Kovotojai rinkosi Jurbarke

Kovotojai rinkosi Jurbarke (0)

2017-05-13

Šeštadienį Jurbarko sporto klube „Pantera“ vyko Atviras džiudžitsu čempionatas, kuriame buvo kovojama pagal džiudžitsu ir kikbokso (K-1) taisykles. Tradicinį čempionatą rengia „Panteros“ treneris bei Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas. 

Į varžybas atvyko sportininkai iš įvairių Lietuvos sporto klubų: Marijampolės „Gladiatorius“, „SK Faiteris“, Šakių „Ošimas“, Vilniaus „UDAR“, Vilniaus „Warriors Team“, Šiaulių „Taurus“, Tauragės „Taurris“, Kauno „GYM37“. Čempionate dalyvavo 72 sportininkai, gausiausiai – 14-17 metų jaunimas. 
Jauniausi sportininkai techniškumu ir ryžtu niekuo nenusileido vyresniesiems. Daugiausia dėmesio sulaukė K-1 kovos. Šioje kategorijoje kovojo ir dvi merginos iš Marijampolės. 
„Panteros“ klubui atstovavo sportininkai iš Jurbarko ir Raseinių. Pirmosiomis vietomis džiaugėsi džiudžitsu kovose iki 70 kg svorio ir 14 metų kategorijoje Mantvydas Šulcas, svorio kategorijoje iki 61 kg ir iki 17 metų – Martynas Beržinskas. Martynas pirmą kartą kovojo pagal džiudžitsu taisykles ir gerai panaudojo savo stipriąją pusę – imtynes. Mantvydas jau turėjo patirties ankstesnėse varžybose, tačiau kovojo po traumos ir pertraukos be treniruočių. „Iš šių dviejų sportininkų tikiuosi gerų rezultatų ir tarptautinėse varžybose“, – sako treneris M. Smirnovas.
Sidabro medalius laimėjo jurbarkiečiai Joris Kuncaitis, Pavelas Majauskas, Paulius Karpavičius, Giedrius Palubinskas, Milanas Majauskas ir Mantas Icikevičius. Pastaruoju metu puikius rezultatus rodantis M. Majauskas pirmą kovą laimėjo nokautu, tačiau antroje kovoje patyrė traumą ir medikai neleido tęsti kovos, todėl pergalė atiteko varžovui. 
Trečios vietos atiteko Majui Kačinskui, Pavelui Majauskui, Artūrui Arlauskui, Lukui Stanaičiui, Edvinui Mažintui, Vygantui Šmatauskui ir Ovidijui Andriulaičiui iš Jurbarko.
„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook