KKSC direktorius K. Bauža traukiasi neapsikentęs valdžios neve...

KKSC direktorius K. Bauža traukiasi neapsikentęs valdžios neveiklumo (7)

2017-09-27

Karolis Bauža (viduryje) atvirauja, kad nemato prasmės gaišti laiko projektams ir idėjoms, kurie greičiausiai niekad nebus įgyvendinti. Asmeninio archyvo nuotr.

Iš Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pareigų traukiasi metus poste išbuvęs Karolis Bauža. Garsus imtynininkas, olimpietis, prašymą atleisti iš užimamų pareigų merui Skirmantui Mockevičiui įteikė antradienį. Priimti tokį sprendimą vadovą privertė rajono valdžios požiūris į sportą ir sportininkus.

„Jeigu nepadeda, tuomet galėtų bent jau netrukdyti“, - šypsodamasis sako K. Bauža.

Ateidamas dirbti KKSC vadovu K. Bauža atvirai dėstė savo tikslus – kilstelėti rajono sportą į aukštesnį lygį, pritraukti daugiau renginių, varžybų, o pačią įstaigos ir rajono sporto veiklą padaryti gerokai skaidresne, nei buvo anksčiau. Tačiau, pasak K. Baužos, jo idėjoms išsipildyti nebuvo lemta dėl rajono valdžios neveiklumo, nesugebėjimo dirbti ir intrigų.

„Kaip pavyzdį galiu parodyti krepšinio aikštelę prie „IKI“ parduotuvės. Turbūt metai prabėgo nuo to laiko, kai Krepšinio federacija pasiūlė paramą jos atnaujinimui. Šiuo metu ten – griuvėsiai. Tačiau per metus laiko savivaldybė nesugebėjo padaryti savo namų darbų ir projektas ne nepajudėjo. Jei darbai stringa su tokiais menkais projektėliais, ką galima kalbėti apie rimtesnius darbus“, - nusivylimo neslėpė K. Bauža.

Direktorius taip pat atvirauja, kad paskutiniu lašu, perpildžiusiu kantrybės taurę, tapo paslapčiomis nuo rajono sporto bendruomenės svarstytas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salės įkainių padidinimas. Toks valdininkų elgesys, iškilęs į viešumą, sukėlė didžiulį sportininkų pasipiktinimą. Sporto bendruomenė sukilo ne tik dėl smarkiai normų didinti įkainių, bet ir dėl to, kad tai nebuvo aptarta su pačiais sportininkais.

Šiuo metu atostogaujantis K. Bauža savo postą turėtų palikti spalio 17 d. Tuo metu jis bus išdirbęs lygiai metus laiko.

Olimpietis neslepia, kad turi kitų darbo pasiūlymų.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

„Šviesos“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook