Kovotojai šventes pasitinka turnyruose

Kovotojai šventes pasitinka turnyruose (0)

2017-12-20

Gruodis – vienas karščiausių mėnesių kovinių sporto šakų atstovams. Išsiaiškinti, kas stipresnis, įvairiuose Lietuvos miestuose susirenka mišrių kovos menų, džiudžitsu, kikbokso, graplingo kovotojai. Jurbarke, Šimkaičiuose, Veliuonoje, Raseiniuose bei Vilkaviškyje šiuos sportininkus ugdo „Panteros“ klubas.

Gruodžio 3 d. Šiauliuose įvyko Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas, kurį organizavo Lietuvos MMA ir Džiudžitsu federacijos ir Šiaulių klubas „Fighting and fitnes center“. Varžybose dalyvavo 100 sportininkų iš 20 Lietuvos sporto klubų. Renginį atidarė Lietuvos MMA federacijos prezidentas Mindaugas Smirnovas. „Panteros“ treneris į čempionatą atlydėjo gausų būrį auklėtinių.

Jauniausi iki 16 metų sportininkai varžėsi ant tatamio, o vyresni kovojo MMA narve. Čempionate buvo galima išvysti ir merginų MMA kovų, abejingų nepaliko ir sunkiasvorių kovos.

„Panteros“ auklėtiniai čempionate pasirodė puikiai. Jurbarkietis Milanas Majauskas iškovojo pirmą vietą ir tapo Lietuvos MMA mėgėjų čempionu. Pirma vieta tarp dalyvių iki 10 metų amžiaus džiaugėsi Karolis Petrauskas iš Šimkaičių.

 Antras vietas savo amžiaus ir svorio kategorijose iškovojo Pavelas Majauskas, Justas Vyturys, Kornelijus Bruno iš Jurbarko ir Justinas Bauža iš Šimkaičių. Antras liko „Panteroje“ sportinę karjerą pradėjęs, o dabar Vilniaus klube besitreniruojantis Arnoldas Eiza. Trečios vietos nusipelnė jurbarkiečiai Valentinas Ulbikas, Edvinas Kvieska ir Aivaras Baranauskas.

Komandinė taurė atiteko Vilniaus „Pankratos“ klubui, antroji vieta – sporto klubui „Pantera“.

„Toks turnyras Šiauliuose vyko pirmą kartą, vietiniai galėjo pasidžiaugti gražiomis MMA kovomis. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tą rodo didelis dalyvių skaičius. Šios varžybos buvo geras pasiruošimas kitą savaitgalį vykusiam tarptautiniams MMA turnyrui“, – sako M. Smirnovas.

Gruodžio 9 d. jurbarkiečiai kovos sporto atstovus priėmė savo mieste – čia vyko tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight‘ 13“ turnyras. Turnyro organizatorius – sporto klubas „Pantera“. Turnyre dalyvavo Lietuvos MMA federacijos kovotojai ir svečiai Latvijos.

Pagrindinis turnyro akcentas – kova dėl Baltijos šalių čempiono diržo svorio kategorijoje iki 66 kg. Dėl šio titulo teisę kovoti turėjo sporto klubo „Pantera“ atstovas – raseiniškis Neilas Strakšys ir latvis Georgy Vaivods iš sporto klubo „Sev Arch“. Šį kartą sėkmė šypsojosi latviui, nors N. Starkšys atrodė atkaklesnis ir drąsesnis.

Turnyre pasirodė net 10 „Panteros“ sportininkų, penki laimėjo. Geriausiai sekėsi raseiniškiui Ryčiui Kveseliui, kuris kovojo pagal MMA semi prof taisykles. Jis kovą laimėjo techniniu nokautu prieš Vilniaus „Valetudo“ atstovą Lauryną Mazuolį.

Turnyre vyko 17 dvikovų. Kovos menų gerbėjai pamatė MMA kovas pagal mėgėjų, semi prof ir K-1 taisykles bei pasigrožėjo ir dviem merginų dvikovomis. Geriausiai sekėsi keturiems sporto klubo „Ošimas“ sportininkams iš Šakių.

Jau kitą dieną po turnyro į Paluobių daugiafunkcio centro sporto komplekse vykusias atvirąsias Šakių rajono džiudžitsu parteryje varžybas išvyko jaunieji „Panteros“ sportininkai. Puikiai pasirodė Kornelijus Bruno, iškovojęs pirmą vietą, antri liko Justas Vyturys, Nedas Juknevičius, Pavelas Majauskas ir Rokas Bartulis, o Edvinas Kvieska, Nedas Kurelaitis, Arnas Bakaitis ir Arijus Lužeskas iškovojo trečiąsias vietas.

Varžybos – nauja patirtis, tobulėjimas, savo jėgų įvertinimas, todėl „Panteros“ sportininkai į jas vyksta noriai ir gausiai. Daug varžybų rengia ir klubas.

Jūratė Stanaitienė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook