„Jurbarkas“ iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2 video)

„Jurbarkas“ iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2 video) (0)

2021-02-07

Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaisti net 23 reguliaraus sezono ir 3 taurės susitikimai. Tai – kol kas didžiausias skaičius šiame sezone. 

Pirmuoju „TOPsport“ taurės finalo ketverto dalyviu tapo „Jurbarkas“, ketvirtfinalyje 90:70 (24:18, 32:19, 21:12, 13:21) nugalėjęs „Kupiškį“.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 24 naudingumo balus surinkęs Vladislovas Razumnovas.

„Kupiškio“ gretose 22 naudingumo balais pasižymėjo Dovydas Sakalnikas.

Šiame susitikime jurbarkiečiai atliko net 32 rezultatyvius perdavimus (prieš varžovų 15) ir perėmė daugiau kamuolių (18:7) tačiau pralaimėjo kovą po krepšiais (31:34).

„Žaidėme pakankamai lengvai ir gerai. Rungtynės prasideda esant rezultatui 0:0 ir tu negali jau pirmąją minutę pirmauti 20:0. Reikėjo prisitaikyti prie žaidimo, pajausti ritmą. Užbėgome pora atakų „ant greito“, pataikėme kelis metimus ir atitrūkome“, – kalbėjo vienas labiausiai patyrusių „Jurbarko“ krepšininkų Raimondas Ambrulaitis.

„Kamuolys tikrai „vaikščiojo“ gerai. Tas labai džiugina. Finalo ketverte viską lemia tik vienos rungtynes. Žinoma, eisime laimėti, kaip ir visos kitos komandos“, – kalbėjo „Jurbarko“ vyriausiasis treneris Povilas Valaitis.

„Mūsų komanda jauna, amžiaus vidurkis – 18 metų. Žinant tai, kad teko žaisti su mūsų pogrupio lyderiais ir viena geriausių lygos komandų, manau, dėjome žingsnelį į priekį. Bandėme kabintis, žaisti garbingai, bet laimėjo stipresni“, – kalbėjo „Kupiškio“ strategas Alvydas Puzelis.

„Jurbarkas“ taurės pusfinalyje susitiks su Kauno „Žalgirio-3“/Kuršėnų „Grafų Furniture“ ir Pakruojo „Lygumų-ŽŪB“ poros nugalėtoju.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook