„Jurbarko“ vadovui – geriausiojo titulas

„Jurbarko“ vadovui – geriausiojo titulas (0)

2017-05-18

2016-2017 metų Regionų krepšinio lygos („Natural Pharmaceuticals-RKL“) sezonas oficialiai baigtas. Trečiadienį per iškilmingą ceremoniją LR Seime buvo pagerbti sezono geriausieji. Tarp apdovanotųjų – „Jurbarko“ komandos vadovas Darius Kalinauskas, pelnęs geriausio komandos vadovo vardą.

Pagerbė nugalėtojus
A ir B divizionų prizininkus pasveikino lygos prezidentas Darius Gudelis ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.
Taures atsiėmė B diviziono antrosios vietos laimėtojų ekipa Trakų „TonyResort“ bei B diviziono nugalėtojai Kėdainių „SC-Nevėžio“ krepšininkai. A diviziono taurės įteiktos Gargždų SC (III vieta), Kauno rajono „Omega“ (II vieta) bei Tauragės krepšinio klubui (I vieta).
Naudingiausiu B divizione pripažintas Tauragės „Fortūnos-Agavos“ žaidėjas Ignas Juškevičius, A divizione šį titulą pelnė Kretingos „Kretingos“ lyderis Rytis Zabita. Šie krepšininkai atkovojo ir daugiausia kamuolių.
Rezultatyviausiais pripažinti Deimantas Pavlovskis (Kupiškio KK „Kupiškis“) ir Žydrūnas Kelys (Biržų „Biržai“). Daugiausia rezultatyvių perdavimų atiduodančių žaidėjų titulo nusipelnė Simonas Lekys (Trakų „Tony Resort“) ir Linas Krivickas (Vytauto Didžiojo universitetas). Daugiausia kamuolių per rungtynes perimančiais žaidėjais pripažinti Arvydas Bareikis iš LKSK ir Dominykas Zupkauskas iš Ukmergės „Olimpo“.
Šventėje pasveikinti geriausi sezono treneriai – B diviziono Kėdainių „SC-Nevėžio“ strategas Kastytis Kundrotas ir A diviziono čempionų treneris Edvardas Žemgulis. Prizus jiems įteikė legendinis Lietuvos treneris Vladas Garastas. 
Geriausiais komandų vadovais paskelbti „Jurbarko“ komandos vadovas Darius Kalinauskas ir Ukmergės „Olimpui“ vadovaujantis Nerijus Vasiliauskas. Jiems padėkas įteikė Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius Edis Urbanavičius. Jis taip pat pasveikino ir perspektyviausiu pripažintą RKL teisėją Rytį Vitkų.
Įvertino komandą
„Tai ne mano, o visos komandos įvertinimas. Krepšinyje vienas žmogus yra niekas, o komanda – viskas. Tačiau labiausiai širdis džiaugėsi ne dėl šio apdovanojimo, o todėl, kad per renginį nuolat buvo minimas Jurbarko vardas, ekrane nuolat sukosi nuotraukos iš pas mus vykusios „Žvaigždžių dienos“. Vienas mūsų pagrindinių tikslų kuriant komandą buvo savo krašto garsinimas, manau, kad tai tikrai pavyko padaryti“, – sakė D. Kalinauskas.
Komandos vadovas įsitikinęs, kad naujokus iš Jurbarko vertindama lygos vadovybė dėmesį atkreipė į daugybę dalykų – sezono atidarymo šventę, puikią salę ir tai, kad pirmus metus žaidusi komanda gerbėjus žavėjo ne tik žaidimu, bet ir ekipos šokėjomis.
„Kalbant apie mūsų krašto reklamą, tai RKL prezidentas Darius Gudelis įvardijo skaičius. Tiesioginę „Žvaigždžių dienos“ transliaciją iš Jurbarko stebėjo apie 14 tūkstančių žiūrovų. Tuo pačiu vykusias Lietuvos krepšinio lygos rungtynes tarp „Lietkabelio“ ir Lietuvos ryto“ – tik aštuoni tūkstančiai. Manau, tai daug ką pasako“, – džiaugėsi D. Kalinauskas.
Renginyje dalyvavęs Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorius Karolis Bauža tikina, kad apdovanojimas – svarbus įvertinimas ne tik į aukštesnį nei rajono lygmuo žengusiai krepšininkų bendruomenei, bet ir visam kraštui.
„Lyga itin gerai įvertino jurbarkiečių surengtą „Žvaigždžių dieną“, net girdėjosi nuomonių, kad tai pats geriausias renginys iš visų buvusių. Taip pat girdėjome daug pagyrimų mūsų sportinei bazei – salei. Tai mūsų visų bendro darbo įvertinimas – Dariaus, komandos, savivaldybės, rėmėjų“, – sakė K. Bauža.
„Jurbarko“ vyriausiasis treneris Vytas Urbštas pritaria, kad gautas apdovanojimas – visos sporto bendruomenės nuopelnas. 
„Visi dirbome, tačiau komandos vadovui buvo itin daug darbo. Manau, kad įvertinta buvo ne tik „Žvaigždžių diena“, bet ir komandos drausmė – laiku mokėjome startinį mokestį, baudas už technines, nesportines pražangas. „Žvaigždžių dieną“ suorganizavome tik todėl, kad pati komanda padėjo tai padaryti, prisijungė vyrai. Įvertintas ir bendras komandos vaizdas – pirmi metai žaidžiame, o jau ir šokėjas turime“, – sakė V. Urbštas.
Pasak komandos stratego, iki kito sezono dar teks nuveikti daug darbų. Vienas jų – rėmėjų paieškos. Dalį praėjusio sezono išlaidų komandos štabas ir žaidėjai padengė iš savo asmeninių lėšų.
Antroji užduotis – iki galo sustyguoti komandą. „Tikra komanda yra šeima. Šį sezoną to dar nebuvo, kitą jau bandysime tai pasiekti. Taip pat tikiuosi, kad liks tie krepšininkai, kurie iš tiesų nori žaisti ir kovoti“, – sakė V. Urbštas.
Lukas PILECKAS« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook