„Jurbarkas“ kviečia į atranką

„Jurbarkas“ kviečia į atranką (1)

2020-08-17

Rugsėjo 23-ąją Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžiantis klubas „Jurbarkas“ kviečia į atranką. Nors apie 80 proc. komandos jau suformuota, likusias pozicijas klubas paliko laisvas, kad prie ekipos galėtų prisijungti žaisti joje norintys krepšininkai.

Kaip tikina klubo treneris Povilas Valaitis, toks sprendimas priimtas sulaukus pageidavimų iš krepšinį žaidžiančių jurbarkiečių.

„Išgirdome, kad žmonės nori į komandą. Kai kurie net priekaištavo, kad esą nebuvo pakviesti, todėl suteiksime visiems galimybę – organizuojame viešą atranką.

Per ją bus aišku, kas tikrai nori ir gali. Atrankoje pažiūrėsime bazinius įgūdžius: sugebėjimą matyti aikštelę, priimti sprendimus kovojant vienas prieš vieną, du prieš tris ir panašiai. Taip pat – fizinį kandidatų pasiruošimą“, – sako komandos vadovas.

Pasak P. Valaičio, norinčiųjų žaisti klube ir garsinti Jurbarką yra, tačiau ne visi sportininkai įvertina savo galimybes. Kai kurie patekę į komandą nedalyvauja treniruotėse, neatvyksta į varžybas.

„Motyvacija ir drausmė mums yra labai svarbu. Tų, kurie tikrai apsispręs, lauksime šį sekmadienį, 17 val., Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje. Jei kam kils klausimų, gali drąsiai skambinti man telefonu 8 657 22 007“, – sakė P. Valaitis.

Komandos strategas džiaugėsi, kad ekipą didele dalimi pavyksta suformuoti jurbarkiečių pagrindu. Reikiamo lygio žaidėjų rajone trūksta, nes ilgą laiką tinkamai nebuvo ugdomas jaunimas.

„Dabar jau vaikų ir jaunimo turime. Treniruoju ir aš pats, ir treneris Vaidas Greičius. Tačiau ištaisyti buvusias spragas reikia ne vienerių metų. Krepšinis yra komandinis žaidimas, todėl reikia išugdyti ne vieną kartą krepšininkų, kad būtų iš ko formuoti komandą. Vis tik situacija po truputį gerėja. Manau, kad po keleto metų turėsime nemažai stiprių žaidėjų“, – mano P. Valaitis.

Treneris pasidžiaugė rėmėjais, kurie ir dėl koronaviruso keliamų iššūkių neapleido komandos. Vis tik lėšų ekipai trūksta, todėl P. Valaitis kviečia visus krašto patriotus pagal galimybes padėti komandai.

Kol ekipos štabas sprendžia būsimo sezono reikalus, krepšininkų ruošimo planas jau sudėliotas. Po sekmadienio atrankos prasidės trijų savaičių fizinio parengimo stovykla Kaune.

„Pavyko susitarti su fizinio paruošimo treneriu, todėl stovyklą organizuojame Kaune. Po jos eisime į salę, kur šlifuosime įgūdžius. Didžioji komandos dalis liko nuo praeito sezono, tai džiugina, nes bus paprasčiau susižaisti ir pagauti reikiamą ritmą“, – sakė P. Valaitis.

Nors RKL kol kas nepaskelbė sezono pradžios datos, tikėtina, kad krepšinio kovos į arenas, kaip ir kasmet, sugrįš spalio gale. Planuojama, kad A divizione žais nuo 16 iki 20 komandų, o B divizione, kuriame kovoja „Jurbarkas“, – ne mažiau 18 ekipų.

Praėjusį sezoną „Jurbarkas“ buvo užsitikrinęs poziciją tarp grupės lyderių ir puoselėjo viltis iškovoti kelialapį į lygos A divizioną, tačiau dėl koronaviruso ir karantino sezonas buvo nutrauktas anksčiau laiko.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook