Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kviečia į smagų pasivaikščiojimą Jurbarke

Kviečia į smagų pasivaikščiojimą Jurbarke (0)

2022-09-09

Rugsėjo 17 d. nuo 10 iki 13 val. kviečiame į Judumo savaitės akciją „Judėkime kartu“. Parodykime, kad Jurbarkas juda ir keliaukime po Jurbarko miestą pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku.

Startas – Jurbarko Dvaro parkas.  Kelionę po Jurbarką pradėsime mankšta. Jurbarko sporto centras sudarys galimybę pasiplaukioti baidarėmis, o norintys trąsą įveikti dviračiais, galės jais pasinaudoti visiškai nemokamai. Prie Jurbarko krašto muziejaus, lauko erdvėje, bus galima išbandyti edukacinius užsiėmimus, o mažieji galės linksmai praleisti laiką. „Skateparke“ apie saugų eismą primins Jurbarko bendruomenės pareigūnė.

Jurbarko kultūros centras prie Bišpilio sukvies piliakalnio legendų personažus, kurie kiekvieno praeinančio pareikalaus atlikti neįtikėtinas užduotis. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos punkte galėsite pasitikrinti kelių eismo taisykles, išbandyti interaktyvų žaidimą, o mažieji turės galimybę parodyti kūrybiškumą. Jurbarko mažųjų laivelių prieplaukoje lauks Jurbarko kapitonai, kurie pasitiks ir papasakos apie čia plaukiojančius laivus ir laivelius bei atsakys į dominančius klausimus.

Aplankius visus punktus ir įveikus visą trasą finiše lauks atminimo dovanėlės ir karštas maistas!

Kad nepritrūktume atminimų dovanėlių, kviečiame registruotis: https://forms.gle/i7RYWvkVHKFYVZb2A.

Jurbarko turizmo ir verslo centro inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook