Karšti „Panteros“ savaitgaliai

Karšti „Panteros“ savaitgaliai (0)

2018-06-01

Vasariškais gegužės savaitgaliais karštos kovos vyko mišrių kovos menų (MMA) ringe – gegužės 19 d. Kauno sporto halėje užvirė „King of the Cage Baltic Tour 3“ turnyro aistros, o 26 d. Jadagonyse sportininkų pasirodymus stebėjo renginio „Baikerių naktys“ žiūrovai. Varžybų nepraleido ir sporto klubas „Pantera“.

Į profesionalių sportininkų turnyrą Kaune atvyko kovotojai iš Lietuvos, Amerikos, Ukrainos, Moldovos, Rusijos, Bulgarijos ir net iš Islandijos sporto klubo, kuriame treniruojasi UFC pasaulio čempionas Conoras McGregoras. Turnyre dalyvavo 4 „Panteros“ klubo sportininkai, iš jų trys pasiekė pergales.

Svorio kategorijoje iki 66 kg kovojo raseiniškis „Panteros“ klubo narys Neilas Strakšys, tačiau jis dvikovą pralaimėjo sportininkui iš Vilniaus. Kitam kovotojui iš Raseinių – Edvinui Januševičiui smaugimo veiksmu pavyko įveikti kaunietį Ovidijų Bartusevičių.

Jurbarkietis Rytis Kveselys svorio kategorijoje iki 77 kg susitiko su Kauno sporto klubo „Dainralfas“ sportininku Deividu Kaklausku. Lietuvos MMA čempionas R. Kveselys ilgai nevargo – įpusėjus pirmajam raundui paguldė varžovą ant ringo grindų ir paleido smūgių seriją. Priešininkas buvo priverstas pasiduoti.

MMA profesionalų svorio kategorijoje iki 81 kg susikovė Baltijos šalių MMA čempionas Marius Bagdonas iš Jurbarko „Panteros“ ir daugkartinis Lietuvos MMA čempionas Nerijus Senavaitis iš Prienų „Vėjo“. Jurbarkietis pergalę pelnė jau pirmame raunde.

Baikerių šventėje vyko tradicinė „MMA ir JiuJitsu baikerių naktų taurė 2018“. Kovos vyko pagal MMA, bokso ir graplingo taisykles. Daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukė bokso kova, kurioje susitiko MMA sporto šakos atstovas „Panteros“ klubo kovotojas Marius Bagdonas ir bokso atstovas Vytautas Binkis. Kova baigėsi lygiosiomis.

Savo priešininkus įveikė jurbarkiškiai Milanas Majauskas ir Mantas Icikevičius.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook