JKL taurę iškovojo "Raudonė" (nuotraukos, video)

JKL taurę iškovojo "Raudonė" (nuotraukos, video) (0)

2014-03-29

Kovo 29-ąją sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) finalinės varžybos. Dėl lygos aukso susigrūmė „Raudonė“ ir „Jungtinės pajėgos“. Nors pernai „Jungtinės pajėgos“ raudoniškius nugalėjo poros dešimčių taškų skirtumu ir privertė tenkintis sidabru, šį kartą „Raudonė“ buvo stipresnė. Pernykščiai lygos čempionai „Jungtinės pajėgos“ pripažino pralaimėjimą rezultatu 69:92.

„Per varžybas padarėme tai, ką ir reikėjo padaryti. Vyrai tikrai buvo verti ir finalo, ir pirmos vietos. Dar prieš rungtynes rūbinėje kalbėjome, kad antrą vietą jau iškovojome, todėl turime kautis tik dėl pirmos. Visiškai garantuoju už savo dešimtuką. Tie dešimt vyrų, kurie yra komandoje, daro stebuklus ir su jais juokauti nebegalima“, – po pergalės sirenos kalbėjo „Raudonės“ strategas Vytas Urbštas.
Finalinės rungtynės abiem komandoms prasidėjo sudėtingai. Per šešias pirmo kėlinio minutes rezultatas tebuvo 5:2 „Raudonės“ naudai. Tačiau per likusį pirmojo rungtynių ketvirčio laiką komandos įsibėgėjo ir kėlinį baigė rezultatu 20:11 „Raudonės“ naudai.
Vėliau padėtis beveik nepasikeitė. Nors „Jungtinės pajėgos“ kartkartėmis skirtumą sumažindavo iki keleto taškų, „Raudonė“ vėl atitrūkdavo nuo varžovų. Raudoniškiai itin spurtavo paskutiniame kėlinyje ir sugebėjo nugalėti pernykščius lygos čempionus 23 taškų skirtumu.
Rungtynėse „Raudonę“ labai palaikė žiūrovai. Krepšinio aistruolių minia itin priešiškai sutiko tradiciškai grubų „Jungtinių pajėgų“ žaidimą. Daug pasipiktinimo ir švilpimo sulaukė „Jungtinių pajėgų“ krepšininko ir komandos vadovo Nerijaus Blažio smūgis „Raudonės“ žaidėjui Mariui Gvildžiui. Po tokio N. Blažio poelgio M. Gvildžiui prireikė net keleto minučių atsigauti.
Daugiausia taškų „Raudonei“ pelnė Mindaugas Jonušauskas – 24 ir Marius Gvildys – 23. Atkakliai žaidė ir Vytautas Jurkšas, Nerijus Štulas, Darius Undraitis, Andrius Žemaitis, Valdas Undraitis, Modestas Butkus, Paulius Sabaliauskas, Giedrius Jevstignejevas, Šarūnas Gvildys.
Rezultatyviausi „Jungtinių pajėgų“ krepšininkai – 21 tašką įmetęs Tomas Bastys ir 16 taškų pelnęs Povilas Valaitis.

Bronza – „Eurai“

Dėl bronzos žaidusių „Euros“ ir „Smalininkų“ dvikovoje nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinio kėlinio antrojoje pusėje. Ilgą laiką atsilikusi „Eura“ sugebėjo pasivyti priešininkus ir persverti rezultatą savo naudai – 91:80.
Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Povilas Balčiūnas – 32 ir Klaidas Vikšnaitis – 27.
Geriausiais „Smalininkų“ žaidėjais tapo 31 tašką įmetęs Deividas Izokaitis ir 22 taškus pelnęs Rytis Arkušauskas.

Lyga tapo įdomesnė

Apžvelgdamas visą JKL sezoną Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorius Antanas Domeika tikina, kad šiemet lyga tapo kur kas įdomesnė tiek žiūrovams, tiek krepšininkams. Didžiausias pokytis, kad beveik visų komandų lygis suvienodėjo, todėl rungtynėse laukdavo nemažai siurprizų.
„Geriausias pavyzdys – „jurbarkiskis.lt“ ir „Jungtinių pajėgų“ komandos. Antrąją vietą lygos turnyrinėje lentelėje užėmęs „jurbarkiskis.lt“ buvo išstumtas iš kovos dėl aukštesnių vietų, o septintoje lentelės vietoje buvusios „Jungtinės pajėgos“ pasipuošė sidabro medaliais“, – sakė A. Domeika.
Netikėtu siurprizu tapo ir tarp nugalėtojų įsiveržusi „Eura“. Lygos bronza finale pasipuošusi komanda suteikė malonių emocijų žiūrovams ir tapo sunkiai įveikiamu varžovu daugumai JKL žaidžiančių ekipų.
Daugiausia iš Kaune gyvenančių jurbarkiečių suformuota komanda žaidžia ne tik JKL, bet ir Kauno krepšinio mėgėjų lygoje. Sausį „Eura“ tik per plauką neišplėšė lygos čempionų vardo iš auksą gynusios kauniečių „Angry Birds“ ekipos. Tuomet jurbarkiečiams teko pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 85:80.

Sutiko orkestras

Į Raudonę grįžusius JKL aukso medaliais ir čempionų žiedais pasipuošusius krepšininkus sutiko visas miestelis su orkestru priešakyje.
„Taip sutapo, kad pas mus buvo spektaklio premjera. Tai tuo pačiu sulaukėme krepšininkų ir prieš spektaklį juos pagerbėme. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės vyrais, kurie be didelių rėmėjų, tik savo jaunyste ir blaiviomis galvomis iškovojo auksą“, – emocijomis dalijosi Raudonės seniūnas Česlovas Meškauskas.
Komanda didžiuojasi visi raudoniškiai, nes būti stipriausiais rajone – sunkiai pasiekta ir garbingai iškovota pergalė.

Lukas PILECKAS

Daugiau nuotraukų "Facebook" ir fotogalerijoje.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook