Jaunieji „Panteros“ sportininkai kovojo Latvijoje

Jaunieji „Panteros“ sportininkai kovojo Latvijoje (0)

2019-02-01

Sekmadienį sporto klubo „Pantera“ kovotojai vyko į čempionatą Latvijoje. Rygoje surengtame Atvirame Rygos Pankration čempionate šįkart pasirodė jaunesnieji klubo sportininkai, ne tik tobulinę savo įgūdžius su labiau patyrusiais kovotojais, bet ir parvežę į Jurbarką pergalių.

Sporto klubą „Pantera“ su Rygos kovų klubu sieja sena draugystė – lietuviai ir latviai dažnai dalyvauja abiejose šalyse vykstančiuose čempionatuose, jų sportininkai susitinka ringe ir stovyklose. Šiame čempionate dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkai. Kovos vyko ringe dėvint apsaugas ir šalmus su grotelėmis.

Pasak sporto klubo „Pantera“ trenerio Mindaugo Smirnovo, varžybose džiugino šiltas ir emocingas sirgalių palaikymas, o ir patys sportininkai demonstravo gražias, techniškas kovas ir norą siekti pergalės.

Į tarptautinį čempionatą vyko šeši jaunieji sporto klubo „Pantera“ kovotojai. Užsienyje visi kovojo pirmą kartą. Iš šešių čempionate dalyvavusių sportininkų keturi laimėjo kovas ir pateko į finalus, o du iškovojo pergales.

Pirmose kovose laimėti nepavyko Tautvydui Lebeckui ir Edvinui Kvieskai. Nors kovos buvo apylygės, bet minimaliu taškų skirtumu pergales teisėjai skyrė Latvijos sportininkams. Abu sportininkai pateko į tą pačią svorio kategoriją, todėl dėl trečiosios vietos varžėsi tarpusavyje. Kova buvo apylygė, o teisėjai pergalę skyrė Edvinui.

Po atkaklių kovų pirmosiomis vietomis džiaugėsi jurbarkiečiai Kornelijus Bruno ir Justas Vyturys, antrąją vietą iškovojo Neilas Narkun ir Mantvydas Šulcas.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook