Krepšinį žaidė naktį

Krepšinį žaidė naktį (0)

2018-06-19

Birželio 8-osios vakarą ir naktį Jurbarke bumbsėjo krepšinio kamuoliai. Čia vyko antrasis naktinio krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo 39 komandos iš visos Lietuvos.

„Pernai turnyrą surengėme pirmą kartą, tada dalyvavo 40 komandų. Šį skaičių galbūt šiemet būtume viršiję, nes paskutinėmis akimirkomis atsirado daugiau norinčiųjų, bet grafikai jau buvo sudaryti ir naujų ekipų neregistravome. Šiemet sulaukėme 130 dalyvių“, - sakė Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centro direktorės pavaduotojas ūkio ir sporto reikalams Kęstutis Švedas.

Krepšinio kovos prasidėjo 19 val., kai į Antano-Giedraičio-Giedriaus aikšteles išbėgo pirmieji krepšininkai kurie buvo suskirstyti į tris pogrupius:  mišrios ekipos, 2005-ųjų gimimo ir jaunesni ir 2002-ųjų gimimo ir jaunesni. Susitikimai vyko rato sistema.

Pirmojoje grupėje, kurioje žaidė mišrios komandos – mergina ir du vaikinai, dalyvavo septynios ekipos. . Po sužaistų pusfinalių ir didžiojo bei mažojo finalo  susitikimų paiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė „Du gražūs bachuriukai ir Gintarė“ (Arnoldas Vabalas, Edas Stanaitis, Gintarė Greičiūtė ir Daugilė Šarauskaitė). Sidabras atiteko komandai „Didžioji kinų siena“ (Edita Vaišvilaitė, Haroldas Bartkus, Vladislovas Razumnovas ir Mangirdas Milmontas). Bronza -
 „Katjuu mažjukai?“ (Karolis Skrodenis, Gabrielius Bertašius ir Viktorija Dambrauskaitė).

Jauniausiųjų grupėje, kur kovojo keturios ekipos, po atkaklių kovų trečioji vieta atiteko „Krepšinio broliaims“ (Vakaris Kasperavičius, Armandas Rainys ir Kristupas Blažys), o sidabro medalius užsikabino „Uodai“ (Matas Briedis, Titas Januška ir Tomas Vyturys). Komanda „GMS“ tapo šios grupės nugalėtoja – tai Gabrielius Kavaliauskas, Meida Nausėdaitė ir Simas Kačerauskas.

Trečiojoje grupėje  užsiregistravo šešios komandos, kurios žaidė dviejuose pogrupiuose. Stipriausiais tapo į „Kilpą“ susibūrę Erikas Pranskaitis, Elvijus Pinaitis ir Dominykas Pocevičius. Antroji vieta atiteko ekipai „Paulytis“ (Paulius Bacevičius, Rokas Pocevičius, Martynas Martinaitis ir Nedas Zorinas). Trečioji – „Pypt ir trajakas“ (Gražvydas Navickas, Deividas Laucius ir Domantas Strimilas).

Po jaunimo kovų įvyko oficialus turnyro atidarymas ir šokių studijos „Ader“ pasirodymas. Tuomet kovas pradėjo vyriausieji – gimę ne vėliau 2001-ųjų. Čia dėl geriausiųjų vardo varžėsi 22 ekipos, kurios žaidė rato sistema keturiuose pogrupiuose. Geriausios dvi kiekvieno pogrupio komandos pateko į atkrintamąsias, po to buvo žaidžiami pusfinaliai ir finalinės rungtynės.

Komanda nugalėtoja tapo „Draugai“ (Linas Macijauskas, Lukas Damušis, Justas Sakalauskas ir Aurimas Švelnys). II-ąją vietą iškovojo – „KK Pasvalys“ (Justas Cetkauskas, Donatas Kasarauskas, Jonas Šlekys ir Mindaugas Vaičikauskas). Treti liko – „Happy 3 friends“ (Mangirdas Milmontas, Karolis Zakas, Vladislovas Razumnovas ir Haroldas Bartkus)

Planuojama, kad antrą kartą vykęs turnyras taps tradiciniu ir krepšininkus žaisti naktį organizatoriai kvies ir kitais metais.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook