaimėjimų. Sirgaliai sukūrė puikią finalinę atmosferą, buvo smagu žaisti. Ačiū visoms lygos komandoms bei organizatoriams už dar vieną puikų sezoną“, – sakė N. Štulas.

Finale 20 taškų pelnė ir 35 naudingumo balus surinko Vladislovas Razumnovas, 25 taškus įmetė ir 15 naudingumo balų surinko Elonas Pokanevič iš „Vilko“ komandos.

Geriausi „raudonesfazenda.lt“ žaidėjai – 18 taškų ir tiek pat naudingumo balų surinkęs Modestas Butkus, 15 taškų pelnęs ir 16 naudingumo balų gavęs Mindaugas Jonušauskas.

Dvikova dėl lygos bronzos šį kartą buvo aršesnė nei finalas. Aikštelėje susirėmė „jurbarkiskis.lt“ ir „ZTS“. Iš pradžių priešininkus prispaudę „jurbarkiskis.lt“ krepšininkai atsiplėšė, tačiau trečiajame kėlinyje „ZTS“ situaciją ištaisė, o ketvirtajame kova vyko taškas į tašką.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis – 78:78, todėl nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Čia išryškėjo „ZTS“ pranašumas, komanda priešininkus įveikė rezultatu 94:88 (19:25, 19:29, 22:17:, 18:7, 16:10).

„Varžybas dėl trečios vietos pradėjome labai prastai. Sunkiai sekėsi tiek puolime, tiek gynyboje, kur per du kėlinius praleidome 54 taškus. Antroje varžybų pusėje pavyko grįžti į ritmą. Pataikėme porą svarbių tritaškių, kurie leido panaikinti 18 taškų skirtumą. Ketvirtame kėlinyje priešininkų komandos lyderiui Artūrui Lencevičiui gavus 5 pražangą pavyko perimti iniciatyvą ir per pratęsimą laimėti. Bronzos medaliai komandai yra pirmieji per visą JKL istoriją, todėl mes tikrai jais esame patenkinti“, – sakė „ZTS“ treneris Vaidas Greičius.

Pasak lygos įkūrėjo ir šiemet ketvirtąją vietą užėmusios „jurbarkiskis.lt“ ekipos vadovo Dariaus Kalinausko, tai, kad „ZTS“ ir „Vilkas“ nuo nugalėtojų pjedestalo stumtelėjo ilgamečius lyderius – „raudonesfazenda.lt“ ir „jurbarkiskis.lt“ – tik įdomiau žiūrovams.

„Vilkas“ tikrai buvo vertas pergalės, iki jos komanda nuėjo labai sunkų kelią. Be to, turbūt dar niekada nėra buvę, kad komanda ir jos sirgaliai sukurtų tokią šventę žiūrovams. Tiek vieni, tiek kiti tikrai buvo pasiruošę. O dabar – lauksime spalio, kai prasidės jubiliejinis, dešimtasis, JKL sezonas“, – sakė D. Kalinauskas.

Geriausiai „ZTS“ gretose pasirodė Andrius Gedminas, kuris įmetė 30 taškų ir pelnė 20 naudingumo balų. 13 taškų ir 18 naudingumo balų į savo sąskaitą įsirašė Artūras Karapetian.

Rezultatyviausi „jurbarkiskis.lt“ krepšininkai – 26 taškus ir 28 naudingumo balus pelnęs Juozas Andriuška, 22 taškus ir 19 naudingumo balų surinkęs Mangirdas Milmontas.

Mažąjį lygos finalą – kovą dėl penktos vietos laimėjo „Euros“ krepšininkai, kurie įveikė „Eržvilką“ – 101:76 (35:24, 26:15, 15:16, 25:21).

„Euros“ vadovas Mindaugas Antanaitis neslėpė – šie metai ekipai buvo labai sunkūs. Pasiekti gerų rezultatų trukdė išretėjusios gretos.

„Kiekvienais metais į rungtynes važiuodavome „Euros“ mikroautobusu, o šiais metais jo prireikė vos kelis kartus, tilpdavome į lengvąjį automobilį. Traumos ir problemos komandą išretino. Bet labai dėkoju žaidėjams už norą ir kovingumą. Žinoma, norėjosi daugiau, bet mažoji taurė mus guodžia“, – sakė M. Antanaitis.

Šį sezoną lygoje kovojo rekordinis komandų skaičius – 12. Prie dešimties ekipų prisijungė naujokės – „Eržvilko“ ir Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro komandos.

Lukas PILECKAS« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook