Karantininiame čempionate dalyvių netrūko

Karantininiame čempionate dalyvių netrūko (1)

2020-12-09

Pandemija ir jai suvaldyti paskelbtas karantinas norinčiųjų sportuoti ryžto nesumažino. Sporto klubo „Pantera“ sportininkai treniruojasi nuotoliniu būdu, o gruodžio 5 d. Jurbarke įvyko ir Lietuvos MMA (mišrių kovos menų) čempionatas.

Čempionatą Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje surengė Lietuvos MMA federacija (LMMAF) ir sporto klubas „Pantera“. Varžybose dalyvavo 74 dalyviai iš 14 sporto klubų. Sudėtingu laikotarpiu, COVID-19 pandemijos metu, į pagrindines LMMAF aukšto meistriškumo varžybas atvyko stipriausi MMA sporto klubų atstovai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Šilutės, Tauragės, Raseinių, Palangos, Jurbarko.

Čempionatas vyko laikantis visų saugumo reikalavimų – be žiūrovų,  kontroliuojant srautus dalyviai  buvo suskirstyti į dvi grupes. Pirmiausia vyko jaunimo kovos ir apdovanojimai. Antroje dalyje – kovojo ir buvo apdovanoti suaugusieji. Kaip reikalauja tarptautinės MMA taisyklės, kovos vyko specialiame MMA ringe. „Sportininkai demonstravo gražią techniką ir ryžtą siekiant čempiono vardo. Sveikiname čempionus, o tuos, kuriems šįkart nepavyko pasiekti pergalių, skatiname nenusiminti, nes sporte viskas įmanoma, kryptingai dirbdami pasieksite sau užsibrėžtus tikslus“, - sako sporto klubo „Pantera“ treneris Mindaugas Smirnovas.  

Susumavus visus rezultatus pagrindinė „Komandinė čempiono taurė“ atiteko Vilniaus sporto klubui „Pankratos “, surinkusiam 101 tašką. Čempionato šeimininkas - sporto klubas „Pantera“, surinkęs 45 taškus liko antras, o trečioji vieta atiteko 14 taškų surinkusiam sporto klubui „Lutador Klaipėda“.

Sporto klube „Pantera“ besitreniruojantys jurbarkiečiai pasiekė gerų rezultatų: pirmas vietas savo svorio ir amžiaus kategorijoje užėmė Karolina Lukaitė, Greta Židulytė,  Kajus Pažereckas ir Adrijanas Narkun, antromis vietomis džiaugėsi Joris Kuncaitis   ir Kornelijus Bruno, treti liko Lijana Lipinskaitė ir Tautvydas Lebeckas.  Gerai pasirodė ir „Panteros“ sportininkai iš Raseinių, užėmę kelias antras vietas, o Modestas Narbutas  tapo čempionu iki 20 metų amžiaus grupėje.

Ypatingomis sąlygomis vykusiame čempionate ypač reikėjo  sportininkų ir trenerių  kantrybės ir jų palaikymo MMA sportui. M. Smirnovas dėkoja sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiantis varžyboms ir joms pasibaigus,  už paramą - Jurbarko rajono savivaldybei, Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, taip pat  varžybų teisėjams ir sekretoriatui už darbą skaičiuojant dalyvių taškus bei pastangas saugant sportininkų sveikatą.

Čempionatas buvo puikus šių metų varžybų ciklo užbaigimas. Jei situacija Lietuvoje ir Europoje pagerės,  artėjančiais 2021 metais sportininkų laukia nemažai iššūkių: vasario mėnesį vyks Baltijos šalių čempionatas, o vasarą, liepos antroje pusėje Italijoje bus organizuojamas Europos jaunimo ir suaugusių MMA čempionatas.

ŠVIESOS  ir s/k „Pantera“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook