„Jurbarkas“ pateko į istoriją (2 video)

„Jurbarkas“ pateko į istoriją (2 video) (0)

2018-12-09

Regionų krepšinio lygoje (RKL) žaidžianti „Jurbarko“ ekipa lygos istorijoje atvertė reikšmingą puslapį. Gruodžio 7-ąją komanda įveikė Klaipėdos ekipą „VKKM-Neptūną“ ir iškovojo daugiausia pergalių – aštuonias iš tiek pat galimų. Savo rekordą „Jurbarkas“ užtvirtino gruodžio 8-ąją nugalėjęs Gargždų SC „Led Head“.

Sėkmingiausios komandos titulas iki tol priklausė B divizione žaidžiančiai Vilniaus ekipai „Stekas-Rivilė“. Komanda buvo iškovojusi septynias pergales iš eilės.

Gruodžio 7 d. svečiuose žaistas rungtynes su „VKKM-Neptūnu“ jurbarkiečiai kontroliavo nuo pat pradžių ir pergalę užsitikrino rezultatu 95:77 (27:12, 22:20, 19:25, 27:20).

Gargždų SC „Led Head“ „Jurbarkas“ nugalėjo rezultatu 89:67 (23:25, 29:11, 24:15, 13:16).

Šiuo metu turnyrinėje lentelėje turėdami devynias pergales ir nė vieno pralaimėjimo jurbarkiečiai užima pirmąją vietą.

Už jų – po šešias pergales ir tris pralaimėjimus turinčios Kėdainių SC-„Balticum“, Radviliškio KK „Radviliškis-ŠSPC“ ir Pakruojo „Pakruojis-SC-Lygumų ŽŪB“ ekipos.

Vienas iš šio sezono komandos kūrėjų ir jos vadovas Vladislovas Razumnovas tikina, kad „Jurbarkas“ iki šiol išgyveno ne vieną sunkų momentą – komanda formavosi, o rezultatas ne visada buvo palankus jurbarkiečiams. Tačiau kol kas visada pavykdavo susitelkti ir siekti gero žaidimo.

„Didžiąją komandos dalį sudaro jurbarkiečiai. Tiesa, dauguma jų jau gyvena didžiuosiuose miestuose. Tik maža dalis pasilikę gimtinėje. Tapti konkurencinga komanda mums padėjo draugai, kurie atvyksta iš Kauno, Šakių, Panevėžio“, – pasakojo pašnekovas.

Pasak V. Razumnovo, norėtųsi pasakyti, kad visus šiuos žaidėjus suburti į kol kas visus priešininkus nugalėjusią komandą padėjo didelis biudžetas, tačiau tai skambėtų kaip nevykęs juokelis.

„Praeityje aukštus sportinius rezultatus demonstravę žaidėjai, dabar ginantys Jurbarko garbę, yra puikiausias pavyzdys, ką vadiname atsidavimu vardan draugų, kolegų, bendro tikslo ar svajonės išsipildymo. Šią ekipą drąsiai galima vadinti tarpasmeninių santykių pavyzdžiu, kai viskas remiasi ne į finansus, o į geras emocijas ir uždegančią idėją. Būtent šie ginklai yra pagrindiniai kovoje su turtingesniais miestais ir už juos kovojančiais klubais“, – sakė V. Razumnovas.

Skurdus klubo finansavimas verčia gerokai susiveržti diržus ir kartu pasidairyti, kaip gyvena kitos komandos.

„Dėl vieno mažiausių biudžetų lygoje esame priversti į rungtynes važiuoti savo automobiliais. Esame priskirti Žemaitijos pogrupiui, todėl atstumai iki rungtynių vietų tikrai solidūs. Ilgas vairavimas taip pat neprideda energijos. Todėl vykdami į rungtynes krepšininkai pasikeičia vietomis. Geroji pusė ta, kad kolektyvas šaunus ir dėl to pati kelionė neprailgsta“, – kalbėjo V. Razumnovas.

Vadovas priduria, kad toli dairytis nereikia, užtenka pasikalbėti su kaimyninių miestų komandų vadovais. „Biudžetu nuo kitų ekipų atsiliekame nuo kelių iki keliolikos kartų, todėl du praėję sezonai „Jurbarko“ komandai buvo labai sunkūs. Žinoma, tai yra pradžia ir tikimės, kad komanda išliks, o savivaldybės ir verslo požiūris į kultūrą, meną, sportą bus palankesnis, ir finansavimas didės. Tikimės, kad entuziastų vedamas Jurbarkas apie save primins visai Lietuvai taip, kaip padarė „Jurbarkas“ regionų krepšinio lygoje“, – viltimis dalijosi V. Razumnovas.

Lukas PILECKAS« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook